Місії в GTA San Andreas

Пошук

Проходження основних місій в GTA: San Andreas 

Intro

ПРИБУТОК: + Respect

Вас викидають продажні поліцейські на території Ballas. Ваше завдання сісти на велосипед, який відмічено, синім маркером, і рвонути до будинку, який буде відзначений на радарі. Управління за замовчуванням W, а якщо багато разів жати, то він буде прискорюватися.

Big Smoke

ПРИБУТОК: + Respect

Після того як Карл приїде, додому. Він увійде в свій будинок, далі піде сцена, в який Big Smoke накинеться на Карла. Не визнав свого братика. Потім, дізнавшись його, Біг розповість про те, що було у відсутності Карла. Як ви знаєте, у Карла померла мати. Вони з Біг Смогом поїдуть на кладовище, щоб відвідати могилу. Забігаючи вперед, скажу, що ви ще повернетеся на кладовищі. Після того, як Sweet, брат Карла посвариться на нього, вони відправляться до машини, але тут з-за рогу вилетить авто з балласи і вони підірвуть машину, на якій вони приїхали. Навпаки коштують 4 припаркованих велосипеда для CJ, Big Smoke, Ryder і Sweets. Сміливо встрибуйте на нього і вперед за братишками. Вас буде переслідувати Voodoo з балласи, які за вас стріляють. Ваше завдання дістатися до свого район Ganton. Місія пройдена.

 

Ryder

ПРИБУТОК: + Respect

Місія найпростіша. Вам потрібно всього лише сісти в машину до Ryderу і поїхати на вказане місце. Цим місцем буде перукарня. Зайдете і сядете в крісло. Обовязково зробіть собі зачіску. Коли вийдете, Ryder скаже, що непогано б підкріпиться і ось доля вони зупинилися навпроти закусочної. Сміливо крокуємо туди встаємо на маркер. Стрілочками вибираємо те, що хочемо замовити, і купуємо. Як тільки ви купили. У Піцерію зайде Ryder і наставить пістолет на продавців, потребують грошей. Йому дадуть відповідь, мовляв, зараз немає. Потім Ryder посперечається про щось з CJ-ем. Скориставшись тим, що Ryder втратив пильність, продавець, як справжній американець, дістане з-під прилавка, знайомий до болю Дробовик і почне стрілянину. Ви різко біжіть до виходу і одним махом пірнайте на водійське в крісло ... газ в підлогу. Ззаду у вас залишиться кілька пробоїн в машині. Їдемо, як і завжди додому.

 

SWEET JOHNSON

Tagging up Turf

ПРИБУТОК: + Respect | 200 $

Йдемо до нашого дорогого братику. Сідаємо в машину і їдемо до першого тегу, який необхідно зафарбувати. Sweet зафарбує перший тег. Всього за місію треба зафарбувати 6 тегів. Ну що, готові? Їдемо і зафарбовує. Тільки не забудьте про копів і бандюги, перші вас хочуть взяти за хуліганство, адже малювати на будинках це злочин, а другі просто так, ви їм не подобаєтеся. Всі Товариші !! Їдемо додому.

 

Cleaning the Hood

ПРИБУТОК: + Respect

Очистіть свій район від наркотиків. Спочатку ви з Ryderom їдете до одного перцю для зясування стосунків. Після невеликого розмови ви їдете до маркера червоного кольору, це є наркодилер, якого треба вбити. Він озброєний тільки битою. Сміливо відправляйте його в пекло і разом з вашим попутником прямуєте в його будинок. Спочатку перед вами відкривається прикольне видовище. Вусмерть обколені наркотою Баллас, на задньому плані повія робить, мінет своєму господареві. Господар і кілька братків підуть на вас з битами. Я думаю, ви не забули взяти биту у покійного дилера, біту? Розбираємося з нечисленними покидьками суспільства. Можна грохнути ще напівживих наркоманів. Щоб свідків не було, і їдемо додому.

 

Drive-thru

ПРИБУТОК: + Respect | 200 $

Сідайте в машину і їдьте в Cluckin; Bell. Візьміть поїсти. Раджу до кінця подивитися заставочка. Потім рвані за балласи і ваша злегка обжерлася компанія почне стріляти по їхній машині. Завдання вбити всіх хто в машині. Убили, заїдете в спортзал, він відкриється після цієї місії. Накачавшись на штанзі, їдьте, зберігайтеся.

 

Nines and AK's

ПРИБУТОК: + Respect

Якщо памятаєте Тру Крайм, то ця місія схожа на прокачування зброї. Але тут вам треба буде постріляти по пляшках, а останнє випробування буде постріл в бензобак машини. Місія пройдена.

