Місії в GTA San Andreas

Пошук

Місія Пожежника

Необхідний транспорт Firetruck (Легке проходження)

Вся та ж задачка приїжджати на місце пожежі, направляти брандспойт на машини, гасити їх. З них вискакують громадяни і з диким криком починають носитися навколо. Але ці жертви вогню, можуть забігти в таку діру, що туди не те, що не заїдеш, а й струменем не дістанеш. Один раз в Vice City у мене мученик на дах друкарні забіг, благо брандспойт, можна піднімати ледве його загасив. До речі, тепер машини не рухаються як в попередніх частинах, а мирно стоять і горять. Місія буде провалена, якщо - Пожежна машини потоне у воді. - Пожежна перекинеться на дах. - Ви не тушкуйте "жертву" вогню. - Ви не тушкуйте палаючу машину. - Ви будете арештовані - Ви вийдете з пожежної. - Ваш час закінчиться.

Виконання Місії

 1. Рівень 01: Згасите 1 Машину
 2. Рівень 02: Згасите 1 Машину + 1 Людини
 3. Рівень 03: Згасите 1 Машину + 2 Чоловік
 4. Рівень 04: Згасите 1 Машину + 3 Чоловік
 5. Рівень 05: Згасите 1 Машину + 4 Чоловік
 6. Рівень 06: Згасите 2 Машини + 4 Чоловік
 7. Рівень 07: Згасите 2 Машини + 5 Чоловік
 8. Рівень 08: Згасите 2 Машини + 6 Чоловік
 9. Рівень 09: Згасите 2 Машини + 7 Чоловік
 10. Рівень 10: Згасите 2 Машини + 8 Чоловік
 11. Рівень 11: Згасите 3 Машини + 8 Чоловік
 12. Рівень 12 : Згасите 3 Машини + 9 Людина

Ви повинні завершити 12 місій Пожежних, щоб завершити цю додаткову місію. По завершенню ви тушкуйте 78 пожеж, проте, якщо ви будете провалювати або скасовувати місію, то кількість погашених пожеж зростатиме. На проходження всієї місії ви витратите від 30 хвилин до 1 години реального часу. Я рекомендую вам проходити цю місію в Angel Pine.

Нагорода Як тільки ви завершите 12 місій, то станете не згорає та. Вогонь для вас стане другом і, розкидавши перед собою коктейлі Молотова, і ви як диявол пройдете крізь нього, і страх поселиться в душах ваших недругів. До того ж вам ще непогано заплатять за цю роботу.