Проходження GTA 5

Пошук

Льотна школа в GTA 5

 • Заробити медаль в кожному з 12 уроків льотної школи.

Який Сан Андреас без льотної школи? (Хіба що СА в першій частині). Не обійшлося без неї і в GTA 5. Пілотування, як і раніше, багато значить в проходженні гри, тому цього потрібно грунтовно навчитися. Ази пілотажу будуть засвоєні в сюжетній місії «Нервовий Рон», а приступити до уроків в льотній школі можна відразу після дзвінка Рона після новосілля Тревора і Уейда в Лос Сантосі. Навчальний заклад знаходиться на території аеропорту, на радарі і карті відзначено значком з літаком.

Льотна школа в гта 5
Курс навчання складається з 12 уроків. Спочатку програється запис з поясненнями інструктора. Щоб завдання було зараховано, потрібно виконати його умови на «бронзу», «срібло» або «золото».

 

01. Тренувальний зліт з смуги / Training take off

Золото: вкластися в 32 секунди
Срібло: вкластися в 50 секунд
Бронза: вкластися в 1 хвилину

На кукурудзянику Cuban 800 потрібно злетіти з злітної смуги аеропорту і пролетіти два чекпоінти. Півхвилини більш ніж достатньо.

 

02. Приземлення на смугу / Runaway landing

Золото: вкластися в 35 секунд
Срібло: вкластися в 55 секунд
Бронза: вкластися в 1 хвилину і 10 секунд

Тепер на тому ж кукурудзянику сідаємо. Необхідно плавно знизити швидкість, не забуваємо випустити шасі перед посадкою і перед першим чекпоінт потрібно бути вже на землі. До фінішному чекпоінт потрібно під'їхати.


03. Перевернутий політ / Inverted flight

Золото: вкластися в 1 хвилину і 40 секунд
Срібло: вкластися в 2 хвилини
Бронза: вкластися в 2 хвилини і 20 секунд

Злетівши і пролетівши перший чекпоінт, вирівнюємо літак. Після сигналу інструктора робимо «бочку» поки не заповниться смужка. Для виконання потрібно відвести праве або ліве крило так, щоб літак виконав повний оборот. Потім вирівнюємо літак і чекаємо сигналу. Тепер треба буде виконати три «бочки» поспіль. Це політ над висотними будівлями, тому потрібно добре координувати рухи - виконуємо «бочку», рівняємося, виконуємо вдруге і закріпимо останнім. Поспішати нікуди, інакше все закінчиться авіакатастрофою.

 

04. Політ «на ножі» / Knife flight

Золото: вкластися в 54 секунди
Срібло: вкластися в 1 хвилину і 15 секунд
Бронза: вкластися в 1 хвилину і 40 секунд

Продовжуємо трюкачі над Лос Сантосом. Злетівши і пролетівши перший чекпоінт, вирівнюємо літак. Цей прийом являє собою положення літака, рівне чверті «бочки». Детальніше про таке трюку, як політ «на ножі», написано в присвяченій цій статті. Після заповнення смужки вирівнюємо літак і проробляємо той же прийом, але вже на інший бік.

 

05. Повітряне молодецтво / Flat hatting

Золото: вкластися в 2 хвилини і 15 секунд
Срібло: вкластися в 2 хвилини і 35 секунд
Бронза: вкластися в 3 хвилини

У цьому уроці необхідно пролетіти за маршрутом з 20 чекпоінтів, які розташовані на низькій висоті. Після зльоту йдемо вліво і, пролетівши над промисловою зоною, повертаємося на вихідну. Потрібно бути акуратним з маневрами і завжди тиснути на газ - цього буде достатньо.

 

06. Приземлення / Touch down

Золото: зупинити літак не далі, ніж 10 метрів від чекпоінти
Срібло: зупинити літак не далі, ніж 45 метрів від чекпоінти
Бронза: посадити літак на мосту

У цьому уроці потрібно посадити літак на міст через каньйон Ратон. Пролетівши перший чекпоінт, плавно знижуємося і тиснемо на гальмо. З заглушеним мотором підбираємося до фінішного чекпоінт якомога ближче.


07. Мертва петля / Loop the loop

Золото: вкластися в 1 хвилину і 35 секунд
Срібло: вкластися в 1 хвилину і 40 секунд
Бронза: вкластися в 2 хвилини і 5 секунд

Розучування іншої класичної фігури складного пілотажу - мертвої петлі. Злітаємо в аеропорту, пролітаємо чекпоінт і вирівнюємо літак. За сигналом інструктора направляємо ніс літака вгору, стежачи за заповнюється смужкою. Повернувшись в попереднє положення, маневр буде виконаний. Потім, вирівнявши літак, інструктор прокомандует повторити. Після другого разу потрібно буде виконати петлю, названу «Іммельман» на честь пілота, який вперше її виконав. Вона являє собою полупетлю і напівбочку. Направивши літак вгору, стежимо за смужкою. Коли літак буде рівно летіти шкереберть, виконуємо напівбочку, яка поверне літак в нормальне положення.

Після успішного виконання можна повернутися до цього ж уроку і, ігноруючи завдання, виконати всі польоти «на ножі».