 

Drive-By

ПРИБУТОК: + Respect | 500 $

Завантажувати в Greenwood, і їдете вбивати Баллас. Не варто залишати машину. Під час місії зявляється датчик Car Health (Пошкодження). Тому треба бути обережним. Моя порада, якщо є можливість тиснути їх з ходу. Після того як ви всіх їх покладіть, за вами з'являться менти, які не відстануть, поки ви не перефарбували. Перефарбували, везіть братків в Ganton (ваш будинок), потім відвезіть Big Smoka в його будинок.

 

Sweet's Girl

ПРИБУТОК: + Respect

Ви заходите в будинок до Sweet, але його немає вдома. Виходьте, і вам дзвонить він і попросить вас допомогти йому, так як він захищає свою дівчину від гнилих банд. Не гаючи дорогоцінні секунди (в місії з'являється індикатор життя Sweet'a) летите до місця виклику. Відразу відразу тисніть кілька бандюків, і ті, які залишилися в живих добивайте. Подгоните машину до червоного маркера. З будинку вибіжать Sweet і його подруга. Відвезіть Sweet'a до його будинку. Йдемо Далі ...

 

Doberman

ПРИБУТОК: + Respect

Ця місія і пройде пізніше, але щоб закінчити з Sweet'om я і опишу її зараз. Sweet викличе вас до амуніції. Ви купите зброї. Мій набір такий: SMG, 9mm, Дробовик і гранати. Потім зверніться в Glen Park і захопіть територію для OGF. Вам буде представлена інструкція, як захоплювати територію. Виживіть після 3 набігу мамаїв (балласи). Не треба вас вчити, як вбивати їх. Після того, як територія перейде під ваш контроль, ви зможете отримувати гроші за кожну з відвойованих територій.

 

Los Sepulcros

ПРИБУТОК: + Respect

Ця місія буде в самому кінці. Вам треба буде найняти 2-х членів вашої банди. Управління: ПКМ (Права кнопка мишки) + G (Проходження за вами) або H (Наказ залишатися на місці). Коли найняли швидко сідайте за кермо і вирушайте до Лос-Сантоскому цвинтаря. Ваша мета, прибрати всіх хто буде на цвинтарі найнещаднішим чином. Як тільки ви всіх приберете, у вас буде три зірки, їдьте перефарбовуватися. Фарбування знаходиться поруч. Все тихо і мирно доїжджаємо до будинку.

 

CESAR VIALPANDO

Cesar Vialpando

ПРИБУТОК: 2000 $

Sweet відправить вас перевірити хлопця вашої сестри Kendi, Cesar'a. Ви поїдете в Loco Low Co (тюнінг центр). Там вам дадуть нормальний драндулет, який можна затюнингован. Далі ви приїдете на місце, де зібрана вся місцева тусовка. Сенс місії Lowrider, відстрибав на машині з гідравлічною підвіскою в такт музики, заробляючи очки. Управління, якщо ви його не змінювали, таке Num 8 - Вгору, Num 2 - Вниз, Num 4 - Ліворуч, Num 6 - Вправо. УВАГА: Не слід активувати підвіску плюсом або Caps Lock'om або H, цим ви собі ускладніть проходження цієї місії. Просто тисніть кнопки в той момент, коли стрілка з вказівкою напрямку потрапить в кружечок. Місія виконана. Все виконали, а тепер головне. Відніміть після місії машину Remington, вона вам дуже знадобиться в наступній місії. До речі можна ще не один раз пройти цю місію, так як там все йде на гроші. Там буде стояти мужик, під'їдете до нього після виконання обов/язкової місії, поговорите ...

 

High Stakes, Lowrider

ПРИБУТОК: 1000$

Це гонка на машинах з гідравлічною підвіскою. Як я вам радив взяти Remington після проходження попередньої місії і загнати в гараж. Це найкраща машина і по швидкості і по керованості, щоб легше пройти цю місію. Слідуйте за чекпоінт і фінішує не нижче першого місця. * Цезар, дуже приємний і доброзичливий хлопчина.

 

RYDER

Home Invasion

ПРИБУТОК: + Respect

Ви вперше підете грабувати будинки. Сядете з Ryder'om в Boxville і поїдете в будинок одного старого хворого старого, який схиблений на зброї, а-ля Філ Кесседі з Вайс-Сіті. Мета понести 3 ящики з озброєнням. У вас є час робити до світанку. Увага: По дому слід пересуватися або на корточках (C - присідання + W), або пішки (Лівий Alt + W), щоб не шуміти. Якщо господар прокинеться, місія буде провалена. Як тільки поринете, везіть добро в гараж. Тепер ви зможете будь-які будинки з 20:00 - 6:00. Ця місія буде доступна, тільки якщо ви в машині Boxville.

