Основні місії в GTA: Vice City

Пошук

Місії в GTA: Vice City

Місії в GTA: Vice City

У цьому розділі описані всі основні місії, які вам потрібно буде пройти в GTA: Vice City. До таких місій відносяться:

Місії за Клуб Малібу

1. "No Escape?" ($ 1,000).
Їдемо визволяти зломщика сейфів Кема Джонса з камери тимчасового затримання. Потрібно дістати досить швидку, але не сильно ніжну тачку і залишити її біля входу в поліцейську ділянку з відкритими дверима. Після того, як зайшли в поліцейську ділянку, потрібно сховати зброю і зайти одразу в ліву кімнату, там можна буде переодягнутися в поліцейську форму. Після цього йдемо на другий поверх за ключем-карткою від камери. Потім спускаємося в підвал і звільняємо Кема. Вам відразу дадуть чотири зірки поліції. Вибігаємо з ділянки, сідаємо в тачку і мчимо до станції Pay N 'Spray (по карті). Потім відвозимо Кема Джонса додому.

2. "The Shootist" ($ 2,000).
Потрібно з'їздити в збройовий магазин і поговорити з одним з кращих стрільців в місті Філом Кессіді. Щоб він погодився працювати на нас, потрібно справити на нього враження своєю стріляниною в тирі. Потрібно набрати в сумі 60 очок у трьох тирах.

Після виконання знову стануть доступними телефонні місії.

3. "The Driver" ($ 3,000).
Хіларі Кін буде працювати на вас в якості водія тільки в тому випадку, якщо ви зможете у нього виграти гонку. Причому він буде їхати на Sabre Turbo а ви на старенькій Sentinel. До всього у вас ще буде дві зірки розшуку поліцією. Щоб у нього виграти потрібно їхати без серйозних помилок. Можна, також, спробувати його на початку гонки куди-небудь врізати.

Після виконання стане доступною остання телефонна місія - "Loose Ends".

Варіант проходження місії від Hose_spb:
Набагато легше пройти її, якщо на старті стразу вилізти з машини, і спробувати стріляти по колесах противника, якщо хоч одне колесо простріляне, то пройти місію не складе труднощів (у мене вийшло з третього разу). Так само це може допомогти при проходженні Місія стріт-рейсингу в автосалоні.

4. "The Job" ($ 50,000).
З такою командою, як Кем Джонс, Філ Кессіді і Хіларі Кін можна зважиться на даний справу - пограбування банку. Спочатку їдемо всі до банку і перевдягаємося. Після входу в банк Філ залишиться в холі наглядати за заручниками, а ви з Кемом піднімайтеся на третій поверх до сейфа. Зломщикові знадобиться допомога менеджера, так що потрібно буде його привести - він сховався за столом на другому поверсі. Після цього хтось увімкне сигналізацію і отримаєте три зірки розшуку поліції. Потрібно спуститися на перший поверх і стати на маркер. Після цього почнеться штурм. Вам потрібно буде перестріляти спецназівців, після чого з'явиться маркер біля дверей банку. Вийшовши на вулицю краще не відразу сідає в тачку, а перестріляти спецназівців. Після чого сідаємо з Філом в тачку і їдемо на станцію Pay N 'Spray. Після цього їдемо в зазначений гараж (краще не їхати біля банку тому спецназівці будуть по вам стріляти, хоча зірок розшуку не буде).

Після виконання місії Клуб Малібу стане приносити щоденну прибуток в $ 10,000. Також стане доступною одяг Bank Job. Можна буде проходити місії за Філа Кессіді ("P" на карті). Варіант проходження місії від Daisy:

Найбільше утруднення в цій місії викликає процес змотування вудок на раздолбанном таксі від спецназу з узі. Втекти можна простіше - від банку доїхати до нашого особняка (безпосередньо до пограбування), взяти з даху вертоліт і поставити його на задньому дворику банку. Бачите маленький проемчік праворуч від кущів, в які ви потрапляєте, вибігши з банку? Він то і веде до цього дворику. Спецназівці в цьому провулочку не дістануть, поліцейський вертоліт теж навряд чи. Єдине можливе непорозуміння, яке зі мною і сталося, - врізатися в поліцейський вертоліт при зльоті. Але для цього треба дуже постаратися;) В ідеалі треба б до цього моменту купити автосалон, туди найпростіше долетіти, сісти в машину з гаража і проїхавши два метри, перефарбуватися. Примітка: Вертоліт я доставляла після початку місії, що б бути впевненою, що він не зникне. Не бійтеся, що ваші друзі при цьому розбіжаться по всьому місту - зайдіть на маркер, щоб переодягнутися, і вони магічним чином переміщуються назад у кущі :)