Проходження GTA: Vice City

Пошук

Місії розвізника морозива

Ці місії стають доступними після покупки Ice Cream Factory (Фабрики морозива). Мета місії: розвезти як мінімум 50 порцій морозива, при цьому на вас будуть нависати місцеві банди і поліція. Щоб почати місію, потрібно сісти в припаркований біля фабрики Mr. Whoopee і включити музику (вона включається так само як сирена). Після цього їдете в будь-який район і зупиняєтеся. До вас підходять покупці і дають вам за кожну пачку 6 $. Якщо вас бачать місцеві банди, то починають по вам стріляти. Також після продажу декількох порцій морозива отримуєте зірку поліції. Після розвезення 50-ти порцій морозива Фабрика починає приносити дохід.

Після того, як отримали зірку, можна вимкнути музику (щоб не приставали місцеві) і перечекати поки зірка не пропаде. Можна чекати і двох зірок. Для цього краще зробити найдальший вигляд камери (щоб під час зупинки поліція вас несподівано не викинули з машини) і крутиться не далеко від станції Pay N 'Spray. Після отримання двох зірок мчимо на перефарбовування. Варіант проходження місії від Jinjo:

Місія дуже проста якщо все робити грамотно. Я її сам не міг пройти поки систему не вивів. Їздити треба уздовж пляжу. Після кожних 4 пачок морозива з'являється зірка інтересу поліції то необхідно їхати і не зупинятися на пробожу морозива. Менти вас обстрілювати не будуть і ганятися теж. Але якщо зупиніться то все - вас викине. За проїзд уздовж пляжі зірка пропаде - продавайте на "здоров'я" ваше морозиво. І на пляжі немає банд - вони вам теж не перешкода.

 

Місії на Hyman Memorial Stadium

Ці місії доступні з 20:00 до 23:59 за місцевим часом. Для їх початку потрібно піднятися сходами на самий верх Hyman Memorial Stadium (див. "Велику географічну карту Vice City") і зайти у відкриті двері. Після цього включається одна з трьох місій (дізнатися про те, яка сьогодні буде місія можна з рекламних щитів над входом і перед в'їздом на стадіон):

1. Hotring

Участь в кільцевих гонках на машині Hotring Racer. Протягом 12-ти кіл потрібно обігнати 15 суперників, при цьому не розбивши машини (що викликає найбільше труднощів). Машину можна ремонтувати на піт-стопі. 2. Bloodring

Carmageddon повертається! Сідаємо в Bloodring Banger і пробуємо проїжджати чекпоінти, а пару десятків надзвичайно важливих суперників вам у цьому всіляко сприяють. Потрібно домогтися того, щоб таймер показав 2 хвилини. Час при цьому йде в зворотному напрямку, а за кожен чекпоінт кілька секунд додається. 3. Dirt Ring

Потрібно проїхати 32 чекпоінта на Sanchez. Часу при цьому скільки завгодно.

 

Місія Cone Crazy

На першому острові в районі Ocean Beach між двома переодевалки "Rafael's" і "Collars & Cuffs" (див. "Велику географічну карту Vice City") розташована багатоповерхова стоянка (в'їзд з боку "Collars & Cuffs"). На даху цієї стоянки припаркований Stallion. Сідаємо в нього і починається місія. Мета місії: проїхати 5 чекпоінти поки не закінчилося час, не збив при цьому не однієї фішки. Час іде в зворотному порядку. За кожен чекпоінт додається 11 секунд. За проходження в перший раз отримуєте 200 $, за кожне подальше проходження виграш подвоюється.

Варіант проходження від maxwell-94:

