Проходження GTA 5

Пошук

Омега (Omega) - хіпі, які марять інопланетянами. Він всерйоз стверджує, що у нього був контакт з прибульцями, Які і дали йому такий "Позивний". Після того, як представники позаземних цивілізацій зазнав аварії, Омега буде зайнятий відновленням їх космічного корабля, але його частині потрібно спочатку знайти.


01. / Far out

Кат-сцена для Франкліна
Доступно після сюжетної місії "Слава або сором"
Чи необхідно для 100%: Так

Знаходимо Омегу, скануючого житло на предмет позаземних форм життя, по зеленому знака питання недалеко від Сенді Шорс. Омега розповість, що космічний корабель зазнав аварії і його частини потрібно зібрати. Тепер можна приступати до збору 50-ти частин космічного корабля.
  
02. Останній рубіж / The final frontier

Кат-сцена для Франкліна
Доступно після першої зустрічі з Омегою та збору 50 частин космічного корабля
Чи необхідно для 100%: Так
Нагорода: унікальний всюдихід Space Docker

Принісши останню частину до будинку в вітряної ферми, подивимося на результат роботи Омеги, Який відновили тарілку (або тарілочку?). Крім зібраних частин і продемонстрованої роботи в гаражі буде стоять футуристичного виду Space Docker, Який бажано забрати і відігнати в свій гараж. Це буде єдина можливість дістати цей унікальний всюдихід. Навіть якщо зберегтися біля гаража або навіть в ньому за допомогою моментального збереження по телефону, після завантаження гараж і все, що всередині, будуть замкнені. Також він закриється, якщо віддалиться від нього на деяку відстань. Після забирати потрібно відразу ...