Місії в GTA San Andreas

Пошук

Виконання місії в магазині Zeros RC (від Air Raid до New Model Army)

GARAGE

Wear Flowers in your Hair

ПРИБУТОК: Passed

Місія проста. Ви приїдете в свій гараж, перегляньте сценку і залазьте на водійське місце в машині Truth'a. Починайте їздити по зазначеним точкам і збирати людей для роботи на ваш гараж.

 

555 WE TIP

ПРИБУТОК: Passed

Вам треба буде підставити одного хлопця. Їдьте до вказаного місця. Там працюють паркувальники. Прослідкуйте за одним з них, і на стоянці убийте його. Поки вас ніхто не бачить, переодягніться і вибігайте до місця, де стоять паркувальники. До вас підїде синій merit, сядьте в нього і з усього духу їдьте до себе в гараж. Там йому покладуть подарунок; у вигляді пачки наркотиків. І. Їдемо потім назад. На все про все у вас 2:30. Та ще машина повинна бути в не пом'яті вигляді, інакше доведеться перефарбовуватися. Все.

 

Deconstruction

ПРИБУТОК: Passed

ПРОХОДЖЕННЯ: На вашу сестру наїхали, ви будете помститися. За гаражем є будівництво, там і відбудеться все дійство розплати = D. Спочатку знищіть 6 побутівок будівельників. Як тільки закінчите бульдозером заштовхайте сортир в яму, пересядьте в бетономішалку і потім насолодитеся сценою а-ля смерть живцем. Ой, мало не забув, остерігайтеся будівельників. Вони дуже небезпечні, але куди їм з лопатами проти вашого АК-47? Після цієї місії подзвонить Jethro і скаже, що доступна Автошкола, в якій ви зустрінетеся з Мішель ...

 

LOCO SYNDICATE

Photo Opportunity

ПРИБУТОК: + Respect

Ваша мета зробити фотографії деяких персонажів. Заїдете за Cesar'om, який знаходиться в Red Country і в його машині вирушайте в Angel Pine. Зупиніться у червоного маркера в Angel Pine і забирайтеся на дах. У вас в руках буде фотоапарат з нескінченної плівкою. Встаньте на червоний маркер і фотографуйте (!) Особи всіх хто приїде на стрілку. Увага місія буде провалена, якщо ви розіб'єте машину Cesar'a або НЕ сфотографуєте особа черговий персони = D.

 

Jizzy

ПРИБУТОК: + Respect | 3000 $

Woozie говорить Карлу і Cesar'y, що він їх друг. Карл просить пояснити хто ці люди на фотографіях, які він зняв. Тут з'являється помічник Woozie (забули, що Wo сліпий? = D), Su Xi Mu це Loco Syndicate, говорить він. Перший хлопець (показує на Mike Toreno), він його не знає. Другий, T-Bone Mendez, а третій Jizzy, найбільший сутенер в штаті. Вузі каже, що Jizzy управляє одним клубом, який знаходиться під мостом Gant. Вам слід відправитися саме туди. Зайдете на червоний маркер. Карл пояснює Jizzy, що готовий попрацювати на нього. Jizzy потрібно, щоб ви зробили для нього кілька справ. Ви сідаєте в машину (Увага: її не можна знищувати, інакше буде провал місії) і рухаєте з повією до призначеного місця. Висадіть її, і вам подзвонить Jizzy, він скаже, що потрібно розібратися з одним хлопцем. Цим хлопцем виявиться один сутенер. Ви повинні будете вбити його. Потім знову дзвінок і Jizzy скаже, щоб ви врятували ще одну повію, але з'явиться індикатор її здоров'я. Женіть до зазначеної точці. Вся сцена побиття проходитиме під мостом. Там святий; батько буде бити дівчину. Розберіться з усіма, звичайно ж, зі смертельним результатом для кривдників. Знову ви отримаєте телефонний дзвінок від Jizzy, який скаже, що один старий перець умовив одну повію не повертатися на вулицю. Ваша мета під'їхати до точки і потім, переслідуючи лімузин і джип з охороною знищити і старого перцю і охорону. = D Всі місія пройдена. Після місії подзвонить Woozie і скаже, що ви зможете його знайти в Китайському кварталі. Після дзвінка з'явиться ікона W.

