Місії в GTA San Andreas

Пошук

Змагання на горі Чілліад в GTA: San Andreas

Змагання на горі Чілліад, названі "Випробування тисячоліття" - серія з трьох гонок на гірському велосипеді. Доступним для проходження вона стане після успішного закінчення місії "Зелена шабля"і більше 40% майстерності велоїзди (в ідеалі ж потрібно мати 100). Для того що б почати гонку слід протягом одинадцяти годин (з 7 ранку до 18 годин) сісти на гірський велосипед, припаркований біля оглядового майданчика на горі Чілліад.

Перша і друга гонки, "Жовтий маршрут" і "Пташиний очей" нічим не відрізняється: однакова складність, п'ять суперників, хоча другий трохи триваліший першого.

Третій заїзд кардинально відрізняється від двох попередніх. По-перше, він короткий; по-друге, суперників лише двоє; по-третє, потрібно їхати ще більш акуратно, ніж у минулих перегонах, через постійні перешкод. 

Один з епізодів під час третього заїзду. Звичайно, славно вигравати подібні змагання чесно, але часом ніяк не виходить пройти той чи інший заїзд. Тоді ми шукаємо обхідні шляхи, хитрості. Проблема в тому, що вбити суперників не вийде - стрільба призведе до дискваліфікації. Однак, як виявилося, не з усієї зброї. Так, наприклад, можна відстріляти суперників зі снайперської гвинтівки, і місія чи не провалиться. Але зброя такого калібру знайти на час проходження місії "Прерії" складно, тому я раджу зайти в Ammu-Nation в Сосні Ангела і купити пару в'язок гранат. Їх найкраще використовувати тоді, коли всі суперники зберуться в колі на фініші. Киньте пару гранат, і як тільки всі інші учасники гонки помруть, перетинайте фінішний чекпоінт.