Проходження GTA 5

Пошук

Баррі

Баррі (Barry) - цивільний активіст, що бореться за легалізацію марихуани. Відповідними його інтересам методами, начебто публічного куріння "травки".
 Баррі - Диваки і незнайомці в GTA 5

Баррі, що сидить на площі Легіону, де його знайдуть Майкл і Тревор.
Баррі, що сидить на площі Легіону, де його знайдуть Майкл і Тревор.


01. Агітатор - Майкл / Grass roots - Michael

Завдання для Майкла
Доступно після сюжетної місії "Труднощі" і завдання "позичені" (першого завдання Тоні)
Чи необхідно для 100%: Немає

Синій знак питання з'явиться на мапі та радарі після виконання першої спільної місії Майкла і Франкліна і успішного завершення першого завдання Тоні. На площі Легіон інтелігентного вигляду чоловік збирає підписи за легалізацію марихуани. Тут же він запропонує проходить повз Майклу "косячок", обіцяючи нірвану. Майки затягується, але замість нірвани з'являються тривожні галюцинації.

Нашому герою здається, що на нього нападають прибульці, а сам він стоїть з мініганом (з необмеженим боєзапасом!) Напереваги. Головне завдання - вбивати нападників інопланетних істот, не даючи їм наблизитися. Інакше вони будуть стріляти якимись згустками енергії: синій завдає Майклу шкоди, а помаранчевий "стопорить" стрілянину. Бажано не підпускати агресорів, постійно рухаючись і не стоячи на місці. Проте варто пам'ятати, що далеко відходити не можна, інакше завдання буде провалено. Через обмежену видимість видивлятися ворожі цілі краще по радару (при появі чергового прибульця з'явиться червона мітка). Слід звернути увагу на те, що деякі з'являються в безпосередній близькості, а також за скульптурою і прямо на ній.

Другорядні завдання, умови для отримання золотої медалі: завершити завдання з найменшим втратою для здоров'я і броні і вбити сім прибульців за 10 секунд. Для першого потрібно виробляти відстріл на відстані, а скорострільність мінігани забезпечить друге. Ну, а завдання закінчиться, як тільки "травичка" перестане діяти. Просто продовжуйте відбиватися.

  • Пройти з мінімальним ушкодженням здоров'я або броні.
  • Вбити 7 прибульців за 10 секунд.


02. Агітатор - Тревор / Grass roots - Trevor

Завдання для Тревора
Доступно після сюжетної місії "Троє - це компанія"
Чи необхідно для 100%: Немає

Тепер черга Тревора боротися з галюцинаціями. А настане він після спільної місії вже Майкла, Франкліна і Тревора. Залежно від того, чи зустрічалися з Баррі раніше, на карті і радарі буде відображений помаранчевий знак питання або буква B зі знаком питання. Місцезнаходження - площа Легіон, так що не опростоволосьтесь, адже там потрібно пройти два завдання. Тревор, міцно сидить на метамфетамін, сприйме "травку2 також, як і Майкл, - почнуться галюцинації.

Однак замість прибульців Ті будуть ввижаються жахи з важкого дитинства - злобно регочучи клоуни. Благо, стовбур великого калібру (також з необмеженим боєзапасом!) Теж привидиться. З під'їжджають мікроавтобусів будуть вилазити збройні циркові бешкетники, а тому потрібно максимально швидко підривати клоунський транспорт. В ідеалі - підірвати 4 мікроавтобуси до того, як з нього почнуть вибиратися клоуни, тобто до або через кілька секунд після зупинки. Друга умова для отримання золотої медалі - вбивство 6 клоунів під час їх танцю. А потім Тревора "відпустить" ... Забавно було б глянути з боку, що Майки і Ті витворяли на площі під час своїх галюцинацій.

  • Знищити 4 мікроавтобуси до того, як з них почнуть вилазити клоуни.
  • Вбити 6 клоунів під час танцю.


