Основні місії в GTA: Vice City

Пошук

Місії в GTA: Vice City

Місії в GTA: Vice City

У цьому розділі описані всі основні місії, які вам потрібно буде пройти в GTA: Vice City. До таких місій відносяться:

Місії за Мітча Бейкера (значок піки на карті)

1. "Alloy Wheels Of Steel" ($ 1,000)
Потрібно буде виграти гонку у чотирьох байкерів. Можна взяти собі або Angel або Freeway (останній дасть вам непогану перевагу).

2. "Messing With The Man" ($ 2,000).
Потрібно за 2 хвилини заповнити індикатор хаосу. Він росте коли ви вбиваєте людей або висаджуєте машини. Найлегше його заповнювати з даху будівлі навпроти бару байкерів, розстрілюючи все і вся з Rocket launcher (гранатомети). (Якщо не знаєте, де його можна набрати на халяву, гляньте карту зброї). Найбільший сюрприз - після проходження місії зірки розшуку не пропадають (а якщо ви будете користуватися гранатометом, то у вас буде, швидше за все, всі шість зірок). Так що перед місією краще недалеко від себе поставити хорошу тачку.

По секрету: у двір будинку Hyman Condo поліція не ходить, а на даху доступ тільки вертольотам.

3. "Hog Tied" ($ 4,000)
Вам потрібно повернути вкрадений байк Angel. Для цього вам знадобиться PCJ 600, який варто відразу навпроти бару байкерів на вітрині. Коли доберетеся до місця, не намагайтеся всіх перестріляти - вони будуть з'являтися і з'являтися. Так що хапати байк і виїжджаємо звідти, стрибнувши зі сходинок. Вас тепер будуть переслідувати хлопці на Gang Burrito, так що на всіх парах мчимо назад в бар.

Після проходження, знову стануть доступними місії за Лав Фіст (значок черепа на карті).