 

T-Bone Mendez

ПРИБУТОК: + Respect | 5000 $

ПРОХОДЖЕННЯ: Jizzy незадоволений T-Bone Mendez'om після однієї угод в якій брало участь 3 людини. Взагалі, вам треба взяти якусь швидку машину (для успішного проходження місії) і їхати до моста Garver. Там під мостом стоїть Boxville. Як тільки під'їдете, то 4 упиря візьмуть 4 пакети з наркотою і роз'їдуться в різні боки. Ваше завдання відловити негідників і потім холоднокровно вбити, і обов'язково взяти всі пакети. Ось навіщо я писав про швидку машині, вона вам знадобиться. Ці злодії озброєні і їздять по San Fierro в хаотичному порядку. Ще прохання не відкривати стрілянину в китайському кварталі, якщо поруч є представники китайської діаспори, бо вони вас нагодують свинцем з АК-47 = D! Власне на цьому все.

 

Mike Toreno

ПРИБУТОК: + Respect | 7000 $

У клубі Jizzy T-Bone дзвонить Mike Toreno, але у нього неприємності. Toreno викрали в'єтнамці. Спочатку їдьте в Doherty на будівництво, потім в Easter Basin, а потім в Easter Bay Airport. Там знищіть 6 в'єтнамців, підірвіть цей фургон. Після цього ви отримаєте 2 зірки розшуку, після того, як ви доїдете до червоного маркера, у вас буде 3 зірки. Женемо в Pay; Spray і потім їдемо до клубу Jizzy. Місія Пройдено.

 

Outrider

ПРИБУТОК: + Respect | 9000 $

Супроводити фургон до однієї фабрики. Спочатку женемо на заправку в Easter Basin, поруч військова база, дивимося сценку, у якій T-Bone Mendez мало не вбиває Карла, наполегливо питаючи на кого, він працює тощо. Потім підходить Mike Toreno, він сідає в машину, і ви їдете до порту San Fierro. Беріть РПГ і снайперську гвинтівку, сідайте на мотоцикл і на випередження фургона женіть до червоного маркера, там стоїть перепона. Його всіх. Далі до наступного КПП (Контрольно Пропускний Пункт :)) і очищаємо дорогу. Теж робимо і з третім КПП; і з четвертим. Фургон їде повільно, тому проблем не виникне. Супроводьте його до зруйнованої фабрики. Всі Місія пройдена = D.

 

Snail Trail

ПРИБУТОК: Passed

Потрібно вбити репортера, який розкопав про Темпенні і Пуласкі, що вони займаються темними справами. Бігом на будівництво, там, в одній з труб лежить снайперська гвинтівка, підбираємо її і біжимо до вокзалу, поруч стоятиме припаркований Sanchez. Стрибком сідлайте залізного коня і вперед за йдуть поїздом, в якому сидить журналіст. Намагайтеся не виїжджати на зустрічні колії, бо вас зметуть проходять потяги. Доїдете до Market Station в Los Santos'e. Журналіст вийде з поїзда і з'явиться індикатор наближення. Перейдіть за ним на відстані, щоб він вас не побачив. Він, вийшовши з підземки, візьме таксі і поїде до пірсу Santa Maria. Як тільки він вийде, вам дадуть наказ знищити його і того хлопця, з ким він зустрічався. Всі місія закінчена. Йдемо в аеропорт і летимо назад в San Fierro.