 

08. Курс пілотування вертольота / Helicopter course

Золото: вкластися в 2 хвилини і 40 секунд
Срібло: вкластися в 3 хвилину і 15 секунд
Бронза: вкластися в 3 хвилини і 45 секунд

Урок складається з злету, маршруту з 20 чекпоінтів і посадки. Летимо під мостом до річки Лос Сантоса, потім уздовж неї, після звертаємо в центр міста і повертаємося на вертолітний майданчик аеропорту. При посадці важливо скинути швидкість.


09. Швидкісний політ на гелікоптері / Helicopter speed run

Золото: вкластися в 2 хвилини і 10 секунд
Срібло: вкластися в 3 хвилини
Бронза: вкластися в 3 хвилини і 30 секунд

Незважаючи на те, що чекпоінтів менше (13 штук), цей урок важче. Головне - швидкість. Починаємо політ на північний схід від міста і летимо до аеропорту. Найнебезпечнішу ділянку - два чекпоінти в опорі моста. Пристойно розігнавшись під час польоту, потрібно скидати швидкість у фінішу, так як там потрібно буде ще й посадити вертоліт на майданчик.

 

10. скайдайвинга / Skydiving

Золото: приземлитися не далі, ніж 3 метрів від центру чекпоінти
Срібло: приземлитися не далі, ніж 10 метрів від центру чекпоінти
Бронза: приземлитися не далі, ніж 20 метрів від центру чекпоінти

Урок являє собою звичайний стрибок з парашута. Стрибаємо з вертольота, що завис над аеропортом. Приземлитися потрібно на багаторівневої стоянці аеропорту. Так як чекпоінтів від вертольота до цільової точки немає, потрібно самому визначитися з висотою розкриття парашута. Краще це зробити, не затягуючи, оскільки зона приземлення знаходиться далеко попереду. Точне приземлення (підказка, що пояснює, які клавіші за це відповідають, буде показана на екрані) допоможе приземлитися точно в центр.

 

11. Зона скидання / Drop zone

Золото: приземлитися точно на платформу
Срібло: приземлитися не далі, ніж 7 метрів від центру чекпоінти (біля платформи)
Бронза: приземлитися не далі, ніж 20 метрів від центру чекпоінти (біля платформи)

Той же стрибок з парашутом, з того ж вертольота над аеропортом. Одна поправка - приземлитися потрібно на платформу вантажівки, який їде по злітній смузі. Їде він повільно, тому потрапити буде нескладно. Краще відкрити парашут скоріше - так буде більше часу для того, щоб «прицілиться». Найімовірніше, спочатку, будучи на висоті, вийде пролетіти вантажівка, але кілька поворотів на 180 градусів допоможуть порівнятися з платформою. Перед посадкою не забуваємо про точне приземлення. Попадання в один із секторів круга, навіть при промаху по платформі, теж буде зарахований.

 

12. Розправ крила / Earn your wings

Золото: вкластися в 2 хвилини і 50 секунд
Срібло: вкластися в 3 хвилину і 15 секунд
Бронза: вкластися в 3 хвилини і 40 секунд

Урок схожий на «Повітряне молодецтво», п'ятий заняття, - потрібно летіти через чекпоінти над містом і від злітної смуги курс йде вліво. Але є принципова відмінність - під час цього польоту будуть не тільки звичайні жовті чекпоінти, які потрібно просто пролетіти, а зелені й сині. Зелені чекпоінти - ті чекпоінти, де потрібно пролетіти в положення «на ножі» із зазначеним положенням крил (праве або ліве крило вгору). Сині чекпоінти - місця, де потрібно летіти в перевернутому положенні - напівбочка. Якщо не виконувати ці вимоги, до загального часу будуть нараховуватися штрафні 5 секунд за кожен неправильно пройдений чекпоінт. Якщо ігнорувати вимоги зовсім, тоді урок зарахований не буде. При правильному проходження спеціального чекпоінти буде бонус - віднімуть 2 секунди від загального часу.

Нижче наведені чекпоінти як вони є:

 • Номери 1 і 2 - звичайні (жовті);
 • номер 3 - «на ножі», ліве крило вниз;
 • номер 4 - звичайний (жовтий);
 • номер 5 (над мостом) - перевернутий (напівбочка);
 • номер 6 - звичайний (жовтий);
 • номер 7 - «на ножі», праве крило вниз;
 • номер 8 та 9 - звичайні (жовті);
 • номер 10 - «на ножі», ліве крило внизу;
 • номер 11, 12 і 13 (між хмарочосами) - звичайні (жовті);
 • номер 14 - «на ножі», ліве крило внизу;
 • номер 15 - звичайний (жовтий);
 • номер 16 - «на ножі», праве крило вниз;
 • номер 17 - перевернутий (напівбочка);
 • номер 18 - «на ножі», ліве крило внизу;
 • номер 19 - фініш.

На цьому курс навчання пілотажу закінчується. Заробивши черговий плюсик собі в список 100%, радиться випробувати уроки льотної школи в GTA: Online, поряд з якими вищеописані завдання просто дитячі забави.