Основні місії в GTA: Vice City

Пошук

Місії в GTA: Vice City

Місії в GTA: Vice City

У цьому розділі описані всі основні місії, які вам потрібно буде пройти в GTA: Vice City. До таких місій відносяться:

Місії за Кена Розенберга ("L" на карті)

Місії за Кена Розенберга ("L" на карті)

1. "An Old Friend" ($ 0).
Потрібно зайти в Ocean View готель і поговорити по телефону з Сонні Фореллі. Після цього з'явиться на мапі буква "L", яка буде вказувати на місце розташування офісу Кена Розенберга.

 

2. "The Party" ($ 100).
Перед відвідуванням вечірки на яхті Колонель Кортеза потрібно зайти в магазин "Rafael's" щоб переодягнутися. Після знайомства з місцевим бомондом, дочка Колонель, Мерседес Кортез, просить вас відвезти її в клуб Pole Position.

В результаті виконання місії стає доступною одяг Street і Soiree Suit.

3. "Back Alley Brawl" ($ 200).
Спочатку йдіть в Malibu Club щоб зустрітися там з Кентом Полем, який вкаже на якогось шеф-кухаря. Їдемо до нього, вбиваємо і забираємо мобілку. Тут з'являється Ленс Венс, разом з яким тікаємо від декількох кухарів (щоб не витрачати на них дорогоцінні патрони), сідаємо в тачку і мчимо в збройовий магазин. Заходимо, дивимося на ціни, дивимося на свій стан в 100 баксів, виходимо і повертаємося з Ленсом в Ocean View готель.

 

4. "Jury Fury" ($ 400).
Потрібно переконати присяжних змінити свою думку. Ну що ж, підбираємо Hammer (Молоток) і їдемо "переконувати". Найпереконливіший аргумент для присяжних - раздолбанная молотком тачка.

Після виконання стає доступною телефонна місія на Ocean Beach.

5. "Riot" ($ 1000).
Ви знайомитеся з Ейвері Коррінгтон, який просить вас надати йому послугу.

Спочатку перевдягаємося в магазині Rafael's в робітника. Потім їдемо на будівництво і піднімаємо заколот серед робітників. Для цього потрібно гарненько вліпити як мінімум чотирьом робочим. Після того, як відкриються ворота, потрібно розбити три фургона. Два з них висаджуємо одним пострілом по поруч стоїть бочці, в третій сідаємо, від'їжджаємо на безпечну відстань і знищуємо будь-яким способом.

Після виконання стають доступними місії за Ейвері Коррінгтон ("A" на карті) і за Колонель Кортеза ("C" на карті). Також стане доступною одяг Coveralls.