 

Ice Cold Killa

ПРИБУТОК: + Respect | 12000 $

Місія може бути доступна з 6:00 - 20:00. Закуповуйте броню, зброї і вперед до клубу Jizzy. Там ви побачите 2 лімузина, одні з них чорний, беріть його і їдьте з ним в гараж, оскільки це єдиний чорний лімузин в грі. Потім назад до клубу, там побачите, машину сутенера (Pimp car) і простріляєте їй всі 4 шини. Далі йдемо до охорони біля входу, говоримо з ними і йдемо на дах. Ви побачите опору моста з будівельними лісами, і піднімаємося на них. Потрапляємо на дах клубу. Спускайтеся вниз, говоріть з Jizzy, після ролика убийте всю охорону і в погоню за Jizzy. Підірвіть його машину і убийте його самого. Як тільки ви його вб'єте, то з нього випаде мобільник, тут же подзвонить Cesar і на цьому місія завершиться!

 

Pier 69

ПРИБУТОК: + Respect | 15000 $

Вперед на дах за Cesar'om, він дасть вам снайперську гвинтівку. Після ролика, вбивайте всіх, хто буде відстрілювати Тріад. Потім вбийте T-Bone Mendez'a і стрибну у воду за Ryder'om (ось тут цієї щура прийде кінець). Залазьте в Speeder і переслідуйте гада. По дорозі ви будете обмінюватися останніми репліками в житті Ryder'a = D! Убийте його, і вам подзвонить Cesar і запитає, чи живі ви? Добирайтеся до San Fierro. Місія завершена!

 

Toreno's Last Flight

ПРИБУТОК: + Respect | 18000 $

Закуповуйте броню і прямуємо до вертолітного майданчику SFPD (San Fierro Police Department). За вам випустять пару ракет. Прочистите шлях собі від усіх негідників і захопіть на вертолітному майданчику РПГ і АК-47. Зістрибуйте і сідайте на мотоцикл. Женіть на всіх парах за вертольотом. Він буде летіти акурат паралельно хайвею. Він дуже повільно летить. Обженете його і проїдете трохи вперед, так, щоб він зник з поля зору. Зупиніться і переключіться на РПГ. Як тільки вертоліт здасться, зловіть його прицілом, і пустіть кілька ракет. Місія завершена, а от Toreno не загинув, але про це трохи пізніше.

 

Yay Ka-Boom-Boom

ПРИБУТОК: + Respect | 25000 $

Після сценки їдьте в Downtown. Там один червоний молодець, замінує машину, ви на ній женіть до покинутій фабриці (Див. Місію Outrider). Не доїжджаючи до фабрики припаркуйте авто, йдіть спочатку розберіться з охороною, а потім, коли зачистите будівлю, то повертайтеся за машиною, активуйте на ній бомбу (ЛФМ або LCtrl) і забирайтеся з будівлі. Гримне так, що 4 липня здасться дитячими пустощами = D! Коли ви будете їхати назад, ворота закриються і з усіх щілин полізуть незадоволені громадяни зі стволами на перевагу! Пустіть в витрата всіх, хто посміє мяукнуть, сідайте в припаркований Voodoo, розганяйтеся і злітає по даху, далі їдемо на червоний маркер поряд з Вашим гаражем. Всі Місія завершена.

 

ZERO

Air Raid

ПРИБУТОК: 7000 $

Спочатку купите магазин RC (дивіться карту Секретів нашому порталі) за 30.000 $. Зайдіть в магазин і вийдіть. Вам подзвонить Zero і скаже, щоб ви до нього зайшли. Біжіть додому, збережетеся і йдіть виконувати місію. Це досить весела місія. Ви на даху з кулеметом, типу Вулканбудете протягом 3 хвилин відстрілювати літаки RC, які будуть атакувати магазин RC. Поруч буде стояти Zero з вогнегасником, на всякий пожежний. Як тільки ви всіх переб'єте, то місія завершиться!

 

Supply Lines

ПРИБУТОК: 5000 $

Зніміть з гака бідолаху Zero, якого повісив Berkley. Помститися негідникові можна перестрілявши його кур'єрів на RC Baron'y. У літака кінчається паливо, так що будьте уважні. Подлея до мети, натисніть LCtrl, і фургон отримає неабияку порцію свинцю. Як тільки знищите останнього кур'єра. Приземлитеся на даху магазина RC і всі місія закінчена.

