Проходження GTA 5

Пошук

Гонки на воді в ГТА 5

  • Зайняти одне з трьох призових місць в 4 гонках на воді.

Після появи водного мотоцикла в GTA: VCS розробники просто зобов'язані були додавати його і в GTA 5. Додали ще й чотири гонки на водних мотоциклах, вони обов'язкові для 100%. Правда, можна і зайняти хоча б одне з призових місць. Але ж ми прагнемо стати кращими у всьому, чи не так ?!

Беручи участь в гонках або інших змаганнях наввипередки, потрібно пам'ятати:

  • Не можна допустити смерті свого персонажа і знищення транспорту.
  • Не можна використовувати зброю.
  • Можна зрізати (але не в завданнях Мері Енн!).
  • При можливості / необхідності можна підрізати суперників, зіштовхувати, але не бити.
  • Необхідно утримувати високу швидкість і бути уважним на поворотах і при маневрах.
  • Не в якому разі не варто нервувати, адже навіть якщо Вас обігнали, пам'ятайте, що противники - заскріптованних болванчики.

Перша гонка на воді буде доступна після сюжетної місії "Сафарі на районі", в якій Франкліну, Тревору і Ламар доведеться бігти саме за допомогою водних мотоциклів, а наступні після вдалого виступу в попередніх. Для початку гонки йдемо до іконки гоночного прапора з якорем і залазимо на вільний водний мотоцикл. Якщо скинути людини з іншого мотоцикла, все запанікують і умчатся. Якщо умчатся, теж не панікуємо. Від'їжджаємо від місця старту, і чекаємо, поки на радарі / карті не з'явиться потрібна нам іконка знову. Повертаємося, сідаємо на транспортний засіб і тиснемо показану клавішу.

Як і в інших гонках, будь то гонки на машинах, мотоциклах та інших транспортних засобах, потрібно пам'ятати про можливість використовувати ривок на старті. При появі рахунку від трьох до одного натискаємо нічого. Після звіту, під час появи напису "Вперед!", Тиснемо на газ. Якщо все виконано правильно, на мить картинка на екрані буде яскраво-кислотного кольору.

Інша виверт - на водних мотоциклах легко збивати супротивників. Трохи тицьнувши чужий водний мотоцикл, побачимо, як противник вилітає з сідла. Будьте акуратні на поворотах і великих хвилях, тримайтеся подалі від берега або скель.


1. Східне узбережжя / East Coast

Доступний для всієї трійці
Доступно для покупки після сюжетної місії "Сафарі на районі"

Після обкатки водних мотоциклів під час поліцейської погоні в місії "Сафарі на районі" на східному узбережжі штату з'явиться перша гонка на воді. Прямуємо туди, там нас чекає неважких гонка серед скель. Бути акуратним при поворотах достатньо для підсумкової перемоги.

 

2. Північно-східне узбережжя / North East Coast

Доступний для всієї трійці
Доступно для покупки після першої гонки на воді

Від фінішу першої гонки можна попрямувати прямо до другої, старт якої у маяка на, як не важко здогадатися, північно-східному узбережжі. Там належить подібна гонка - серед скель і з поворотами.

 

3. Каньйон Ратон / Raton Canyon

Доступний для всієї трійці
Доступно для покупки після третьої гонки на воді

Старт - в місці впадання річки Занкудо в Аламо Сі. Рухатися потрібно буде на захід по річці. Ширина річки там зовсім невелика, а тому не потрібно вичавлювати максимальну швидкість. Досить плавно змінювати курс, що не вискакуючи на сушу. Фініш - під мостом, який веде на військову базу Форт Занкудо.

 

4. Лос Сантос / Los Santos

Доступний для всієї трійці
Доступно для покупки після четвертого гонки на воді

Гонка серед опор безлічі мостів в районі порту міста. Знову ж нічого складного, якщо стежити за маршрутом гонки і наступними чекпоінт.

Гонки на воді, на жаль, виявилися досить короткими. Нагорода - виконаний пункт у списку 100% і місця, де можна роздобути водний мотоцикл. Ну, а тим, кому полюбилося це заняття, можна порадити відправитися в GTA: Online - там гонок на воді багатьом більше.