Місії в GTA San Andreas

Пошук

Місія Таксі вт GTA San Andreas

Необхідний транспорт Taxi Cabbie (Легке проходження)

Одна із старих в грі. Адже її початок було в далекій GTA: 3. Раніше для того, щоб її завершити, вам потрібно було розвезти 100 педостріанов по різних точках. Але це було в таких маленьких містах, таких як Ліберті-Сіті або ж Вайс-Сіті, але Сан-Андреас це не місто, а величезний штат з 3 містами. Педостріани в СА нахабні й можуть попросити вас відвезти, скажімо, з Лос-Сантуса в Сан-Фьерро на який-небудь пустир, причому за дуже маленький час. Розробники зглянулися і тепер, щоб пройти цю досить нудну (хоча можна і околиці вивчати) місію, потрібно розвести народу рівно в половину менше, а саме 50 осіб. До речі, хто вам сказав, що за кожних підвезені 5 осіб, бонус відмінили ??? Ні, вам будуть платити за кожні 5, 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50. Дуже непогані грошики. Капітан відвези мене в Лас-Вентурас, в стрип - клуб ...

Місія буде провалена, якщо

  • Таксі потоне.
  • Таксі перекинеться на дах.
  • Ви будете арештовані ..
  • Ви покинете машину.
  • Ваш час закінчиться.

Давайте розвіз напівпяних педів по домівках. Всього 50 штук, а в легкому проходженні, я трішки полегшив вам задачку, і ви пройдете її трошки швидше.

Нагорода Все дорогий товариш, ви завершили її ... тепер про нагороду. У всіх таксі зявилася система гідравліки та балони з нітро.