Місія Cone Crazy, так вона називається по англійськи, в моїй грі варіант перекладу такої: Без гальм. Але суть не в цьому, а в тому, що за перше проходження дається 200 $, а за кожне наступне побиття рекорду сума подвоюється. Тут, подумав я, і є золота жила гри, адже за моє останнім проходження я отримав 104857600 $ (!!!). Фішка в тому, що 1 раз за кожну позначку дають 12 сек., 2 раз - 11 сек. ... І т. Д., 6 разів - 7 сек., 7 разів - 6 сек., А далі 8, 9, 10 і т. Д. Раз дають також по 6 сек. за кожну позначку, т. е. з 1 по 7 проходження я останню відмітку проходив коли час залишалося 0:01, потім, проходячи місію в 8 разів, залишав 0:02, 9 разів - 0:03 і т. д. Виникає питання , як пройти трасу так швидко, щоб постійно побивати своє попереднє час? Все просто, друзі! Виявляється, якщо тихенько наїжджати на конуси, то вони не розбиваються, а рухаються туди, куди нам треба, т. Е. Можна машиною рухати конуси. Перед стартом нам дається необмежений час (воно починає відраховуватися тільки з проходженням 1-й позначки), чому б не витратити його з користю? :) Якщо робити все грамотно і не кріворучіть, то все вийде. Звичайно, я і сам тренувався дек. годин, перш ніж навчився рухати конуси так, щоб траса проходилася легко і швидко, але, повірте мені, це того варто, крім гігантської кількості зелених, істотно додається кримінальний рейтинг в статистиці, у мене, наприклад після 20 проходження цієї місії (нагорода, я нагадаю, 104857600 $) стало приблизно 40000 рейтингу. На жаль, більше 20 разів я не зміг побити свого часу навіть з Пересування конусів ...

Загалом, дорогі автовикрадачі, дерзайте!

P.S. Напишу тут скільки грошей дають за кожне побитие свого часу: 1) 200 $; 2) 400 $; 3) 800 $; 4) 1600 $; 5) 3200 $; 6) 6400 $; 7) 12800 $; 8) 25600 $; 9) 51200 $; 10) 102400 $; 11) 204800 $; 12) 409600 $; 13) 819200; 14) 1638400 $; 15) 3276800 $; 16) 6553600 $; 17) 13107200 $; 18) 26214400 $; 19) 52428800 $; 20) 104857600.
Cone Crazy
У сумі за всі місії виходить 209715000 $. Погодьтеся, з таким капіталом пройти гру буде набагато легше.
Місії на модельку з дистанційним керуванням (RC Missions)

У грі таких місій всього три. Вони починаються після того, як ви сідаєте в мікроавтобус Top Fun. Також, як і в попередніх частинах гри, все модельки вибухають після натискання кнопки "Стрілянина". 1. RC Bandit Checkpoint Race

Мікроавтобус знаходиться біля Dirtbike Track на першому острові (див. "Велику географічну карту Vice City"). Потрібно виграти в гонці довгою 2 кола у трьох суперників. Ви керуєте радиоуправляемой машинкою RC Bandit. За виграш отримуєте 100 $. Якщо при цьому було побито попереднє найкращий час, то буде ще зверху 100 $. 2. RC Baron Checkpoint Race

Мікроавтобус стоїть на даху стоянки, на яку можна вийти з другого поверху North Point Mall, який знаходиться на першому острові в районі Vice Point (див. "Велику географічну карту Vice City"). Ви керуєте керованим по радіо літачком RC Baron. Мета місії: пролетіти всі чекпоінти швидше за суперників. За виграш отримуєте 100 $. 3. RC Raider Checkpoint Pickup

Мікроавтобус припаркований біля південно-східного в'їзду в аеропорт, недалеко від "8 Ball's Bomb Shop" (див. "Велику географічну карту Vice City"). Мета місії: пролетіти на радіокерованому вертолетік RC Raider через 20 чекпоінти, розкиданих по аеропорту у важкодоступних місцях. Часу їсти скільки завгодно. За виграш отримуєте 100 $.

 

Місія Shooting Range

Ця місія стає доступною тільки після виконання місії "The Shootist". Для її виконання потрібно зайти в тир збройового магазина (Ammu Nation), який знаходиться на другому острові в районі Downtown (див. "Велику географічну карту Vice City"). Мета місії: заробити як мінімум 45 очок за дві хвилини, стріляючи з Pistol (дається 100 куль) по двигающимся мішенях. За поразку ближньої мішені отримуєте 1 очко, середньої - 2, найдальшої - 3. За виконання отримаєте 500 $.

Щоб успішно пройти цю місію потрібно залишити тільки голови від перших двох мішеней (щоб вони не заважали), а стріляти тільки по далекій. УВАГА: Якщо заробите більше 45-ти очок, отримаєте швидку перезарядку (у пістолетів вона буде взагалі відсутні!).

