Проходження GTA 5

Пошук

Мері-Енн (Mary-Ann) - схиблена на спорті жінка. Займається бігом, плаванням, їздою на велосипеді. Їй 39, і вона незаміжня. Приймає препарати, через яких стає дратівливою, злий і не керованою.

Мері-Енн (Mary-Ann)

01. Біг від себе - Майкл / Exercising demons - Michael

Завдання для Майкла
Доступно після сюжетної місії "Труднощі" і завдання "позичені" (першого завдання Тоні)
Чи необхідно для 100%: Немає

Увага! Краще починати цю місію, переконавшись, що показник витривалості Майкла дорівнює або вище 60%. Якщо нижче, то варто просто побігати да позайматися плаванням самостійно, поза місій або завдань.
 Мері-Енн - Диваки і незнайомці
Зустрівши Мері-Енн, Майкл відразу перейметься до неї особливими почуттями, почувши пару ласкавих фраз на свою адресу. Кинутий виклик буде прийнятий, і почнеться невеликої забіг. Якщо з витривалістю все в порядку (60% і вище), то можна протягом всього маршруту утримувати високий темп. У разі, якщо чогось, на фінішній прямій (на алейці біля будинку психолога Майкла) можна буде додати, і обійти невдалу спортсменку. Щоб перемогти, можна і зрізати, але не потрібно, інакше не отримати золоту медаль.

  • Виграти гонку, що не зрізаючи.


02. Біг від себе - Франклін / Exercising demons - Franklin

Завдання для Франкліна
Доступно після сюжетної місії "Хижак"
Чи необхідно для 100%: Так

Увага! Краще починати цю місію, переконавшись, що показник витривалості Франкліна дорівнює або вище 60%. Якщо нижче, то варто просто побігати да позайматися плаванням самостійно, поза місій або завдань.
 Мері-Енн - Диваки і незнайомці
Випробування ім'я Мері-Енн для Франкліна включатиме аж три дисципліни - плавання, велосипедний заїзд і біг. Як і у випадку з Майклом, важливо не зрізати - це, знову ж таки, єдина умова для отримання "золота". Спочатку припливом невеликий відрізок, потім на всіх порах промчить спочатку на велосипеді, а потім бігом до фінішу. Просто залишайтеся на маршруті і прийдіть першим.

  • Виграти гонку, що не зрізаючи.

 

03. Біг від себе - Тревор / Exercising demons - Trevor

Завдання для Тревора
Доступно після сюжетної місії "Возз'єднання сім'ї"
Чи необхідно для 100%: Немає

Увага! Краще починати цю місію, переконавшись, що показник витривалості Тревора дорівнює або вище 60%. Якщо нижче, то варто просто побігати да позайматися плаванням самостійно, поза місій або завдань.
 Мері-Енн - Диваки і незнайомці
Тревор стикається з Мері-Енн прямо в той момент, коли вона зривається на свого хлопця, і буквально закохується в жінку. У підсумку починається велосипедна гонка, яку потрібно виграти, та ще й в ліміт (менше однієї хвилини і сорок двох секунд). Але й цього для золота буде мало - потрібно ще й проїхати дистанцію, не стикаючись з велосипедом супротивниці. Загалом, тримаємося трохи осторонь і несамовито тиснемо на клавішу прискорення. Ну, дорога по горбистій місцевості вниз, звичайно ж, безумовно допоможе в досягненні потрібного результату.

  • Чи не зіштовхувати з Мері-Енн під час гонки.
  • Виграти гонку менше, ніж за 1 хвилину і 42 секунди.

Про подальшу долю Мері-Енн не відомо. Хто знає, можливо, вона помирилася зі своїм другом. Після зустрічей з нею, тільки через сторінку Майкла в LifeInvader можна буде прочитати скарги спортсменки на свою нікчемність.