Проходження GTA 5

Пошук

Тоня (Tonya) - чорношкіра дівчина з того ж району, що і Франкліна, Ламар і Джей Бі (JB), її хлопець. Вони всі росли разом, але поки Франклін намагався знайти роботу, щоб вибратися з гетто, а Ламар все більше захоплювався розбірками банд, Тоня і Джей Бі підсіли на крек. Тоня очолює список тому, що її знайти можна вже після третьої місії, а виконання її першого завдання впливає на доступ до багатьох інших. Всі п'ять завдань Тоні обов'язкові для досягнення 100%.

 

01. позичені / Pulling favors

Завдання для Франкліна
Доступно після сюжетної місії "Реквізиція"
Чи необхідно для 100%: Так

Нового персонажа, стару знайому Франкліна, по імені Тоня можна буде знайти прямо навпроти свого будинку в Строберри (Strawberry) після спільного з Ламаром рейду в Веспуччі Біч. Тоня попросить підмінити на роботі її хлопця, Джей Бі, бо той відчалив від материка Реальна Життя на поромі "Дурь". Френк, піддавшись умовлянням, неохоче погодиться.
Сівши в машину, прямуємо до штрафного майданчику біля поліцейської дільниці в декількох кварталах від місця зустрічі. Заїхавши на парковку (ворота відкриваються автоматично), пересядемо в евакуатор і почекаємо Тоню. Диспетчер вкаже місце розташування кинутого автомобіля - на бульварі Сан Андреас біля площі Легіон. Доїхавши до автомобіля, потрібно встати рівно попереду або позаду машини. Натискаючи зазначені на екрані клавіші, опустіть гак, на якому піднімете авто. Як тільки транспортний засіб буде в правильному положенні (захоплено гаком, а передні колеса трохи підняті), їдемо назад на штраф-майданчик. Їдемо обережно, тому що на високій швидкості і різких поворотах буксирувана машина може відчепитися, а це вже максимум срібна медаль. Якщо не вкладеться в 5 хвилин, починаючи від старту біля магазину до повернення на стоянку і відчеплення авто в зазначеному місці, то й зовсім бронзова. Заїхавши в зазначену зону, відчепили автомобіль (клавіша, що відповідає за це, здасться на екрані у верхньому лівому куті), і можемо сміливо вилазити з кабіни.

Нагородою виступати досить тривіальні, але дуже важливі (за винятком першого) віщі: пропозиція Тоні віддячити по-своєму, частки відсотка до 100%, відкриття доступу до багатьом іншим завданням, а також можливість отримати золоту медаль, а це крок до досягнення "Чисте золото , крихітко! "

Умови для отримання золотої медалі:

  • Завершити завдання за 5 хвилин.
  • Доставити транспортний засіб, що не відчіплюючи його.

 

02. Ще одну послугу / Pulling another favor

Завдання для Франкліна
Доступно після завдання "позичені" (першого завдання Тоні)
Чи необхідно для 100%: Так

Знаходимо Тоню на колишньому місці по зеленій іконці T? і під ті ж жалібні прохання проробляємо вже відомі дії: мчимо на штраф-майданчик, сідаємо в евакуатор, слухаємо диспетчера і їдемо до цільової машині - джипу, припаркованого в невстановленому для цього місці. Чіпляємо його і акуратно відвозимо на штраф-майданчик. Умови отримання золотої медалі колишні з тією лише різницею, що дано на 30 секунд більше.

  • Завершити завдання за 5 хвилин і 30 секунд.
  • Доставити транспортний засіб, що не відчіплюючи його.


03. І знову ласку / Pulling favors again

Завдання для Франкліна
Доступно після завдання "Ще одну послугу" (другого завдання Тоні)
Чи необхідно для 100%: Так

На відміну від перших двох завдань їхати до магазину не доведеться - Тоня відправить повідомлення з проханням допомогти їй. Зателефонувавши, почнеться завдання, тому бажано знаходиться недалеко від штрафного парковки. Там беремо евакуатор і їдемо до заглухлу на залізничних коліях машині. Підібравшись до місця аварійної зупинки, на радарі побачимо, що з'явилася червону миготливу мітку - поїзд, що наближається. Швидше під'їжджаємо до автомобіля, вирівнюємося на одну лінію і опускаємо гак. Як тільки машина буде зачеплена тиснемо на педаль газу. Врятований від поїзда автомобіль потрібно буде акуратно відбуксирувати до найближчого гаражу по ремонту авто.

  • Завершити завдання за 7 хвилин.
  • Доставити транспортний засіб, що не відчіплюючи його.

 

04. Чергове ласку / Still pulling favors

Завдання для Франкліна
Доступно після завдання "І знову ласку" (третього завдання Тоні)
Чи необхідно для 100%: Так

Як і попереднє, це завдання буде доступно після повідомлення Тоні і подальшого дзвінка їй. Джей Бі знову не в змозі вийти на роботу, і вся надія, звичайно ж, на Франкліна.
Знову ж таки, краще знаходиться десь неподалік від майданчика з евакуатором, телефонуючи Тоне. Збираємося в кабіну і отримуємо від диспетчера відвезти машину в найближчий гараж по ремонту авто. Складного нічого, але бажано укластися вже в 6 хвилин.

  • Завершити завдання за 6 хвилин.
  • Доставити транспортний засіб, що не відчіплюючи його.

 

05. Останнє ласку / Pulling last one favor

Завдання для Франкліна
Доступно після завдання "Чергове ласку" (четверте завдання Тоні)
Чи необхідно для 100%: Так

Зустрічаємо Тоню на старому місці - біля магазину навпроти свого будинку. Звідти їдемо на штраф-майданчик, де отримаємо завдання відбуксирувати автомобіль, що потрапив в аварію, до найближчого гаражу по ремонту авто. Після цього повертаємося на вихідне місце біля поліцейської дільниці.

  • Завершити завдання за 5 хвилин.
  • Доставити транспортний засіб, що не відчіплюючи його.

На цьому одноманітні завдання Тоні закінчуються. Більше ні про неї, ні про Джей Бі нічого не буде чутно. Залишається тільки сподіватися, що вони позбулися згубної залежності. Що навряд чи ...