Проходження GTA 5

Пошук

Вуличні гонки в GTA 5

  • Зайняти одне з трьох призових місць в 5 вуличних гонках.

Автомобільні перегони - невід'ємна частина GTA. У п'ятій частині це нічні змагання стрітрейсерів. Тут вже доведеться робити внесок, і вигравати грошовий приз. Третє місце означає піти в мінус, другий - відбити свій внесок, і тільки перше місце принесе прибуток.

Беручи участь в гонках або інших змаганнях наввипередки, потрібно пам'ятати:

  • Не можна допустити смерті свого персонажа і знищення транспорту.
  • Не можна використовувати зброю.
  • Можна зрізати (але не в завданнях Мері Енн!).
  • При можливості / необхідності можна підрізати суперників, зіштовхувати, але не бити.
  • Необхідно утримувати високу швидкість і бути уважним на поворотах і при маневрах.
  • Ні в якому разі не варто нервувати, адже навіть якщо Вас обігнали, пам'ятайте, що противники - заскріптованних болванчики.

Перша гонка буде доступна після єдиного завдання Хао, «Посен робота». Про зустрічі стрітрейсерів механік буде писати в повідомленнях. Місце збору відзначено іконкою у вигляді прапора і автомобіля. Відправлятися на гонки можна тільки в нічний час - з 20:00 до світанку. Для перемоги в гонках достатньо особистого Bravado Buffalo S Франкліна в базовій комплектації.

У гонках потрібно пам'ятати про можливість використовувати ривок на старті. При появі рахунку від трьох до одного натискаємо нічого. Після звіту, під час появи напису «Вперед!», Тиснемо на газ. Якщо все виконано правильно, на мить картинка на екрані буде яскраво-кислотного кольору.

Гонка в завданні «Позмінна робота» і є гонка «Південний Лос Сантос». Після виконання завдання буде відзначена пройденою.

Міський коло / City Circuit

Доступно для Франкліна
Доступно після завдання «Позмінна робота» від Хао

Старт в Вайнвуде, маршрут охоплює той же Вайнвуд, Веспуччі і прилеглі райони. Всього одне коло, перемогти в якому не складе ніяких труднощів.

Аеропорт / Airport

Доступно для Франкліна
Доступно після гонки «Міський коло»

Прямуючи до наступного старту, потрібно мати при собі 1000 $ для внеску. Нескладний маршрут, на якому, втім, завжди багато трафіку, за яким стоїть стежити. Додаткову увагу поворотам і маневрам в цілому.

Шосе / Freeway

Доступно для Франкліна
Доступно після гонки «Аеропорт»

Старт розташований недалеко від LS Customs, що під мостом. Внесок становить $ 1250. Заїзд по шосе зі з'їздами, слід бути акуратним при поворотах - в основному вони на 90 градусів.

Канали Веспуччі / Vespucci Canals

Доступно для Франкліна
Доступно після гонки «Шосе»

Єдина гонка на мотоциклах, для участі в якій підійде будь-який спортивний двоколісний звір, навіть не побував в LS Customs. Само собою, буде чимало вузьких ділянок, такі як провулки Веспуччі і пішохідна вулиця Променад.

Всі гонки будуть доступні після першого проходження, так що можна в будь-який момент поліпшити свої результати і поставити новий особистий рекорд. Кожен другий і оком не поведе у міру проходження цих перегонів, а тому більше заїздів і зі справжніми і серйозними противниками чекають в GTA: Online.