Проходження GTA 5

Пошук

Пітер Дрейфус (Peter Dreyfuss) - в минулому видна знаменитість. Вважаючи себе Геніальним творцем, вбив Леонору Джонсон. Цей злочин не було розплутати і отримало велику популярність, став найбільшою загадкою Вайнвуда. Проте минулого Дрейфус написав лист-зізнання, його обривки потрібно знайти і зібрати.

Зібравши всі 50 обривків листи, отримаємо визнання, розписане на кілька сторінок, і координати вбивці - він знаходиться в Вайнвуде.


01. Старлетка в Вайнвуде / A starlet in Vinewood

Завдання для Франкліна
Доступно після збору 50 обривків листи
Чи необхідно для 100%: Так

Добравшись до особняка, побудованого в іспанському стилі, встановимо бомбу-липучку на припаркований поруч Landstalker. Якщо немає вибухівки, можна простріл шини. Так, на всякий випадок. Обійшовши будинок навколо, знайдемо Дрейфус медитирующим біля басейну. Усвідомлення того, що він попався, змушує його спочатку запропонувати гроші, а потім бігти.

Звичайно, можна дати Дрейфус піти, і завдання все одно буде пройденим, але хіба можна його пошкодувати? Та й за його вбивство дадуть золоту медаль. Можна швидко нагнути мета і розстріляти. Можна пограти в кішки-мишки. Якщо прілепіли бомбу, підірвіть, як тільки він сяде в джип, а якщо прострелили шини, наздоганяю тікає "генія" на своїх двох.

  • Вбити Дрейфус.

Крім золотої медалі нагородою послужать "плюсик" до 100% і досягнення "Таємниця розгадана".