Основні місії в GTA: Vice City

Пошук

Місії в GTA: Vice City

Місії в GTA: Vice City

У цьому розділі описані всі основні місії, які вам потрібно буде пройти в GTA: Vice City. До таких місій відносяться:

Місіі за Рікардо Діаза ("D" на карті)

1. "The Chase" ($ 1,000).
Рікардо Діаз посилає вас вивідати, куди ховає гроші обкрадающій його тип. Їдемо до нього додому. Він вибігає на дах і починає тікати. Просто біжимо за ним (вбивати його не можна). Після того, як він зістрибує з даху і сідає в джип, сідаємо на скутер і за ним. Нічого робити не потрібно - просто триматися за ним на відстані і стежити, куди він приведе.

 

2. "Phnom Penh '86" ($ 2,000).
Нас везуть на вертольоті на те місце, яке ми бачили в кінці попередньої місії. Потрібно з вертольота мочити всіх, хто попадеться під руку, з M60. Потрібно лише стежити за тим, щоб пілота не вбили. Після того, як кілька десятків розстріляємо, нас висадять і потрібно буде піднятися на дах за дипломатом.

Після виконання місії відкривається доступ на другий острів! Також знову доступні місії за Колонель Кортеза ("C" на карті).

 

3. "The Fastest Boat" ($ 4,000).
Потрібно пригнати Діаз катер його мрії, який підвішений в порту. При спробі зайти в порт по вам будуть стріляти. Потрібно спустити катер на воду, перемочь всіх, сісти в нього (отримаєте три зірки розшуку) і домчати на ньому у вказане місце.

 

4. "Supply & Demand" ($ 10,000).
Сідаємо в пригнаний в попередній місії катер і їдемо у вказане місце. Потрібно прибути раніше за інших. По дорозі назад Ленс буде за кермом а ви будете відстрілювати з Kruger всіх на своєму шляху. Потрібно, щоб ваш катер залишився цілим.