 

New Model Army

ПРИБУТОК: 5000 $

Іграшкова бій. Час місії 8 хвилин. Треба прокладати шлях до військової бази противника. Розтягували бочки, що лежать на дорозі, ставте мости переправи, знищуйте бомбами танки противника. Грайтеся на здоров'я, а по завершенню місії магазин RC буде приносити вам дохід у 2000 $! Та мало не забув у гоночного боліда, яким управлятиме Zero, є індикатор ушкоджень. Будьте пильні і не дайте йому закінчиться!

 

THE TRIADS

Mountain Cloud Boys

ПРИБУТОК: + Respect | 5000 $

Перед цією місією закупаємося бронею і зброєю. Переважно AK-47, дробовиком і UZI. Зберігаємося і їдемо до Woozie. Ох, сідайте зі сліпим в машину і їдете на червоний маркер. Виходьте і проходите в невеликий дворик. Тут педи починають кричати і бігти з двору. Ви проїдьте за Woozie. Там буде неприємна картина ... гора трупів Тріад. Як пояснить один мужик, що приїжджали В'єтнамці і всіх тут закінчили. Після цієї сценки, приїдуть В'єтнамці на машині, і тут же з'явиться індикатор здоров'я. Знищите в'єтнамців і йдіть далі, але не в якому разі не давайте Woozie обганяти вас. З-за рогу припаркуються пару Sanchez'ov, убийте їх усіх. Виходьте з-за рогу і кришите інших. Увага: На даху сидить снайпер. Пошматував всіх В'єтнамців і сідайте в машину. Як тільки вирулити, за вами почнеться гонитва. Але це ще не все, вам треба знищити всіх, хто там сидить. Треба відірватися від них, петляв по місту. Найоптимальніше місце, де ви зможете знищити всіх, це дах Ottos Autos (Подивіться на Карті Секретів). Ви в їжджайте туди на швидкостях. Це робіть для того, щоб не угробити Вузі, а то він лізе туди, куди не треба, псуючи вам все. Сіли в засідці? Тепер спокійно вбивайте. Коли переб'єте всіх, беріть Вузі і довезіть його до будинку. Всe Місія пройдена.

 

Ran Fa Li

ПРИБУТОК: + Respect | 6000 $

Вам треба відігнати пікап в порт. Їдьте на підземну парковку в Easter Bay Airport. Там сядьте в пікап. У машини з'явиться індикатор ушкоджень. Як тільки ви рушить, дорогу вам перекроять В'єтнамці. Вийдіть з машини і покладіть всіх. Виїжджайте, по дорозі давлячи товаришів В'єтнаму. Виїхавши з аеропорту, за вами будуть їхати кілька озброєних перців на Sanchezax. Рада відразу з розгону тисніть їх. Доведіть пікап до порту і на цьому місія завершиться.

 

Lure

ПРИБУТОК: + Respect | 8000 $

Ви любите бездоріжжі? А вам доведеться виступати в ролі приманки. Сідайте в Rancher і їдьте в Angel Pine до лісової фабрики. Там ви проїдете в червоний маркер, і почнеться гонка. За вами поїдуть В'єтнамські хлопці на Sanchez'ax. Сконцентруйтеся на дорозі і женіть по чекпоінт. У деяких місцях можна гарненько зрізати. Так у машини буде індикатор ушкоджень. Ваша кінцева мета бензоколонка. Чекпоінти вас доведуть до фінішу. Коли ви приїдете, вам зателефонують і на цьому місія завершена.

 

Amphibious Assault

ПРИБУТОК: + Respect | 11000 $

Для виконання цієї місії необхідно прокачати легкі (Lung Capacity). Поплавайте під водою якийсь час. Потім ідіть до Woozie. Їдьте до Pier 69 і стрибайте у воду. Там на кам'яну гряду і вперед як людина - амфібія по підводних печер в пошуку ножа. Намагайтеся плисти під водою, щоб надводні патрулі В'єтнамців не засікли вас. А також намагайтеся не потрапляти в промені прожектора. Заберетеся на корабель і починайте вбивати охорону. Можна ножем, а можна і стволом. Як хочете. Приберіть всіх, поставте жучок і пливіть назад на Pier 69. Як тільки вилізете, місія завершиться!