 

Catalyst

ПРИБУТОК: + Respect

Треба відібрати боєприпаси у Ballas. Беріть хлопців і женіть на зустріч. Мирно уклавши охоронців, дочекайтеся підкріплення Ballasam. Кончиті їх і залазьте на поїзд, тут він почне свій рух. Вам треба перекидати 10 ящиком в машину до Rydery за обмежену кількість часу. Коли ви залишаєте, у вас буде 3 зірки. Шлях один, в перефарбовування і додому.

 

Robbing Uncle Sam

ПРИБУТОК: + Respect

Сядете у вантажівку до Rydery і вирушайте в Ocean Docks. Перестрибніть через паркан укладіть всю охорону. Перед тим, як відкрити ворота, відкрийте склад, перестріляйте там охорону, і тільки тоді, відкривайте ворота. На навантажувачі, занурте 6 ящиків і давайте драла. Коли будете вантажити. Зверніть увагу на індикатор життя Ryder'a. Постійно допомагайте йому відстрілюватися. Як тільки ви виїдете за ворота, за вами в погоню рвонуть два Хаммера (Патріота). Вони будуть по вам стріляти і таранити. Під час погоні, виживайте !!!

 

BIG SMOKE

OG Loc

ПРИБУТОК: + Respect

OG Loc тільки що звільнився, вам треба його зустріти. Потім OG попросить відвезти його до одного перцю по імені Freddy. Коли прибудете на місце, після сценки стрибаємо на мотоцикл і вперед за втікачем Фредом. Тільки не відставайте від нього. Зрештою, він зупиниться, і ви його вб'єте. Всі кінець місії.

 

Running Dog

ПРИБУТОК: + Respect

Ви з Big Smok'om підїдете до двох Vagos. Посварилися і CJ гнатися за нахабою. Мета місії як завжди прибрати його будь-якими методами.

 

Wrong side of the Tracks

ПРИБУТОК: + Respect

Простенька місія. Довезіть Smoka до червоного маркера. Там буде стояти поїзд. На нього з даху стрибнуть 4 Vagos. Коли поїзд рушить, то вам сісти на Sanchez і почати переслідування. Треба прибрати всіх чотирьох до того, як поїзд піде в Лас-Вентурас. УВАГА: На шляхах будуть зустрічні склади. Всі завершили.

 

Just Business

ПРИБУТОК: + Respect

Зверніть Увага, що перед виконанням цієї місії, слід мати повну броню і здоровя, а також добре укомплектований арсенал. Ця місія складна і вимагає від вас граничної уважності і точності. Вам з Big Smok'om приїхати на місце в Downtown. Взагалі, вас очікує розбирання з російською мафією. Зайшовши в будинок, відразу ж починайте стріляти і захищати Big'a. Укладіть всіх і вся. Візьміть броню, яка там лежить. Взяли? Go to street (валимо на вулицю), холоднокровно добиваємо інших російських і далі дивимося на сценку, як ви вилітаєте на мотоциклі. За Вами почнеться дуже довга і марудна погоня. Весь час стріляйте в мотоциклістів, які поженуться за вами. Вас ще буде переслідувати Parcker. Він Броньований, так, що не намагайтеся в нього стріляти. До речі, за вами не тільки поїдуть росіяни на мотоциклах, але ще й на машинах, і якщо ви вб'єте водія, то сидить на передньому сидінні мерзотник, пересяде за кермо. Хай береже вас Господь у цій Місії !!!

 

OG LOC

Life'sa Beach

ПРИБУТОК: + Respect

Цей хлопчина найвеселіше, як мені здалося. Він мріє стати зіркою. Приїжджайте до нього на роботу. У розмові він скаже, мовляв, поговори з місцевим DJ-ем. Ви відразу їдете на пляж (Santa Maria Beach), говоріть з DJ-ем і починається міні-гра. Згадайте той місію, де треба було трясти машину в такт музики. Тут те ж саме, тільки треба рухатися в такт музики. Відтанцювали. Сіли в грузовичок з DJ-ем і відвезли оного в його студію. Місія Завершена.

 

Madd Dogg's Rhymes

ПРИБУТОК: + Respect

Ваша мета аудіокасета, яка знаходиться в особняку Madd Dogg's. У будинок треба пробиратися непомітно. У вас залишиться тільки ніж. Тихо і безшумно зніміть охорону. Коли буде виходити, охорони стане більше, і вони будуть озброєні стволами з глушниками. Здобудете касетою і дуйте до замовника. Віддайте йому і їдьте у своїх справах, місія-то пройдена.