Вуличні гонки (Street Races)

Ці місії стають доступними після покупки Car Showroom. УВАГА: ці місії необхідно проходити ДО виконання місій "Угон автомобілів", інакше буде доступна тільки перша гонка!

Щоб почати місію потрібно спуститься в гаражі за будівлею і стати на фіолетовий маркер. Мета місії: приїхати першим на фініш, проїхавши при цьому через всі чекпоінти. З вами змагаються: Cheetah, Stinger і Infernus.

Якщо вам потрібен тільки виграш, то беремо Rhino Tank, виїжджаємо на старт, і після початку гонки розстрілюємо суперників. Але я б рекомендував чесно проїжджати гонки, тому через відсутність мультиплеєра це єдина можливість помірятися силами з гідними суперниками. Гонка №1 - Terminal Velocity Довжина: 1.1 милі
Вступний внесок: 100 $
Призові: 400 $ Гонка №2 - Ocean Drive Довжина: 1.6 милі
Вступний внесок: 500 $
Призові: 2,000 $ Гонка №3 - Border Run Довжина: 2 милі
Вступний внесок: 1,000 $
Призові: 4,000 $ Гонка №4 - Capital Cruise Довжина: 2.438 милі
Вступний внесок: 2,000 $
Призові: 8,000 $ Гонка №5 - Tour! Довжина: 3 милі
Вступний внесок: 5,000 $
Призові: 20,000 $ Гонка №6 - V.C. Endurance Довжина: 6.1 милі
Вступний внесок: 10,000 $
Призові: 40,000 $ варінт проходження, присланий анонімно

Можна отримати непогану фору перед іншими гонщиками. Справа в тому, що ці гонщики зриваються з місця, не чекаючи рахунку, якщо долбануть хоча б одного з них. Якщо встати позаду них перед початком змагання, розігнатися і злегка зачепити першого боком (крилом), то швидкість вашого авто майже не знизиться, а вони тільки почнуть розганятися, в той час як у вас вже є заділ. Якщо секунд 20-30 протримати пристойний темп, то суперники уже зовсім не будуть перешкодою - відстануть ... Варіант проходження місії від Jinjo:

Хочу порекомендувати ще один спосіб проходження вуличних гонок. Якщо зовсім не можете їх обігнати навіть методом, запропонованим анонімним автором (адже і таке буває). Те робите наступні ставите 2 машини перед самим носом у суперників (перед самим самим) і чіпляєте заднього суперника крилом і машина у вас швидкість не втрачає і ви умативает. Але мотати треба все одно швидко, щоб вони вас не ціпанулі. Але якщо це не допомогло то тільки базука, вона і лежить поруч з СаншайнАвто. По-моєму просто велено їй скористатися.

 

Викрадення автомобілів

Ці місії стають доступними після покупки Car Showroom. УВАГА: чи не виконуйте ці місії до проходження місій "Вуличних гонок (Street Races)".

Біля одного з гаражів за будівлею висить табличка з назвами тих автомобілів, які потрібно пригнати. Після виконання місії будівля починає приносити більший дохід, а головне - отримуєте бонус-тачку. Таких місій всього 4:

Місія №1 Потрібно пригнати:
Landstalker
Idaho
Esperanto
Stallion
Rancher
Blista Compact
За виконання отримуєте: Deluxo Місія

№2 Потрібно пригнати:
Sabre
Virgo
Sentinel
Stretch
Washington
Admiral
За виконання отримуєте: Sabre Turbo Місія

№3 Потрібно пригнати:
Cheetah
Infernus
Banshee
Phoenix
Comet
Stinger
За виконання отримуєте: Sandking Місія

№4 Потрібно пригнати:
Voodoo
Cuban Hermes
Caddy
Baggage Handler
Mr. Whoopee
Pizza Boy
За виконання отримуєте: Hotring Racer

 

PCJ Playground

Виходимо з Ocean View Hotel (в якому зберігалися спочатку гри) і йдемо по дорозі на північ нікуди не звертаючи, поки не зайдемо в високоповерхових будинок (по карті між поліцейською дільницею і клубом Малібу, див. "Велику географічну карту Vice City"). Біля будинку стоїть PCJ 600, сідаємо в нього і починається, на мою думку, одна з найцікавіших місій! Потрібно проїхати (скоріше, пролетіти) 24 чекпоінта (в будь-якому порядку) за 2 хвилини. За виконання отримуєте 1000 $.

