Місії в GTA San Andreas

Пошук

Виконання місії далекобійник в RS Haul

Далекобійник в RS Haul в GTA: San Andreas Важливою, як і місією пожежного або поліцейського, є місія далекобійника. Її можна взяти на себе в сільській місцевості, в гаражах фірми RS Haul. Всього буде 8 обов'язкових рейсів. Завдання і місця призначення кожного разу разняться.

Головне ретельно спланувати маршрут.

  1. рейс буде лежати в одне з селищ сільській місцевості штату. Завдання: встигнути в терміни, в іншому випадку гравець буде втрачати гроші. Нагорода за перший рейс - $ 1000.
  2. рейс буде лежати в одне з двох місць в Монтгомері. За пошкодження в даному виді поїздки будуть віднімати гроші, приїзд без подряпинки принесе гравцеві $ 1500.
  3. рейс це нове завдання - вивезення нелегального вантажу, який потягне за собою нарахування трьох зірок переслідування. Місце доставки: одне з чотирьох місць у Лос Сантосі. Нагорода зростає - $ 2000.
  4. рейс в сільську місцевість за обмежений час. Нагородою послужить три тисячі.
  5. рейс увазі доставку крихкого вантажу в Сан Фіерро за $ 4000.
  6. рейс почнеться, якщо гравець відкрив Лас Вентурас. Потрібно буде нелегальним вантажем і трьома зірками на хвості доїхати в один із населених місць пустелі. Нагорода: $ 5000.
  7. рейс занесе з крихким товаром в сільську місцевість знову, а за успіх принесе $ 7000.
  8. рейс особливий, бо особливо нелегальний вантаж потрібно буде в Лас Вентурас, а зірок вже буде чотири. Можливо, на відміну від інших рейсів, цей потрапляють вам нерви. Але за цілком пристойну ціну: $ 10 000 як нагорода.