Місії в GTA San Andreas

Пошук

Стадіони в GTA: San Andreas

У GTA: San Andreas багато різних місій, які необхідно закінчити для проходження гри на 100%. Один вид місій - це пройти стадіони. По всьому штату знаходиться 3 стадіони, але місій, які необхідно виконати 4. Нижче буде описано кожна з місій, і яку нагороду дає проходження однієї з місій.

 

Los Santos - 8-Track

8-Track - це гонки на Hotring. Вам необхідно проїхати 12 кіл. На відміну від Vice City траса тут ускладнена. Безліч поворотів не дадуть вам розслабитися ні на хвилину. Мізки (AI) люблять тут пхати вас. Якщо ви не гонщик, то вам буде складно спочатку їхати, ну а профі розпеченого асфальту тут допоможе тільки майстерність і тактика.

Умова виконання: Приїхати 1 на фініш, проїхавши 12 кіл.

Нагорода: 10.000 $ | Monster Track | Hotring

 

San Fierro - Blood Ring

Blood Ring - Згадуємо старий, добрий Vice City і думаємо, що тут так само просто. Ні все ускладнено тим, що по вас ще стріляють з машин суперників. Але зявилася можливість полагодитися. Досить підібрати іконку з гайковим ключем. Треба пхати, підрізати і знищувати машини суперників.

Умова виконання: Зібрати чекпоінти за часом рівний 1 хвилині

Нагорода: 10.000 $ | Bloodring Banger

 

Las Venturas - Dirt Track (понеділок і середа)

Dirt Track - Що думаєте, тільки стрибати і скакати, як це було Vice City? Ні, будьте любязні вийти на старт з 12-ма гонщиками проїхати трасу і перемогти. На Sancheze це легко, однак, вас чекає досить підступна траса.

Умова виконання: Приїхати 1 на фініш, проїхавши 6 кіл.

Нагорода: 25.000 $ | BF Injection (понеділок і середа)

 

Las Venturas - Kickstart (вівторок, четвер, пятницю, суботу та неділю (Tuesday, Thursday, Friday, Saturday and Sunday))

Kickstart - Ось тут розробники постаралися на славу. Збираємо чекпоінти в дуже короткий час. Всього дається 4 хвилини на виконання цієї місії. У Kickstarte розрізняються чекпоінти за кольорами. Зелений чекпоінт = 1 очко | Жовтий чекпоінт = 2 очки | Червоний чекпоінт = 3 очки.

Умова виконання: Зібрати 25 очок.

Нагорода: Dune (вівторок, четвер, пятницю, суботу та неділю)