 

Місії на вертольотах

По місту розкидано 4 вертольоти Sparrow, сівши в які ви починаєте місію з метою пролетіти через чекпоінти (час при цьому не закінчується). За виконання місії отримуєте 100 $. Для з'ясування точного місця розташування вертольотів дивіться "Велику географічну карту Vice City".

Вертоліт №1

Знаходиться на даху будівлі, де був останній чекпоінт місії PCJ Playground (перший острів, район Ocean Beach, сусіднє з півдня будівлю біля станції Pay N 'Spray)

Вертоліт №2

Місцезнаходження: перший острів, район Leaf Links, на схід від Links View Apartments (потрібно тільки перейти дорогу і зайти на галявину).

Вертоліт №3

Другий острів, район Little Haiti, на схід від Taxi Company (Kaufman Cabs) через 100-200 метрів коштує одноповерхова будівля з червоно-зеленим дахом (називається Riverside Pavilion). На його даху і коштує вертоліт. (Біля унікального стрибка №5, див "Карту унікальних стрибків")

Вертоліт №4

Другий острів, район Downtown, на даху першого поверху висотної будівлі, яка знаходиться на схід від поліцейської дільниці і на північ від Skumole Shack.

 

Місії Test Track і Trial By Dirt

На другому острові, в районі Downtown, біля Dirtbuke Track (див. "Велику географічну карту Vice City") коштує Landstalker і Sanchez з місіями Test Track і Trial By Dirt відповідно. Мета місій: проїхати 2 кола по трасі, час при цьому не закінчується. За проходження місій отримуєте стільки разів по 100 $, скільки разів побили попереднє рекордне час. Ось, що про все це думає Grey:

Всім привіт. Ось вирішив написати свої враження про ваш проходженні GTA Вайс Сіті. Коротше розклад простий як мукання бика. Практично у всіх місіях ви надто обережні. Для будь-якого гравця в GTA все це нафіг не треба. По порядку.

Наприклад, про швидку допомогу ви пишіть, що вона мол не дуже стійка, насправді вона просто зразок стійкості, в порівнянні з тією ж машиною в GTA 3, до того ж будь-який гравець знає які кнопки треба натискати щоб утримати машину від перевороту, що не даром в грі навіть введений бонус за проїзд на 2 колесах, тобто на боці.

Місія з поліцейськими, взагалі лафа неміряна, такий халяви ще ніде не бачив, після того, як відкрилися всі острови, і ми завалили якогось мерзенного гада, не пам'ятаю кого, але після цього нам непогана хатини обломилася. Я це до того, що у нас з'являється практично нескінченний М16, не пам'ятаю де він там лежить але точно на віллі, і недалеко від таксопарку. Після цього преспокойненько викликаємо 3 зірочки і позичаємо ментовського тигреня ака Гепард (в якомусь перекладі), не знаю помітив хто-небудь, але цю машину можна заганяти в авторемонт. Після чого запускаємо місію ментів і все. Як тільки на хвості виявляється більше 3 зірочок, заїжджаємо в ремонт. І нафіга питається, танки, машина з відкритими дверима і чого то там запам'ятовувати. Не розумію. Та й проходити щось на танку може тільки повне Ламо.

І ще те що мені не сподобалося, так це те, як людина написала про проходження вуличних гонок, хто ж радить новачкам, а наскільки я розумію цей текст їм і призначається, вбивати машини на танку, до того ж виграти у цих лохів не складає ніякого праці, навіть якщо врізатися в усі підряд. Сам особисто виграв останню гонку на мотик, причому падав раз 6. Можна порадити, привезти всі машини отримати - Hotring Racer, і преспокойненько все виграти.

Місію таксиста я б порекомендував всім проходити на Zebra Cab, бо це найлегше, добудете джамп і нерви збережете. За 100 людина я полагодили всього 2 рази, а часу в запасі залишилося 23 хвилини, до того ж у цієї машини немеренно хороша керованість і прискорення теж на висоті, а це дуже важливо особливо в GTA VC.

P.S. Весь інший матеріал написаний грамотно і чітко, так що претензій до нього немає. Все вищеперелічене тільки моя думка і не претендує на істину. Знаєте більш ефективний метод проходження, ніж описаний тут?