 

Managment Issues

ПРИБУТОК: + Respect Менеджер Madd Gogg'a дізнався про те, що викрадення записи було сплановано OG. Ваше завдання як завжди прибрати товариша. Знайдіть поміченим червоним маркером машину. Убийте його, тільки обережно він озброєний. Візьміть машину, і щоб на ній не було не однієї подряпини. Якщо, ж щось помнеться, доведеться їхати лагодити її. Встигніть припаркувати машину до 22:00, але треба припаркувати рівно, так як стоять спереду і ззаду такі ж машини. Братва рассядется на машинах, і ви в кортежі проследуете на церемонію нагородження. До вас в Машину сяде цей менеджер з його чарівною дівчиною. Але Вам треба буде їх втопити. Розженетеся і вистрибніть, далі буде приголомшлива сценка. Ось такий фінал у менеджера.

 

House Party

ПРИБУТОК: + Respect

Перед тим, як влаштовувати цей бенкет, ласкаво просимо в Амуніцію, щоб значно поповнити свої боєприпаси. Також рекомендую купити броню. І їхати "веселитися". Вечірка з 20:00 - 6:00. Та ви дійсно повеселитесь. Все буде шляхом. Але потім, почнуться проблеми. До вас підбіжить один з членів вашої банди і буде вам говорити, що зараз буде м'ясо. Ви тут же в бойову готовність. Починайте кришити всіх ваших недругів. Місія пройдена.

 

C.R.A.S.H.

Burning Desire

ПРИБУТОК: Нічого

Продажні поліцейські накажуть вам прибрати одну людину. Ви зобов'язані виконати їх наказ. Беріть Коктейлі Молотова, запасайтеся зброєю і їдемо на місце. Прибираємо охорону, навколо особнячка і кидаємо, Молотов в 5 вікон, щоб все було нормально підійти треба близько і кинути у вікно. Почнеться пожежа, і з дому вивалиться той самий перець. Не довго думаючи, грюкає його. АЛЕ тут з вікна кричить дівчина, яка просить її врятувати. Ви як справжній джентльмен кидаєтеся у вогонь. Спочатку загляньте на кухню, там є вогнегасник, прорвіться до дівчини. І потім туша вогонь потихеньку вибирайтеся. Цією дівчиною буде Деніз. Ваша перша дівчина. Місія Пройдено.

 

Gray Imports

ПРИБУТОК: Нічого

На цей раз вам належить розвалити угоду Ballas та Руської Мафії. Чого стоїмо ?? Побільше зброї, броні і вам ніхто слова не скаже, як ви миттю відправив до прабатьків охорону. Проведіть капітальну зачистку. Ваша мета, один росіянин, якого слід прибрати будь-яку ціну. Всі закінчили.

 

* FINAL MISSIONS IN LOS SANTOS *

Reuniting the Families

ПРИБУТОК: + Respect

Набираємо зброї, броні і здоров'я. З 9:00 - 17:00 йдемо до Sweet'y. Приїжджаємо до одного готелю. Тут дворик готелю перетворюється на місце бойових дій. Кругом поліція, S.W.A.T. йдуть великомасштабні перестрілки. Ви вривається в готель, біжите на другий поверх (!) Увагу, відразу вбивайте 2-х спецназівців. І спринтом біжіть в першу відкриту кімнату, так як з однієї двері вилізуть 3-е спецназівців. Якщо ви постраждали, біжіть до повії. Вона вас поцілує і вас буде знову повне здоров'я. Зачищаючи всіх і вся. Чи не жалієте нікого. Звільніть Sweet'a. Ви опинитеся на даху. Над вами буде кружляти вертоліт з 4-ма спецназівцями. Повбивають їх до ядреной фені. Спустіться з даху. Ви опинитеся в машині. За вами почнеться гонитва. Тільки Поліція. Його всіх, стріляєте по колесах, водіям. Деякі нахабні копи будуть стрибати до вас на машину. Кінчайте їх ... смачна заставка ...

 

The Green Sabre

ПРИБУТОК: + Respect

Ви як завжди зайдете до Sweet'y. Вам подзвонить Cesar. Він скаже, що Ryder і Big Smoke співпрацюють з Ballas і продажними копами. Ви приїдете. Сядете в машину, до вас підсяде Cesar, і ви на власні очі побачите, who is who. Потім вам терміново треба буде їхати на місце розборок. CJ весь час буде дзвонити Sweet'y. Ваше завдання приїхати на місце і покласти всіх Ballas. Sweet'a доставлять в тюремну лікарню, а вас в Angel Pine.