Місії в GTA San Andreas

Пошук

Кар'єр в GTA: San Andreas/ Після місії «Вибухонебезпечна ситуація» в кар'єрі близько Лас Вентурас буде доступні завдання, виконання яких принесе в загальному $ 22 000 і частки відсотка в статистику. Всього місій буде сім.

  1. завдання: за 3 хвилини і 30 секунд до наступної доставки за допомогою бульдозера потрібно зіштовхнути 7 каменів. Нагорода: $ 500.
  2. завдання: за відведений на кожну бочку з вибухівкою, залишеної конкурентами, час відштовхнути їх на безпечну відстань (червоний маркер) за допомогою бульдозера. Всього бочок буде чотири: за офісом, під підйомним краном, в основі кар'єра і біля дробарки. Як тільки відштовхне останню бочку, вилазьте з бульдозера і біжіть інакше вибухнете разом з ним. Також коли відштовхуєте бочки в маркер, відразу ж давайте задній хід - навіть не дивлячись на час, що залишився, бочка рвоне тут же. Нагорода: $ 1000. 
  3. завдання: боржник вибухівки намагається сховатися на величезній вантажівці Dumper. Тому слід наздогнати його і нейтралізувати. Головне - знищити водія, а не вантажівка. Бажано розстріляти конкурента зі зброї. Якщо скинете вантажівка в воду, то водій вилізе і спробує втекти вплав, так як його увазі NPC це властиво. Нагорода: $ 2000.
  4. завдання: Потрібно позбутися тіл, завантажених у вантажівку. Припаркований Dumper близько другого в'їзду. Звідти потрібно буде з'їхати до основи кар'єра, де розпалив багаття. Вставши ковшем до вогню, затисніть клавішу, яка відповідає у вас за підняття ковша (клавіша Num8 або Num2). На все, про все - 3 з половиною хвилини. Нагорода: $ 3000.
  5. завдання: Вантажівка наповнений вибухівкою, від якої потрібно позбутися за 3 хвилини. Єдине місце, де можна акуратно скинути вибухонебезпечні бочки - пісок на покинутій злітній смузі. Уникайте зіткнень та аварій, в іншому випадку вибухівка здетонує завчасно. Нагорода: $ 5000.
  6. завдання: Щоб зірвати постачання конкуренти розкидали бочки з вибухівкою на залізниці. Через три хвилини поїзд проїде через те місце, де лежать 10 бочок. За допомогою бульдозера потрібно зіштовхнути небезпечні бочки з рейок. Труднощів виникнути не повинно. До слова, поїзд, керований комп'ютером, в цьому завданні рухається набагато більше тієї швидкості, яку може розвинути. Нагорода: $ 7500.
  7. завдання: Комбіноване завдання з першого і п'ятого завдань з додаванням управління краном. Слід позбутися трупа поліцейського. Спочатку бульдозером відштовхуємо тіло і мотоцикл в область дії підйомного крана. Потім, керуючи краном, закидаємо «докази» у вантажівку. Тут придасться навик, набутий в експорті машин. Незрозуміло тільки, чому на магніт крана чіпляється тіло копа! Неможливе можливо? Потім слід акуратно відвезти вміст вантажівки до зазначеної точці і скинути в воду. Будьте уважні, бо вантажівка може «піти» за піднятим ковшем. Якщо все зробити правильно і вчасно (за 8 хвилин), то місії за каменоломню будуть закінчені. Нагорода: $ 10 000. 

Тепер кар'єр буде приносити дохід в $ 2000. Можна буде і далі проходити завдання, але вони будуть одними з вищеописаних семи врозкид.