Проходження GTA 5

Пошук

Беверлі

Беверлі (Beverly) - один з багатьох фотографів, спраглих відобразити знаменитість в компрометуючої ситуації, переступаючи закон, договори і обіцянки. Він "ідеаліст", який вважає, що кожен порок і брак відомої особистості повинен бути відомий всім.


01. Папарацці / Paparazzo

Завдання для Франкліна
Доступно після завдання "позичені" (першого завдання Тоні)
Чи необхідно для 100%: Так
Нагорода: -

Відправимося до зеленого знаку питання на бульварі Екліпс, де Беверлі почне фотографувати Франкліна, якого візьме за піджеев Джексона (PG Jackson), зірку хіп-хопу, який своєрідно проводить вільний час.
 Баррі - Диваки і незнайомці в GTA 5
Перша зустріч.
Побачивши іншу знаменитість, Міранду Кован (Miranda Cowan), Беверлі попросить Франкліна допомогти. Стрибаємо на мотоцикл і їдемо на рівніші з лімузином Міранди, поки Беверлі буде фотографувати її. Для "золота" потрібно їхати так, щоб папараці міг зробити 3 фотографії Міранди. Потім на хвіст сяде фотограф-конкурент, якого бажано збити з першої спроби. Просто під'їжджайте до іншого мотоциклу максимально близько і утримуйте позицію, а Беверлі стукне Медісона (Madison) сам. Якщо виходить погано, може допомогти спеціальна здатність Франкліна. Потім повернемося до кафе в Морнінгвуде (Morningwood).

  • Допомогти Беверлі зробити три фотографії.
  • Збити конкурента з мотоцикла з першої спроби.


02. Папарацці - Секс-відео / Paparazzo - The sex tape

Завдання для Франкліна
Доступно після завдання "Папарацци" (першого завдання Беверлі)
Чи необхідно для 100%: Так
Нагорода: -

Знаходимо Беверлі (зелена іконка P?) Біля готелю, в якому прямо зараз перебуває Поппі Мітчелл (Poppy Mitchell), зірка молодіжного серіалу. Невгамовний фотограф хоче зняти те, як Поппі любить "чорний хід". Слідуючи за Беверлі, заліземо в басейн (умова для отримання золотої медалі). Як тільки доберемося до місця, камера перейде в руки Франкліна, і потрібно буде зняти Поппі і її колегу Джастіна (Justin), що займаються анальним сексом прямо на галявині готелю.
 Баррі - Диваки і незнайомці в GTA 5
Поппі ти потрапила ...
Через десятку-півтора секунд зйомки Френкі і Беверлі будуть помічені, і парочка покличе охорону. Нічого кращого, крім як бігти, немає. Тому біжимо за Беверлі і плюхається в його автомобіль. Він за кермом, ми - за камерою. Потрібно утримувати переслідують і вивергає прокляття Поппі в кадрі, щоб пройшло упізнання її обличчя. Повний розпізнавання - друга умова для "золота". Заїхавши на будмайданчик, відірвемося від настирливої розпусну знаменитості. Потім Беверлі висадить Франкліна неподалік.

  • Стрибнути в басейн, слідуючи за Беверлі.
  • Домогтися повного розпізнавання обличчя Поппі.


03. Папарацці - Партнерство / Paparazzo - The partnership

Кат-сцена для Франкліна
Доступно після сюжетної місії "Троє - це компанія" (посилання)
Чи необхідно для 100%: Так
Нагорода: -

Це невелика кат-сцена, де Беверлі (зелена іконка P?), Що ховається в сміттєвому баку, просить Франкліна зробити кілька викривають фотографій. Після цього на телефон прийдуть інструкції, а на карті з'явиться два зелених кола.


03-a. Папарацці - Зрив / Paparazzo - The meltdown

Завдання для Франкліна
Доступно після кат-сцени "Папарацці - Партнерство" (третьої зустрічі з Беверлі)
Чи необхідно для 100%: Так
Нагорода: -

Спочатку візьмемо швидку машину. Відправившись до бульвару Вайнвуд в районі кінотеатру "Допплер", приготуємося до погоні. По телефону Беверлі скаже, що Поппі Мітчелл під впливом чи то алкоголю, чи то наркотиків (а, може, й того, й іншого; мабуть, переживає через скандал з секс-відео, ну, або просто вихідний собі влаштувала) намагається втекти від переслідують її копів. Під час погоні слід триматися близько до рожевого кабріолету Поппі, уникаючи долі поліцейських, які раз у раз перевертаються і врізаються. Після нетривалих покатушек Поппі в'їде в дерево і її забере представник закону. Тим часом вийдемо з машини, дістанемо телефон і сфотографуємо зірку. У той момент, коли вона буде в наручниках. Після - відправляємо фото Беверлі.
 Баррі - Диваки і незнайомці в GTA 5
Діалог між Поппі і затримали її поліцейським варто підслухати.

  • Триматися близько до машини Поппі під час погоні.
  • Зробити фотографію Поппі в наручниках.


03-b. Папарацці - Принцеса / Paparazzo - The Highness

Завдання для Франкліна
Доступно після кат-сцени "Папарацці - Партнерство" (третьої зустрічі з Беверлі)
Чи необхідно для 100%: Так
Нагорода: -

Другий зелений круг знаходиться в районі Міррор Парку. Там зустрінемо інформатора Беверлі. Наша мета - відобразити момент, коли англійська принцеса Георгіна (Princess Georgina of England) купує товар у місцевого наркоторговця.
 Баррі - Диваки і незнайомці в GTA 5
Сходка.
Жит Купівля проходить за будівлею на парковці. Можна піднятися на дах, а можна пройти вздовж стіни, визираючи з телефоном з-за рогу. Поводитися гамірно і підходити близько чревато. Так що як тільки принцеса і дилер будуть в зоні видимості, дістаємо смартфон. Насолоджуємося діалогом і чекаємо, поки наркоторговець не передасть високопоставленої покупниці товар. Фотографуємо це і тихо забиратися геть.

  • Зробити фотографію принцеси під час покупки наркотиків.
  • Зробити фотографію, не давши себе виявити.


04. Папарацці - Розв'язка / Paparazzo - Reality check

Завдання для Франкліна
Доступно після завдань "Папарацці - Зрив" і "Папарацці - Принцеса"
Чи необхідно для 100%: Так
Нагорода: -

Відправившись до зеленої мітці P? На бульварі Екліпс, знайдемо Беверлі, який обзавівся власним шоу на ТБ і цілою командою. На питання про оплату праці фотограф відповість грубим відмовою. Франклін розгорнеться і пішов геть, але через кілька кроків управління перейде до гравця. Можна піти, дозволивши конфлікт мирним шляхом. Але! Краще помститися і отримати золоту медаль. Єдина умова - вбити Беверлі і його команду одним пострілом. Само собою, ні пістолет, ні автомат тут не допоможуть. Для подібного потрібно або RPG, або бомба-липучка. Потрібно підірвати їх максимально швидко, інакше, поки будете цілитися, один член команди спробує втекти. 3.jpg "Всім лежати!"

  • Вбити Беверлі і його команду одним пострілом.