Місії в GTA San Andreas

Пошук

Байк школа в GTA: San Andreas

Мото школа знаходиться Южней Стадіону в West Las Venturas. Вона позначена як всі школи червоною буквою S, на радарі. Для проходження школи, вам необхідно пройти 6 місій.

 

The 360

Мета Місії: Зробити Коло на 360 градусів.

Проходження: Затискаємо (W) + (S) + Стрілка вліво або вправо, і починаємо писати кола.

 

The 180

Мета Місії: Зробити розворот на 180 градусів.

Проходження: Розганяємося і летимо до півколу з конусів, заносимо мотоцикл ручним гальмом (Space) і прискорюємося, їдемо назад. Гальмуємо і дивимося результат.

 

The Wheelie

Мета Місії: Встати на Козла.

Проходження: Їдемо до перших конусів, як тільки досягли їх, тиснемо на Стрілку Вниз. Проїхали ці конуси, встаємо назад на 2 колеса і гальмуємо у наступних конусів. Вся місія пройдена.

 

Jump And Stop

Мета Місії: Після стрибка приземлитися в заданому місці.

Проходження: після стрибка, загальмувати саме у відведеному для цього місці. Конуси не можна збивати. The Stoppie Мета Місії: Встати на переднє колесо. Проходження: Розганяємося і як тільки досягаємо перших конусів, різко гальмо (S) + Стрілка вгору. Таким видом доїжджаємо і зупиняємося.

 

Jump & Stoppie

Мета Місії: Після стрибка проїхати на передньому колесі і загальмувати.

Проходження: Під час стрибка з трампліна, робимо так, щоб приземлитися на переднє колесо. Ось так: Стрілка вгору, при торканні землі колесом, натискаємо газ і так їдемо. Потім зупиняємося. Школа Закінчено.

Якщо ви закінчили її на:

  • Бронзу, то там завжди буде стояти: Freeway.
  • Срібло, то там завжди буде стояти: FCR-900.
  • Золото, то там завжди буде стояти: NRG-500.