 

The Da Nang Tang

ПРИБУТОК: + Respect | 15000 $

Місія почнеться в якості стрілка на вертольоті. Відстрілюйте всіх на контейнерах, потім вас зіб'ють з РПГ. Пливіть на корабель знімайте всіх. І давайте по контейнерах знімайте там народ. Чи не спускайтеся вниз. Чим вище ви, тим безпорадний ваші вороги. Народу буде багато і в найнесподіваніших місцях, тому будьте напоготові. Вам треба звільнити кілька рабів. Як тільки ви їх врятуєте, вони підірвуть в корабель, і ви виберетеся на шлюпках. Власне все. Після цієї місії подзвонить хтось (дивом врятувався Mike Toreno) і запропонує відвідати його ранчо. Тепер у вас відкритий Las Venturas.

 

CESAR VIALPANDO

Zeroing In

ПРИБУТОК: + Respect | 5000 $

Місії за Cesar'a будуть доступні лише після проходження Автошколи. Як тільки ви закінчите останню місію в автошколі, то вам подзвонить Jethro і скаже, що можна купити Wang Cars. Ви купите його за 50000 $! А ось власне і мета місії. Zero розробив один жучок і поставив на машину одній пані. Машина як ви зрозуміли вам і потрібна. Як тільки вона буде телефонувати, у неї буде залишатися червоний слід. Їдьте за нею, як тільки наздоженете, розгорніть її маневром PIT (цьому вас навчали в автошколі). І на її машині поверніться в гараж. Місія Пройдено. Після цієї місії стане, доступний останній вид тюнинг-центрів, Wheel Arch Angels який спеціалізується на тюнінгу гоночних болідів.

 

Test Drive

ПРИБУТОК: + Respect | 5000 $

Це сама класна місія. Сідайте в Cesary в машині і дуйте в Otto's Autos. Після того, як викрадення авто, слідуйте за Cesar'om. Поліція вас не наздожене. Сенс простий, покатаєтеся і приїдете в гараж, головне слідувати за Cesar'om, і не помилятися. Ось і все.

 

Customs Fast Track

ПРИБУТОК: + Respect | 10000 $

З молодим чоловіком, на ім'я Cesar сідайте в машину і їдете до порту. Там забираєте на кран і по черзі починаєте перетягувати з корабля на землю контейнери, в яких машини. Ви шукайте одну швидку машину. Внизу стоїть Cesar і каже, та чи не та машина. Дивіться не прибийте його ненароком. Як тільки Cesar вижене машину з контейнер, приїде господар з двома братками. Терміново вилазьте з крана і убийте їх. Після того, як розправитеся з ними, приїде ще одна машина. Тих теж відправте на той світ. Але і це ще не все! Прибіжать ще 2 перців, і чергою з Калаша, нашпигуйте їх тлінні тіла свинцем. От після цієї місії стануть, доступні місії, типу Export / Import. Начебто на цьому місія завершена!

 

Puncture Wounds

ПРИБУТОК: + Respect | 5000 $

Поспостерігайте, як Cesar біситься, що його розлютила одна сука (літературне вираження). Сенс зупинити машину, яка ніяк не хоче зупинятися. Сідайте в машину, в якій упаковані 3 поліцейських їжака (пам'ятаєте Vice City, там менти кидали після 3-х зірок). Виїжджайте на автостраду і переслідуйте дамочку. Обженете її і викинете перед її машиною їжака. Вона проколе шини і зупиниться. Після невеликого ролика, Карл змінить всі колеса. І вирушайте в гараж. Після цієї місії Wang Cars приноситиме 8000 $! Всі з San Fierro ми покінчили!