Місії в GTA San Andreas

Пошук

Льотна школа доступна після місії Verdant Meadows. А місія полягала в тому, щоб доїхати і купити якраз цей аеродром за 80.000 $. Щоб пройти школу, вам необхідно пройти 10 завдань, які будуть доступні в кімнаті з телевізором. Кожне завдання пройдено, якщо воно закінчено з результатом в 70%. У школі існують медалі. Медалі даються за кожне виконане завдання.

 

Takeoff

Мета місії: Здійснити зліт і відзначиться в чекпоінт.

Проходження (Все управління за замовчуванням): Тиснемо W (Газ), плавно натискайте стрілку вниз, щоб відірватися від землі. Прибираємо шасі, кнопкою +. Ви зробите велику помилку, якщо будете метушитися. Спокійніше і у вас все вийде. Пролетіти треба 3 чекпоінти. Хіба це складно? Ви стаєте пілотом, вам дається ліцензія на керування літаками і вертольотами, і що найголовніше вам дається пропуск на всі аеродроми всього штату. Я вас вітаю.

 

Land Plane

Мета місії: Посадити літак у вказану точку.

Проходження: Опускаємося до червоного чекпоінт, випускаємо шасі (+) і повільно плануємо до червоного колу. Для того щоб погасити надмірну швидкість, треба відпустити газ (W) і пригальмувати двигуном (S). Як тільки шасі торкнуться землі, плавно підрулюємо хвостовими елеронами (Q-вліво) і (E-вправо). Підкаті в червоне коло, затисніть (S). Всі ви сіли.

 

Circle Airstrip

Мета місії: Злетіти і пролетіти коло.

Проходження: Спочатку вам буде запропоновано летіти коло за годинниковою стрілкою або проти неї. На ваш смак вибираєте. Тут вам треба буде попотіти. Не кожен з Вас пролетить це випробування з першого разу. Спочатку зліт (W) + Стрілка вниз. А тепер найголовніше, не тисніть багато разів на газ, відпускайте його час від часу. Маневруйте, не знаю як ви, але мені більше подобається працювати хвостовими елеронами (Q-вліво) і (E-вправо). Вся справа смаку, але і майстерності. Так як у повітрі я проводжу основний час, то всі ці вправи не викликають особливих труднощів. Пролетите все чекпоінти, і місія буде завершена.

 

Circle Aistrip and Land

Мета Місії: Пролетіти коло і посадити літак.

Проходження: Робимо все, як у попередньому описі, але після того, як ви закінчите пролітати коло, ви направите літак на ВВП (злітно-посадкової смуги). Випустіть шасі ("+") і повільно починайте знижуватися, далі все як в місії Land Plane Місія завершена.

 

Helicopter Takeoff

Мета Місії: Злетіти на Huntere і пролетіти кілька чекпоінтів.

Проходження: Якщо ви думає, що це раз плюнути, то помилитеся. Місія достатньо звичайна для обивателя, але управління змінилося, та й фізика польоту на Huntere тепер змінена. Зліт (W) + Стрілка вгору (Політ вперед). Попрактикуйтесь і вперед. Місія завершена.

 

Land Helciopter

Мета Місії: Посадити Вертоліт.

Проходження: Ви бачите червоне коло. Вам треба приземлитися саме туди. Набираємо швидкість (Для професіоналів, іншим не повторювати), решта просто мирно летять, і плавно знижуємося до точки посадці, шляхом натискання (S) + Стрілка вниз. Для тих, хто летів на високій швидкості, раджу різко затиснути (S) + Стрілку вниз + Shift. Моментально скинете швидкість! Місія Пройдено!

 

Destroy Targets

Мета місії: Знищити на вертольоті кілька цілей.

Проходження: Ставимо вертоліт в положення атаки: (S) + Стрілка вгору, затискаємо LCtrl і знищуємо 3 припаркованих вантажівки, які розташовані перпендикулярно ВВП. Далі, робимо різкий поворот: (W) + (Q - елерон вліво) або (E - елерон вправо) + (A - поворот вліво) або (D - поворот вправо) + Стрілка вгору або вниз, дивлячись, куди треба летіти. Летимо до двох, що рухаються машинам. Розстрілюємо їх. Всі місія закінчена!

 

Loop the Loop

Мета Місії: Здійснити Мертву Петлю.

Проходження: Затискаємо газ (W), пролітаємо чекпоінт і різко затискаємо Стрілку Вниз. Літак зробить затяжну Мертву Петлю. Зробили? ТАК! Місія Закінчена.

 

Barrel Roll

Мета Місії: Здійснити Бочку.

Проходження: Летимо і пролітаючи перший чекпоінт, затискаємо Стрілку Ліворуч або (А). Якщо треба підрівняти висоту, то натисніть стрілку вниз. Маневр ви повинні до другого чекпоінти. Завершили. Всі пройдено.

 

Parachute onto Target

Мета Місії: Приземлитися з парашутом у вказану точку.

Проходження: Вас скидають з парашутом. Щоб не летіти довго, а це ДУЖЕ довго, прискорте падіння, без відкривання парашута, кнопкою (W). Приблизно, коли ви будете на половині шляху від землі, про що засвідчить індикатор висоти, відпустіть прискорення і продовжуйте вільне падіння. Різко розкривайте парашут і летите до точки на землі. Відчуваєте, що летите швидко, то натисніть (S), щоб загальмуватися. Як тільки ви будете наближатися до точки, вам здається, що промахнетеся, починайте кружляти, з натиснутою кнопкою (S). 100% приземлення вам гарантовано. Місія пройдена. А між тим і льотна школа. Школа Закінчено.

Якщо ви закінчили її на:

Бронзу, то там завжди буде стояти: Rustler.

Срібло, то там завжди буде стояти: Stuntplane.

Золото, то там завжди буде стояти: Hunter.