Основні місії в GTA: Vice City

Пошук

Місії в GTA: Vice City

Місії в GTA: Vice City

У цьому розділі описані всі основні місії, які вам потрібно буде пройти в GTA: Vice City. До таких місій відносяться:

Місії за Film studio (Кіностудію)

1. "Recruitment Drive" ($ 1,000)
Стіву Скотту потрібно підшукати нові таланти для його високохудожніх картин. Спочатку їдемо з пропозицією до Кенді Сакс. Але її агент ні в яку не хоче її віддавати. Потрібно його переконати, для чого годиться тільки один метод - підірвати його тачку разом з ним. Щоразу, як ви будете до нього наближатися, з його машини будуть виходити три збройних типу. Потім ще потрібно з'їздити за Мерседес і відвезти їх обох Стіву.

2. "Dildo Dodo" ($ 2,000)
Потрібно буде на літаку Skimmer пролетіти по 12-ти чекпоінт за часом. Краще починати з самого північного чекпоінта (той що нібито ззаду).

3. "Martha's Mug Shot" ($ 4,000)
Потрібно буде зробити пару компрометуючих фотографій конгресмена Алекса шраб. Спочатку сідаємо у вертоліт Sparrow і слідуємо за лімузином Кенді Сакс, яка їде на вечірку до конгресмену. Важливо не відставати від її. Коли вона прибуде, ставимо вертоліт біля висотної будівлі навпроти (не забувши при цьому залишити двері відкритими) і заходимо в будівлю. Піднявшись на самий верх, дістаємо фотоапарат (з ним потрібно поводитися як із снайперкой) і робимо три знімки Алекса шраб. Після цього потрібно буде повернутися назад на кіностудію (при цьому у вас буде п'ять зірок розшуку поліції).

4. "G-Spotlight" ($ 8,000)
Потрібно буде взяти PCJ 600 і здійснити ряд стрибків по дахах будинків. Час хоч і обмежена, але його предостатньо.

Після проходження, Film studio буде приносити вам щоденний дохід в $ 7,000.