GTA Vice City

Пошук

Скачать GTA Vice City

Название: GTA: Vice City
Разработчик: Rock Star
Жанры: Action
Год выпуска: 2003

Про гну GTA: Vice City: 

Отже, 1986 рік. Дії відбуваються у вигаданому місті Vice City, який є аналогом Майамі. Головний персонаж - Томмі Версетті, якого разом з хлопцями Сонні Фореллі вирішили послати на угоду в Вайс Сіті. У аеропорту їх чекає Кен Розенберг (вічно-балакучий адвокат). Разом з Кеном і хлопцями Фореллі, Томмі відправляється в Доки. Пару миттєвостей через прилітає вертоліт. Виходить всім відомий Вик Венс (Головний герой VCS). У вертольоті знаходиться Ленс Венс - брат Віка. Угода починається успішно, але за початковими кадрам вже видно, що угода зірветься. Ну, от і починається, троє ублюдків вилазять із засідки і палять по всім хто бере участь в угоді. Вижив, італійцеві Томмі таки вдається втекти з місця злочину живим на машині Кена Розенберга. Хлопці успішно доїжджають до офісу Кена і висаджуються. 

У першій місії Кен дає Томмі пропуск на вечірку, де зібралися всі кримінальні дупи Вайс Сіті. Завдяки цьому Томмі знайомиться з Кортез (власник червоно-білій яхти в Вайс Сіті). Томмі також знайомиться з Ленсом Венсом і бізнесменом Ейвері Каррінгтоном, якому він допоміг прогнати лютих будівельників у місії "The Riot". Кортез ні байдужий до цієї історії з Томмі, і вирішив йому допомогти. Він дізнався, що одним з винуватців виявився його друг Гонсалес (більш відомий по VCS). Кортез наказує Томмі вбити його за якісь жалюгідні 250 $. Кортез посилає Томмі на угоду між Діазом (відомий наркобарон Вайс Сіті) і кубинцями. Де Томмі проявив себе і врятував гроші Діаза. Тут і відкриваються ворота дружби між Діазом і ворота на Старфіш Исланд. 

Томмі не забуває і про Ейвері і з задоволенням допомагає йому в одній справі. Завдання Томмі було вбити главу гаїтянців від імені кубинців і спровокувати війну між бандами. 
Томасу дзвонить Умберто Робіна (відомий в VCS) який пропонує йому працювати у себе в кафе. Але про це трохи пізніше. 

Завантажити GTA Vice City


Завантажити GTA Vice City на компютер, ПК


Завантажити GTA Vice City на Андроїд


Завантажити GTA Vice City на iOS