Проходження GTA 5

Пошук

Гонки по бездоріжжю в GTA 5

  • Перемогти в 6 позашляхових гонках.

Їздити на спорткарах по нічному місту - це одне, а відчувати кожну купину бездоріжжі верхи на мотоциклі або квадроциклі - зовсім інше. Повному приводу, бруду на масивних колесах і стовпів пилу присвячується ...

Беручи участь в гонках або інших змаганнях наввипередки, потрібно пам'ятати:

  • Не можна допустити смерті свого персонажа і знищення транспорту.
  • Не можна використовувати зброю.
  • Можна зрізати (але не в завданнях Мері Енн!).
  • При можливості / необхідності можна підрізати суперників, зіштовхувати, але не бити.
  • Необхідно утримувати високу швидкість і бути уважним на поворотах і при маневрах.
  • Ні в якому разі не варто нервувати, адже навіть якщо Вас обігнали, пам'ятайте, що противники - заскріптованних болванчики.

Перша гонка по бездоріжжю буде доступна після сюжетної місії «Містер Філіпс». Наступні - після попередньої. Внесок і власний транспорт не потрібні. На старті гравця одягнуть у спеціальний костюм (після гонки він збережеться в шафі, тому можна пройти всієї трійцею, щоб костюм був у шафі у кожного). Зазвичай гонки доступні в будь-який час доби. Старт позначений значком з прапором і шоломом.

 

1. Стрімчаки каньйону / Canyon Cliffs

Доступно для всієї трійці
Доступно після сюжетної місії «Містер Філіпс»
Нагорода: $ 500

Гонка для мотоциклів і квадроциклів по південному Утьосов каньйону Ротон від моста до озера - 24 чекпоінти. Складних поворотів немає, вирватися в лідери перегонів не складе труднощів.

 

2. По гребеню / Ridge Run

Доступно для всієї трійці
Доступно після першої гонки по бездоріжжю
Нагорода: $ 500

Вітіювата гонка для джипів в Грейт чапараль. Краще за інших для гонок підійде Франклін зі своєю унікальною здатністю - під час заїзду чекає багато поворотів, в які необхідно входити плавно, використовуючи педаль гальма, інакше можна зійди з дистанції і втратити позицію.

 

3. Підземна спіраль / Mineward Spiral

Доступно для всієї трійці
Доступно після другої гонки по бездоріжжю
Нагорода: $ 500

Спиралеподібні гонка для мотоциклів і квадрациклів по кар'єру. Доступна тільки в нічний час з 20:00 до 03:00. Ширини дороги достатньо для того, щоб не звалиться рівнем нижче, але мало при скупченні всіх гонщиків. Опонентів простіше об'їжджати на Sanchez, ніж на ATV.

 

4. Стежка в долині / Valley Trail

Доступно для всієї трійці
Доступно після третьої гонки по бездоріжжю
Нагорода: $ 500

Зворотній першій гонці, також для ATV і Sanchez. Проїжджаємо по південному ущелині каньйону Ротон і закінчуємо заїзд під мостом, що над каньйоном.

 

5. Берег озера / Lakeside Splash

Доступно для всієї трійці
Доступно після четвертого гонки по бездоріжжю
Нагорода: $ 500

Ще одна гонка для маотоціклов і квадроциклів. Старт в декількох квартал від трейлера Тревора в Сенді Шорс. На відміну від попередніх заїздів нас чекають тільки 4 супротивника. Коротка гонка тривалістю трохи більше однієї хвилини. Фініш - біля аеродрому МакКензі. Головне, під час гонки не брати сильно вліво, щоб не опинитися у воді. Інша небезпека - велика кількість перешкод на березі.

 

6. Друзі природи / Eco Friendly

Доступно для всієї трійці
Доступно після п'ятої гонки по бездоріжжю
Нагорода: $ 500

Гонка для позашляховиків на вітряної електростанції Ron Alternative. Запорука успіху в гонки - їхати настільки швидко, наскільки дозволяє дорога, а не безраздумно мчати на всіх парах. Найдовша гонка по бездоріжжю, тривалістю без малого 2 хвилини.

У підсумку загальний заробіток в заїздах складе $ 3000, а бонусом стануть костюми, які видаються під час гонок для Sanchez і ATV. Кожен з персонажів може отримати свій після участі.