Проходження GTA 5

Пошук

Стрибки з парашутом в GTA V

  • Виконати 13 стрибків з парашутом.

Стрибки з парашутом підсвідомо вважаються невід'ємною частиною серії, хоча раніше з'являлися тільки в GTA: San Andreas і GTA: The Ballad of Gay Tony. Само собою, стрибки з парашутом справу спонтанне (бери парашут, залазь вище і стрибай), але є й завдання, відведені під це. Всього їх 13, доступні після знайомства з Домом. Вони розкидані по всьому штату, в місцях, зазначених міткою з розкрилися парашутом, будуть чекати або вертольоти (при необхідності їх можна викрасти) з найнятими Домініком пілотами, або просто парашути.
Стрибки з парашутом в GTA 5
На папері стрибки діляться на виконувані з вертольотів і на виконувані з фіксованих об'єктів. На ділі ж принципових відмінностей немає (хіба що при стрибку з фіксованого об'єкта, а це може бути дахом будівлі чи скелею, важливо стрибнути, а не зробити крок вперед), і всі стрибки в общем-то примітивні.

 

1. Тихоокеанський тур

Вертоліт на стоянці яхт-клубу. Стрибок без чекпоінтів, єдине, що потрібно виконати, - приземлитися на катер. Рухається він повільно, тому проблем виникнути не повинно. Краще розкрити парашут відразу.

 

2. Фотофініш

Вертоліт на іподромі. Стрибок з вертольота виконується над Міррор Парком, а місце приземлення розташоване прямо в центрі іподрому, в місці стоянки дирижабля. У повітрі потрібно пролетіти 3 чекпоінти.

 

3. Турбінний терор

Вертоліт на вітряної фермі. 4 чекпоінти над вітряками і приземлення між ними. Особлива увага повинна бути приділена маневруванням між вітряками.

 

4. Занепад

Вертоліт на пірсі пляжу в палеті Бей, але стрибок виконується зі скелі на горі Чілліад. Перед обривом потрібно саме стрибнути, а не зробити крок вперед. Потім буде 4 чекпоінти і фініш на місці вертольота.

 

5. Банківська допомогу

Парашут напроти центрального входу в банк. Потрібно буде стрибнути з вертолітного майданчика будівлі верхом на байку. Потім кинути мотоцикл і приземлитися в зазначеній точці.

 

6. Що піднімається вгору ...

Парашут на останньому рівні будівельного крана. Зайшовши на будівництво, шукаємо великий будівельний кран жовтого кольору і починаємо підніматися вгору. Через рівні і рівні, минувши кабіну, збираємося на верхівку і підбираємо парашут. Внизу по вулиці їде вантажівка, на платформу якого і потрібно буде приземлитися. Їде вантажівка повільно, тому проблем не буде.

 

7. Падаюча миша

Парашут на скелі каньйону Ратон. Важливо стрибнути, а не зробити крок вперед, інакше летальний результат забезпечений. 2 чекпоінти через каньйон, і фініш на іншій стороні.

 

8. Сбежавший поїзд

Вертоліт неподалік від залізничного тунелю, і акцент на ньому не випадковий. Чекпоінтів в цьому стрибку немає, а завдання - приземлитися на який виїхав з тунелю поїзд. Склад рухається звично повільно, і часу до в'їзду в наступний тунель достатньо. Після цього стрибка ненадовго затримайтеся на поїзді і помилуйтеся навколишньою красою з цього ракурсу.

 

9. Цілься в фервей

Парашут у жовтого стовпа біля в'їзду в гараж будівлі Екліпс. Стрибаємо з даху будівлі, чекпоінтів немає, а місце посадки - на поле гольф-клубу.

 

10. Гірський слалом / Різьблення по горі

Вертоліт в районі каньйону Ратон. Стрибок складається з 7 чекпоінтів над горою та місцем посадки на південному схилі каньйону.

 

11. Падіння Аламо

Вертоліт в Грейпсіде. Стрибок над Аламо Сі, що складається з 9 чекпоінтів, під час цього стрибка між чекпоінт потрібно буде зробити різкий поворот на 180 градусів. Посадка - на полі поруч з Корівка в тому ж Грейпсіде.

 

12. Гребля смерті

Вертоліт біля іподрому. Стрибок з 10 чекпоінтів, що починається над Ленд-Ект-Резервуар і закінчується за дамбою, майже у межі міста, біля невеликого потічка, гордо іменується річкою ЛЗ.

 

13. Стрибок з гострій грані / Стрибок зі скелі

Парашут на скелі в каньйоні Ратон. Стрибок з місця включає в себе один чекпоінт і закінчується на іншій стороні - розкривати парашут потрібно відразу.

Заохочувальним моментом є виплата грошей за проходження контрольних точок (чекпоінтів) і за точність приземлення. Однак важливіше облік в статистиці і відкриття доступу до четвертого завдання Домініка.