Основні місії в GTA: Vice City

Пошук

Місії в GTA: Vice City

Місії в GTA: Vice City

У цьому розділі описані всі основні місії, які вам потрібно буде пройти в GTA: Vice City. До таких місій відносяться:

Місії за Ейвері Коррінгтон ("A" на карті)


1. "Four Iron" ($ 500).

Потрібно вбити мужика в гольф клубі. Спочатку їдемо переодягатися, потім в сам клуб. При проході через охорону, все ваша зброя (крім холодного) залишиться поза клубу. А з такою зброєю доведеться за жертвою бігати по всьому полю. Щоб довго не мучиться з цією місією - потрібно обзавестися снайперкой. Потім їдемо в клуб і ставимо легкову тачку зліва від головного входу у якогось катка з прапорцями. Залазимо на дах тачки і перестрибуємо на територію клубу. Потім ставимо снайперку і знімаємо кого треба. Все.
Після проходження стане доступною одяг Country Club.

Варіант проходження місії: Місія досить гарна, і проходити її за допомогою перестрибування через каток і застосування снайперки нецікаво. Можна зробити інакше: "пронести" на територію гольф-клубу мотоцикл і з ним переслідувати мету. Для цього займіть позицію навпроти входу, потім розганяйтеся і проїдьте через металошукач, тільки не забудьте перед ним зістрибнути на землю. Після цього перестрибуйте з автомобіля через прапорці, беріть мотоцикл і прямуйте до мети. Я відразу заїжджав на дерев'яний поміст, привертаючи уваги охоронців, тут же зістрибував, залишаючись на мотоциклі, і стріляв у кого слід. Чітко і безпечно. Якщо ви використовуєте Sanchez, то можете перелізти через прапорці безпосередньо на ньому, забираючись на поставлене поруч автомобіль.

 

2. "Demolition Man" ($ 1,000).
Потрібно на радіокерованому вертолетік скинути чотири бомби в зазначені місця (якщо не потрапили туди, куди треба - бомбу можна підняти). Часу дається 7 хвилин, таймер включається після підняття першої бомби. Також остерігайтеся робітників і охоронців.

Варіант проходження місії: Перед тим, як розставляти бомби, можна спочатку замочити гвинтом вертолетіка всіх робітників і охоронців - тоді на них не доведеться відволікатися - час все одно починає вважатися тільки після підняття першої бомби.

 

3. "Two Bit Hit" ($ 2,500).
Спочатку їдемо переодягатися. Після цього їдемо до Гаїті. Як тільки вони вас побачать - почнуть стріляти, а їх ватажок сяде в Romero's Hearse і почне тікати. Його потрібно наздогнати і вбити. Чи не під'їжджайте до нього ззаду, бо з катафалка будуть випадати вибухають труни.

Після виконання стане доступною одяг Havana, також можна буде проходити місії за Умберто Робіна (значок корони на карті).

Варіант проходження місії: Після того, як Ейвері дасть завдання, їдемо в Little Havana, але не переодягатися. Переїхавши останній міст відразу повертаємо направо і їдемо на північ у бік Pay'n'Spray, поглядаючи на тротуар зліва. Там повинен стояти SecuriCar, який нам і потрібен. Якщо його не помітили, розгортаємося біля Pay'n'Spray і їдемо назад до мосту, знову ж поглядів на тротуар. SecuriCar там обов'язково з'явиться. Сідаємо в нього і їдемо переодягатися. Далі справа техніки - можна спробувати переїхати гаїтянського лорда прямо на місці. Якщо не вийде, то наздоганяючи його машину ні в якому разі не можна їхати в його смузі, тільки поруч (якщо ще й постреливать в нього з узі, то взагалі буде супер). Загалом SecuriCar дуже сильно полегшує місію.