Місії в GTA San Andreas

Пошук

Автошкола в GTA: San Andreas

Автошкола стане, доступна, після виконання місії Deconstruction, за Garage. Вам подзвонить Jethro і скаже, де вона розташована. Там ви зустрінете Мішель Канн. Вона позначена як всі школи червоною буквою S на радарі. Для проходження школи, вам необхідно пройти 12 місій.

 

The 360

Мета Місії: Зробити Коло на 360 градусів.

Проходження: Затискаємо (W) + (S) + Стрілка вліво або вправо, і починаємо писати кола.

 

The 180

Мета Місії: Зробити розворот на 180 градусів.

Проходження: Розганяємося і летимо до півколу з конусів, заносимо машину ручним гальмом (Space) і прискорюємося, їдемо назад. Гальмуємо і дивимося результат.

 

Whip And Terminate

Мета Місії: Проїхати трасу.

Проходження: Треба проїхати невелику пряму і повернути на ліво чи право, спочатку вибере, потім зупиниться в кінці траси. Тисніть (W), потім (A) або (D), перед поворотом скиньте газ, потім знову утопите його. Гальмувати слід за пару метрів від конусів. Всі місія пройдена.

 

Pop And Control

Мета Місії: Проїхати на спущеному колесі змійку.

Проходження: Ця місія трошки складна, але не настільки, щоб не пройти її. Ваш вірний слуга, закінчив її з відзнакою. Ви в поліцейській машині. Перед вами лежать поліцейські їжаки. Вам треба почати рух, кнопкою вперед (W). У вас спустить заднє праве колесо. У такому положенні, вам треба проїхати невелику змієподібну трасу і зупиниться, причому не збити не одного з конусів. Всі проїхали.

 

Burn And Lap

Мета Місії: Проїхати 5 кіл за 40 секунд.

Проходження: Значить так, використовуйте наукове проходження всіх поворотів. Для того, щоб вийти з повороту на хорошій швидкості, вам треба правильно в нього зайти. Їдемо повороти за формулою: З зовнішнього радіуса повороту, на внутрішній радіус. Діє це так, припустимо, вам треба звернути наліво, ви зміщується до зовнішньому радіусу. Це буде права сторона дороги. Поворот ліворуч, отже, зміщуємося до внутрішнього радіусу, і починаємо распрямлять траєкторію. Взагалі, тут холоднокровно треба проходити повороти і не треба робити кермом нервові рухи, то в одну, то в іншу сторону.

 

Cone Coil

Мета Місії: Пройти трасу за менший час.

Проходження: Траса складається з двох прямих і одного 180 градусного повороту, який обєднує дві прямі. Даємо газ (W), долітають до 180 градусного повороту, тиснемо ручне гальмо (Space) і починаємо прискорення назад. Гальмуємо там, звідки стартували. Дивимося результати і йдемо далі.

 

The 90

Мета Місії: припаркувати машину на 90 градусів.

Проходження: Без зайвих слів, газ (W)! При наближенні до двом машинам по відчуттях на корпус, кермо вліво + Ручне гальмо (Space) і для підстраховки, звичайний гальмо (S). Встали!

 

Wheelie Weave

Мета Місії: Проїхати на двох колесах до червоного кола.

Проходження: Розганяємося і вїжджаємо на трамплін однією парою коліс (Лівою парою), і в такому положенні їсте. Особливо не рулите або впадете, вам треба впасти назад на 4 колеса, обовязково в червоному колі. Бажаю удачі!

 

Spin And Go

Мета Місії: Здійснити розворот назад і зупиниться в зазначеному місці ..

Проходження: Ви в Taxi, вам треба проїхати назад, зробити розворот, розігнатися і тут же зупиниться. Розгортаємо камеру, для зручності, так, щоб передній бампер дивився на вас особою. Тиснемо задній хід (S), коли підїдемо до повороту, то натискаємо (A), і машина розгортається в потрібному напрямку, потім газ (W) і різкий гальмо в спеціальній кишеньці з конусів. Пройдено!

 

P.I.T. Maneuver

Мета Місії: Розгорнути поліцейську машину.

Проходження: Мета місії, розгорнути поліцейську машину і зупинитися якомога ближче до неї. Розганяємося (W), наздоганяємо попереду йде машину, пристроюємося до заднього колеса лівому або правому, вам вирішувати, і робимо різкий поворот кермом у бік противника, його розгортає. Ваше завдання далі, дзьобом НЕ клацати і натиснути на ручне гальмо (Space). Цим ви заблокуєте машину і пройдете на 100% дане випробування.

 

Alley Oop

Мета Місії: Здійснити в польоті Бочку і приземлитися на 4 колеса.

Проходження: Розганяємося (W) і однією парою коліс (лівої чи правої) наїжджає на трамплін. Коли ви відірветься від трампліну, приберіть руку з газу, і негайно натисніть Стрілку вліво або вправо. Це залежить від того, в який бік ви хочете розгорнути своє авто. Ви повинні зробити 360 градусів у повітрі і приземлитися на всі 4 колеса, одночасно. Розраховуйте час утримання стрілки вліво або вправо !!! Переходимо до заключного етапу.

 

City Slicking

Мета Місії: Здійснити круїз по місту, до чекпоінти і назад.

Проходження: Вам потрібно подолати відстань за 120 секунд туди - назад. Машина повинна бути в ідеальному стані, інакше виникнуть проблеми з проходженням цієї місії. Не користуйтеся ручним гальмом, він ваш ворог в цьому випробуванні !!!

Школа Закінчено. А разом з тим, подзвонить Jethro і повідомить, що в Wang Cars будуть гонки. Якщо бажаєш. Потім він ще раз подзвонить і запропонує купити Wang Cars. Після того як ви купили цей автосалон, то там будуть місії, які не викличуть у вас ніяких труднощів. Зміст всіх місій викрасти машини. Вам не складе великих труднощів це зробити. Як тільки ви виконаєте одну місію за Wang Cars, це у вас стане, доступний останній тюнінг салон Wheel Arch Angels. Насолоджуйтесь отриманим адреналіном =))

Якщо ви закінчили її на:

Бронзу, то там завжди буде стояти: Super GT.

Срібло, то там завжди буде стояти: Bullet.

Золото, то там завжди буде стояти: Hotknife.