Місії в GTA San Andreas

Пошук

Трініровки в спорт залі в GTA San Andreas

Тренування в GTA: San Andreas Нарешті, ви зможете накачати свого головного героя рівно настільки, скільки вам потрібно. Це передбачено в грі дуже різноманітними способами. Але для того, щоб мускулатура швидше прокачувалася вам потрібно харчуватися виключно малокалорійною їжею. І харчуватися слід досить таки часто. В середньому 1-2 рази за день. Це потрібно для того, щоб у CJ-я не пропадала мускулатура. Хоча дуже дивно якось вже дуже швидко Карл втрачає свою вагу, коли голодний. Для проходження гри на 100%, вам ще потрібно відвідати три школи бойових мистецтв, але давайте по порядку.

У тренажерному залі завжди є:

  1. Штанга
  2. Гантелі
  3. Бігова доріжка
  4. Велотренажер
  5. Представник бойових мистецтв

Штанга і Гантелі служать, як відомо для нарощування м'язової маси, читай мускулатури. А бігова доріжка з велотренажером для підвищення витривалості (за замовчуванням, Stamina). На будь-якій з тренажерів можна зайти, достатньо натиснути, за замовчуванням Enter і вибрати навантаження. Всі гойдаємось і прокачуємо CJ-я. Як я писав вище, Карла необхідно підгодовувати в середньому 2 рази вдень, інакше він почне худнути страхітливими темпами. Коли він голодний, його шлунок бурчить. Але коли, ви його перегодувати, то його почне нудити. Та ще не забувайте бігати, щоб не жиріти. Власне на цьому все.

Школи бойових мистецтв:

  1. Існують 3 школи в Лос-Сантосі, Сан-Фьерро і Лас-Вентурас
  2. У кожної з шкіл своя бойова спеціалізація
  3. Кожну школу необхідно закінчити, щоб пройти гру на 100%

Три школи і три види прийому бою . Лос-Сантос вас порадує школою боксу. У Сан-Фьерро ви навчитеся тейквондо (простіше кажучи, махати ногами). Ну а Лас-Вентурас ви станете вуличним бійцем, так як там викладають вуличний стиль боїв, по-моєму, скромну думку, найкращою школою є саме школа в Лас-Вентурас. Так як найбільш мальовниче побиття педів, відбувається саме, якщо ви володієте цією технікою. Щоб роздобути будь-яку з технік, вам достатньо відвідати будь-який з трьох міст і знайти тренажерний зал. У кожному тренажерному залі є один учитель бойового мистецтва. Поруч з ним горить червоний, круглий маркер. Вам треба встати в це коло і натиснути, за замовчуванням, Y (учитель запитає, чи хочете навчитися? (Y-так, N-ні)). Якщо ви не накачени, хоча б до 50%, то вас учитель відішле підкачати мускулатуру. Далі вам належить отпіналі вчителя на рингу, коли ви його укладіть, то він вам покаже три прийоми. Щоб використовувати отриманий навик, вам треба підійти до будь-якого Педу і натиснути ПКМ (права кнопка мишки, прицілювання / індикатор здоров'я) + Enter + ЛФМ (ліва кнопка мишки, постріл / удар). Власне от і все, беріть, вивчайте і застосовуйте на практики свої вміння. Ах, так мало не забув, якщо вам набрид один з видів єдиноборств, то ви можете перевчитися на будь-який інший, в будь-який момент, коли ви цього побажаєте самі. Шкода, що не можна використовувати всі отримані навички одночасно, не так як в Тру Крайма, а шкода, дуже шкода. Тру Крайм це вкрадена платформа СА, тільки сира. Вперед навчатися !!!  Коди до gta san andreas нові машини.