Проходження GTA 5

Пошук

Домінік

Домінік (Dom) - багач, пристрасний фанат екстриму, готовий заради адреналіну на все. Повний його ім'я - Домінік (Dominic), але він себе називає не інакше, як Домінатор (Dominator).

01. Оцінка ризику / Risk assessment

Завдання для Франкліна
Доступно після сюжетної місії "Турбулентність"
Чи необхідно для 100%: Так

Після місії "Турбулентність" можливість підкорити небо отримає Франклін. Вибравши його, їдемо до зеленого знаку питання, яке вказує на місцевість, розташовану неподалік від обсерваторії Галілео. Там, на стежці зустрінемо пса, з яким Френка мило поговорить. Чийсь кращий друг поведе до застряг на дереві парашутисту по імені Дом.
Після нетривалої бесіди, коли слід пса вже і прохолоне, Будинок запропонує стрибнути з парашутом. Франклін неохоче погоджується. Вертоліт переправить (політ може бути пропущений, але з ним буде пропущений і діалог) нас на північ, до Аламо Сі. Прибувши до точки "висадки", пройдемо невеликий інструктаж і вистрибніть, як тільки будемо готові. Вистрибнувши, не поспішайте відкривати парашут - почекайте, пролетівши сім секунд. Це перша умова для отримання "золота".

Відкривши парашут, спікіруйте (клавіші управління будуть показані на екрані) на верхній пік гори Чіліад, відзначений жовтим маркером. Приземлившись в зазначеній точці, опинимося біля велосипедів (або одного, якщо Будинок випередив Франкліна). Потрібно промайнути по гірській стежці вниз до підніжжя. Виграти у Будинку потрібно, якщо цікава золота медаль. Це друга умова. Слід бути уважним, адже дорога непроста, і всього один неправильний рух призведе до летального результату. Крім того потрібно виконати стрибок, використавши одну з гірок як трамплін, і пробути в повітрі 2 секунди. Третя умова виконана. Після перетину фінішної лінії Будинок скаже, щоб Франклін приїжджав в аеропорт, коли буде готовий.

  • Пролетіти 7 секунд перед відкриттям парашута.
  • Пробути 2 секунди в повітрі після стрибка з гірки під час велосипедної гонки.
  • Перемогти Будинки в велосипедній гонці.

Після виконання цього завдання по всій карті з'являться 13 іконок у вигляді парашута. Це місця, де можна зайнятися скайдавінгом, тобто стрибками з парашутом. Їх виконання обов'язково для відкриття доступу до останнього, четвертий, завданням Дому. А поки перейдемо до другого ...


02. Ризик ліквідності / Liquidity risk

Завдання для Франкліна
Доступно після завдання "Оцінка ризику" (першого завдання Будинки)
Чи необхідно для 100%: Так

Зустрічаємося з Будинком (зелена іконка D? На радарі і карті) біля в'їзду в аеропорт. Там чекають два квадроцикла Blazer. Заплигуємо на один і слідуємо за Будинком на злітну смугу. Залишаємося у нього на хвості, поки не здасться вантажний літак, який ось-ось злетить. Наздоганяємо злітає сталеву птицю і заїжджаємо в її вантажний відсік.

Після перельоту Будинок сіганёт на своєму квадроциклі з літака. Проследуем за ним. Благо, обидва прихопили парашути. Такий стрибок над Аламо Сі точно захопить дух. Але це не все. Щоб отримати золоту медаль, потрібно зробити в повітрі 8 переворот, сидячи на Blazer'е. Потім в межах видимості здасться зона приземлення. Можна було б відкрити парашут, але це дійсно безпечний метод. Другий куди крутіше - залишаємося на квадроциклі і падаємо з ним у воду. Це наблизить до "золота" ще на крок, якщо, звичайно все це не закінчиться трагічно. Якщо відкрили парашут, пікірують до точки на березі. Якщо плюхнулися у воду, сидячи на Blazer'е, і вижили, дістаньтеся до місця вплав. Там Будинок повідомить, що наступним буде стрибок з даху Maze Bank.

  • Виконати 8 переворотів на квадроциклі в повітрі.
  • Вижити після стрибка без відкриття парашута.

 

03. Цільовий ризик / Targeted risk

Завдання для Франкліна
Доступно після завдання "Ризик ліквідності" (другого завдання Будинки)
Чи необхідно для 100%: Так

Дістатися до даху хмарочоса Maze Bank найлегше, роздобувши вертоліт. Ще є варіанти з літаком або дирижаблем, але перший треба вкрасти в аеропорту, відриваючи від копів, а доступ до другого є далеко не у всіх. Потрапивши на посадочне місце на даху банку, спускаємося сходами нижче, де і знайдемо Будинки, який відразу стрибне вниз, слідуємо за ним. Виявляється, компаньйон вичікував вантажівка, на який потрібно приземлитися, а не боявся.

Спочатку потрібно пролетіти, не розкриваючи парашут, подумки порахувавши до 8 секунд. Попутно направляйте Франкліна так, щоб платформа вантажівки була прямо перед особою. Відкривайте парашут не занадто близько до землі. Здійснюючи посадку, уважно дивіться вперед - перед самим приземленням стукнути об ліхтарний стовп або світлофор і впасти на дорогу. Крім того потрібно уникати посадок біля краю платформи, інакше можна зірватися і опинитися намотаним на колеса. Небезпечне через ризик промахнуться приземлення на задню частину платформи - друга умова для отримання золотої медалі. Будинок виявиться менш щасливим, і на платформу вантажівки не потрапить. Розсерджений цим він викликами Франкліна на наступне змагання.

  • Пролетіти 8 секунд перед відкриттям парашута.
  • Приземлитися на задню частину платформи вантажівки.

 

04. Необдуманий ризик / Uncalculated risk

Завдання для Франкліна
Доступно після завдання "Цільовий ризик" (третього завдання Будинки) і 13 стрибків з парашутом
Чи необхідно для 100%: Так

Але спочатку потрібно буде виконати 13 стрибків з парашутом, розкиданих по всьому штату. Тільки після цього з'явиться нова зелена іконка D? біля дамби. Там зустрінемо того ж пса, що привів Франкліна до Будинку вперше. На цей раз він теж поведе до Домінатору, який збирається стрибнути з дамби без парашута. Завдання Франкліна стрибнути за Домініком і вижити. Якщо в інвентарі немає парашута, варто озирнутися по сторонах - зовсім поруч лежить один. Стрибаємо і відразу відкриваємо парашут.

  • Вижити після стрибка.

Після безславної загибелі Вдома його завдання, що не дивно, закінчаться. Буде прикладом для фанатів екстриму.