Зброя в GTA 5

Пошук

У цій статті ти познайомишся з усім доступним озброєнням, яке доступне в GTA 5 і GTA Online.

Зброя в GTA 5

У цій статті ти познайомишся з усім доступним озброєнням, яке доступне в GTA 5 і GTA Online. Дізнаєшся про всі важливі характеристиках зброї, а також радах де і коли використовувати ту чи іншу зброю. Зверни увагу на те, що деякі види озброєння ти можеш отримати тільки при установці DLC (додатково завантаження контент).

Почнемо з того, що потрапивши у величезний світ штату San Andreas, тобі як справжньому кримінальному елементу потрібно зброю, щоб вбивати негідників, які зустрінуться на твоєму нелегкому шляху.

Як і де дістати зброю? У грі зброю можна отримати трьома різними способами. По-перше, Pistol можна забрати у застрелених поліцейських. По-друге, скористатися карткою зброї GTA 5, щоб підібрати до 11 різних видів зброї і броні. По-третє, відвідати один з дев'яти магазинів зброї, які в грі називаються Ammu-Nation. Зверни увагу на той факт, що спочатку в Ammu-Nation для покупки будуть доступні деякі види зброї, але проходячи гру по сюжету, тобі відкриються інші види озброєння.

Незважаючи на обмеження на покупку на самому початку гри, ви зможете спробувати майже всі види озброєння, відвідавши тир в одному з двох центральних магазинів Ammu-Nation. Там вам потрібно буде виконати ряд завдань, які необхідні для завершення гри на 100%. Але про це я розповім в одній з найближчих статей.

Зброя в GTA 5Починаючи з GTA 5 майже кожна зброя має набір опцій для модифікацій, які покращують бойові характеристики зброї. Встановлені модифікації впливають на такі параметри, як утрату, скорострільність, точність, місткість магазина і дальність. Вперше опції модифікації зброї з'явилися в Max Payne 3, які з незначними змінами були перенесені в GTA 5. Головна відмінність тюнінгу гармат в Max Payne 3 і GTA 5 стало видалення параметра ваги, який значно змінював швидкість пересування ігрового персонажа.

Основним місцем, яке ви будете регулярно відвідувати в GTA 5 і GTA Online, стане магазин зброї Ammu-Nation. Там ви не тільки зможете купити собі зброю, модифікації, боєприпаси, але обзавестися додатковими аксесуарами. Наприклад, купити парашут, бронежилет або один з камуфляжних видів одягу.

Власникам Спеціального та Розширеного видання Grand Theft Auto 5 пощастило найбільше - в якості бонусу їм доступна забарвлення зброї наступних кольорів: помаранчева, зелена, рожева, золота і платинова.

Асортимент зброї, пропонований в Ammu-Nation постійно зростає з виходом нових DLC і тому стаття час від часу оновлюватиметься.

Зброя ближнього бою


Кулаки - Кулаки ваше перше і єдине зброя, яку ви будете використовувати в перших місіях GTA 5, якщо не знайдете іншого озброєння на мапі зброї GTA 5.

Fists (Кулаки) gta 5Ніж - Звичайний ніж, який можна купити в найближчому Ammu-Nation за $ 100. Підходить для швидкого і безшумного вбивства ворогів.

Knife (Ніж)Розбита пляшка - Потужне ефективна зброя на сверхмалой дистанції. Доступна тільки після установки DLC Beach Bum Pack (Пляжний нероба). Безкоштовно в кожному магазині Ammu-Nation.

Розбита пляшкаМолоток - Служить для ефектного вбивства. Підкравшись ззаду, з розмаху розколіть череп ворогові. Доступний тільки для власників Спеціального і колекційні видання GTA 5. Безкоштовно в кожному магазині Ammu-Nation.

МолотокОбценьки - Фантастично розкроювати черепні коробки і завдає смертельні ушкодження в ближньому бою. Не продається в Ammu-Nation.

Обценьки Поліцейська дубінка - Стандартна зброя поліції, але копи в GTA 5 ним не користуються, воліючи вирішувати питання за допомогою Pistol.

Поліцейська дубінка Бейсбольна біта - Класична металева біта для вуличних розборок. Ефективно ламає кістки і життя ваших ворогів. Не продається в Ammu-Nation.

Бейсбольна біта в гта 5

Клюшка для гольфу - Єдина зброя аристократа. Можна знайти в гольф-клубі Лос-Сантоса.

Клюшка для гольфу в гта 5

Пістолети


Beretta 92FS - Стандартний пістолет калібру 0.45. Стандартний магазин на 12 патронів, який потім можна розширити до 16 патронів. Використовується як поліцією, так і бандитами. Збалансований за характеристиками.

Beretta 92FS в гта 5Карманний пістолет - Потужний пістолет на близькій дистанції. Доступний тільки після установки DLC Beach Bum Pack (Пляжний нероба). Безкоштовно в кожному магазині Ammu-Nation.

карманний пістолет в гта 5Combat Pistol - легкий напівавтоматичний пістолет призначений для спецслужб і самооборони. За характеристиками краще, ніж стандартний Pistol.

Combat Pistol

Heavy Pistol - Модифікована версія одного з найпопулярніших пістолетів сучасності - Colt 1911. Найпотужніший пістолет в грі. Доступний тільки після установки DLC Business (Бізнес). Безкоштовно в Ammu-Nation для GTA 5 і за 3500 $ в GTA Online.

Heavy Pistol