Проходження GTA: Vice City

Пошук

Місії за Колонель Кортеза ("C" на карті)


1. "Treacherous Swine" ($ 250).

Кортез відправляє вас розправиться з Гонзалесом, давши при цьому в якості зброї Chainsaw (Бензопилу). Їдемо у вказане місце, вбиваємо спочатку двох охоронців. Гонзалес після цього вибігає на вулицю і починає тікати. Після того, як з ним покінчено, потрібно брати тачку і їхати на станцію Pay N 'Spray тому вам дадуть відразу дві зірки розшуку поліцією.

Варіант проходження місії: Спочатку, їдемо в готель і зустрічаємо Гонзалеса. Можна його вбити відразу в готелі, перестрибнувши через перила. Потім їдемо в pay N * spray або збираємо дві зірки від розшуку поліції. Ми втрачаємо дві зірки розшуку поліції і отримуємо бабоси.

Після виконання місії буде доступна одяг Casual.

 

2. "Mall Shootout" ($ 500).

Спочатку їдемо на зустріч з кур'єром. Після зустрічі з ним, кур'єр сідає на мотоцикл і починає тікати, а на вас починає нападати спецназ. Потрібно наздогнати кур'єра, вбити і забрати валізу. Найлегше в нього просто врізатися на швидкості, тоді він впаде, ну а далі - справа техніки. Після того, як підберете його валізу, отримаєте дві зірки розшуку. Можна заїхати на найближчу станцію Pay N 'Spray, а можна і відразу відвезти чемодан Кортезу.

 

3. "Guardian Angels" ($ 1,000).

Спочатку їдемо на багатоповерхову стоянку, там беремо Kruger і зустрічаємося з Ленсом, потім їдемо разом з ним на угоду Рікардо Діаза з кубинцями. Вам разом з Ленсом потрібно буде стати на даху і відстрілювати гаїтян, які будуть хотіти перешкодити операції. При цьому Діаз і Ленс повинні залишитися в живих. Через деякий час два гаїтянина хапають гроші, сідають на Sanchez-и і тікають. Ленс встигає вбити одного. Підбираємо мотоцикл убитого і женемося за другим. Його потрібно збити з мотоцикла. Для цього можна або стріляти в нього на ходу або врізатися на швидкості. Він впаде, залишилося добити його і повернути гроші Діаз.

Після проходження стають доступними місії за Рікардо Діаза ("D" на карті), місії же за Колонель Кортеза на час припиняються.

 

4. "Sir, Yes Sir!" ($ 2,000).

Кортезу потрібно, щоб ви пригнали йому танк, який рухається по дорозі у військовій колоні. Для цього беремо тачку і зупиняємо її прямо перед самим танком (ні перед усією колоною). Вилазимо з машини і чекаємо. З танка вилізе солдатів, сяде в вашу машину щоб прибрати її з дороги. Як тільки він виліз, підбігає до танка і сідайте в нього. Вам відразу дадуть три зірки розшуку поліції. Тепер потрібно доставити танк в гараж, при цьому індикатор детонації (який росте з часом) не повинен заповниться повністю.

Після виконання стають доступними місії за Томмі Верчетті ("K" на карті) (тобто за себе), місії же за Колонель Кортеза знову на час припиняються.

Варіант проходження місії: А я місію з викраденням танка по іншому проходжу, і так набагато легше. Перед тим, як взяти місію, я їхав у 8-зарядник, мінував тачку. Навпаки виїзду з першого моста на другий острів є невеликий будиночок, куди потрібно було відвести одного чувака після покупки клубу, поряд з ним я залишав цю тачку і ховався за цим будиночком. Як тільки екіпаж наближався, я просто натискав на кнопку і чекав, моментами підпалюючи солдатів, решта самі вибухнуть, а там швидко забирався в танк, а далі справа техніки.

 

5. "All Hands On Deck" ($ 5,000).

Вам потрібно буде захищати яхту Колонель Кортеза. Перед місією краще придбати багато боєприпасів до улюбленого зброї (наприклад, до М4). Після початку місії вороги будуть підпливати на човнах. Якщо у вас достатньо патронів, то можна просто підривати самі човни. Через деякий час ваша яхта зупиниться перед кількома катерами. Потрібно підірвати один або два середніх катери, тоді ваша яхта зможе рухатися далі. Але перед цим потрібно ще буде збити пару вертольотів.