03. Агітатор - Франклін / Grass roots - Franklin

Кат-сцена для Франкліна
Доступно після сюжетної місії "Троє - це компанія"
Чи необхідно для 100%: Так

На відміну від Майкла і Тревора з їх галюцинаціями, на Франкліна "пробник" Баррі не справив ніякого, крім розслабляючого, ефекту. Не дивно - Френкі іноді викурює "косячок"-другий будинку або в спеціальній магазині, що торгує лікувальної марихуаною. Звикання. Знайшовши Баррі, побачимо тільки нетривалу сцену. Баррі запропонує Франкліну взяти участь у публічному масовому курінні "травички" біля мерії на знак підтримки руху за легалізацію. Френкі, як співчуваючий, погодиться, але Баррі потрібна допомога - для великого заходу потрібно немало "косячков". "Травки" у Баррі достатньо, але вона надійно захована. Потрібно доставити заначки до його квартирі. Баррі надішле повідомлення зазначенням місць криївок. На карті і радарі обидва місця будуть відзначені зеленими колами. Спочатку відправимося до того, що на схід (правіше, ще простіше кажучи). Порядок можна поміняти, як заманеться, але так буде зручніше.
Баррі - Диваки і незнайомці в GTA 5.


03-a. Агітатор - Товар / Grass roots - The pickup

Завдання для Франкліна
Доступно після "Агітатор - Франклін" (першої зустрічі Баррі з Франкліном)
Чи необхідно для 100%: Так

Прямуємо до зеленого колу, тому, що на схід. Прибуваємо в Муррьета Хайтс (Murrieta Heights), де потрібно забрати Bravado Duneloader.
 Баррі - Диваки і незнайомці в GTA 5

Франклін автоматично подзвонить Баррі. Той скаже, що потрібно швидше доставити вантажівка до його квартирі в Веспуччі, і про копів, видивлявся власника пікапа, теж скаже. Для отримання золотої медалі потрібно уникнути інтересу цих самих копів. Для цього найкраще з'їхати річку Лос Сантоса, але й там потрібно бути уважним - машина-друга патрулюють та річку. Після того, як зірки розшуку пропадуть, їдемо до квартири Баррі, де і залишимо Duneloader. На все, про все - 2 хвилини і 45 секунд. Цього має бути достатньо.

  • Завершити завдання за 2 хвилини і 45 секунд.
  • Уникнути інтересу копів.


03-b. Агітатор - Тяга / Grass roots - The drag

Завдання для Франкліна
Доступно після "Агітатор - Франклін" (першої зустрічі Баррі з Франкліном)
Чи необхідно для 100%: Так

Тепер відправимося до другого зеленому колі - звалище металобрухту в Ла Пуерта (La Puerta). Мета - старенький Albany Emperor.
 Баррі - Диваки і незнайомці в GTA 5
Сівши в нього, виявимо, що движок не справний, а Баррі настоїть на те, щоб доставити заначку разом з машиною. Доведеться буксирувати, а для цього потрібен евакуатор. Він знаходиться зовсім поруч - виходимо з машини, йдемо вперед, перетинаючи п'ятачок, проходимо повз танк, і за ним відразу повертаємо вправо. Чіпляємо Emperor і їдемо до квартири Баррі. Їдемо акуратно, щоб отримати золоту медаль. Але в той же час швидко, адже друга умова - встигнути за 1 хвилину і 30 секунд.

  • Завершити завдання за 1 хвилину і 30 секунд.
  • Доставити транспортний засіб, що не відчіплюючи його.


04. Агітатор - Страйк / Grass roots - The smoke-in

Кат-сцена для Франкліна
Доступно після завдань "Агітатор - Тяга" і "Агітатор - Товар"
Чи необхідно для 100%: Так

Їдемо до зеленої іконці B ?, до мерії, де домовлено провести захід. Нікого не знайшовши, Франклін подзвонить Баррі, але той не відповість. Не інакше, як пішов у нірвану ...