Основні місії в GTA: Vice City

Пошук

Місії в GTA: Vice City

Місії в GTA: Vice City

У цьому розділі описані всі основні місії, які вам потрібно буде пройти в GTA: Vice City. До таких місій відносяться:

5. Місії за Томмі Верчетті ("K", "D", "V" на карті)

1. "Death Row" ($ 0)
Потрібно визволяти Ленса з біди - його тримає Діаз в одному з бараків на звалищі. Перед місією потрібно запастися зброєю (бажано таким, з яким можна бігати). Також потрібно дістати досить швидку тачку, але при цьому не сильно ніжну (наприклад, Cuban Hermes або Sentinel XS). Після початку місії мчимо на всіх парах на смітник (потрібно при цьому не допустити падіння індикатора здоров'я Ленса), намагаючись не бити по дорозі машину. В'їзд на звалище перегороджений тачкою, через яку по вас стріляють. На швидкості врізався в неї, і їдемо прямо до Ленса. Разом з ним пішки обережно просуваємося до виходу, розстрілюючи всіх на своєму шляху. Біля виходу сідаємо разом в тачку, яку ми протаранили, і їдемо в лікарню. При цьому, на вас будуть нависати люди Діаза на Поршах (причому, не по дитячому). Щоб позбутися від переслідування, найлегше виїхати на західний берег, і їхати вздовж нього на північ до маркера на карті.

Після виконання Колонель Кортезу ("C" на карті) знову знадобиться наша допомога. Також Ленс буде вас чекати, щоб помститися Діаз ("D" на карті).

 

2. "Rub Out" ($ 50,000)
Разом з Ленсом йдемо в особняк Діаза, щоб розправиться з господарем.

Після виконання місії весь цей величезний особняк переходить у вашу власність! Також стануть доступними місії за себе ("V" на карті) і за Лав Фіст (значок черепа на карті).

 

3. "Shakedown" ($ 2,000)
Настав час показати, хто в місті господар. Для початку, заглянемо в North Point Mall і розіб'ємо там пару вітрин. Покваптеся, у вас на все про все всього 5 хвилин.

Після виконання цієї місії всі недоступні до цього моменту для покупки будинку тепер можна буде придбати.

 

4. "Bar Brawl" ($ 4,000)
Один з барів відмовляється вам платити, потрібно з'їздити і з'ясувати в чому там справа. Спочатку потрібно вбити двох охоронців. Найлегше їх просто переїхати. Після розмови з власником бару включається таймер на 5 хвилин і нам потрібно перебити інших. Найлегше їх познімати зі снайперки або закидати гранатами. Після цього два молодика сідають на мотоцикли і починають тікати. Їдемо за ними і прибираємо їх.

 

5. "Copland" ($ 10,000)
Спочатку їдемо з Ленсом у вказане місце. Ваше завдання - переодягтися в поліцейську форму. Для цього потрібно двох поліцейських одночасно заманити в зазначений гараж (при цьому ви і Ленс також повинні знаходитися в гаражі). Найлегше це зробити, якщо набрати дві зірочки розшуку поліції і бігати недалеко від гаража, поки за вами не побіжать два поліцейських. Після перевдягання, беремо поліцейську машину, припаркованого одразу біля цього ж гаража праворуч за парканом, і їдемо в North Point Mall ставити бомбу. Після вибуху вам дадуть відразу п'ять зірок розшуку поліцією і потрібно буде повернутися до себе в особняк. Щоб неймовірно полегшити собі повернення, перед тим, як переодягнутися, беремо на даху свого особняка вертоліт і ставимо його біля виходу з North Point Mall, не забувши при цьому залишити двері вертольота відкритими (щоб він не пропав). Вертоліт краще ставити десь в безлюдному місці, щоб при зльоті до вас не підбігли поліцейські.

Після виконання місії ваш особняк почне приносити дохід в $ 5,000 щодня. Також буде доступна одяг Cop.