Проходження GTA 5

Пошук

Хао (Hao) - давній друг Франкліна і Ламара. Він механік і пристрасний гонщик, працює в LS Customs, що недалеко від аеропорту. Якщо приїхати туди, зустрічати Вас буде саме Хао. Від Хао всього одне завдання, але яке - вулична гонка в нічний час. Після проходження "позмінна робота" азіат повідомить, що в місті будуть доступні й інші гонки. Відкриватися вони будуть по черзі (пройшов одну, відкривається наступна), а Хао всякий раз буде повідомляти про появу тієї чи іншої події. Правда, всього таких гонок 5, крім цієї, і всі вони потрібні для досягнення 100% в статистиці.

01. Позмінна робота / Shift work

Завдання для Франкліна
Доступно після завдання "позичені" (першого завдання Тоні)
Чи необхідно для 100%: Так
Нагорода: грошовий приз

Доступно завдання буде після першої зустрічі з Тонею і тільки в темний час доби. Недалеко від рідного району Хао буде ошиватися під мостом, де його і знайдемо. Він впорається за здоров'я Франкліна, і порадить взяти машину для перегонів. Для цього заїзду цілком зійде особистий Bravado Buffalo Френка в базовій комплектації. Беремо його, і мчимо до старту.
 Хао - Диваки і незнайомці
Противниками будуть Хао і ще чотири гонщика, змусити яких ковтати пил після себе не складе проблем. Головне - бути уважним, і не допускати зіткнень. Взагалі, мінімум серйозних аварій - одна з умов для отримання золотої медалі. Максимально допустима кількість - чотири ДТП (дрібні пошкодження не в рахунок). Вдало маневрувати допоможе спеціальна здатність Франкліна щодо уповільнення часу під час їзди. Але назвати маршрут важким не можна. Всього два кола. Один потрібно закінчити менше, ніж за одну хвилину і двадцять секунд, а всю гонку - менше, ніж за дві хвилини і п'ятдесят секунд, щоб виконати умови для "золота".

  • Завершити одне коло менше, ніж за 1 хвилину і 20 секунд.
  • Завершити всю гонку менше, ніж за 2 хвилини і 50 секунд.
  • Закінчити гонку, допустивши менше 5 зіткнень.

Після завдання відкриється доступ до решти вуличним гонкам, ну, а Хао ми як і раніше зможемо побачити, заглянувши в гараж по ремонту та тюнінгу в районі аеропорту.