Проходження GTA 5

Пошук

Гольф в GTA 5

  • Перемогти в гольфі.

Гольф в GTA має довгу історію: від появи гольф-клубу в GTA: Vice City до серйозного симулятора тенісу в GTA 5. Однак в цьому проміжку ми або тільки милувалися полями для гольфу (у тій же VC, GTA: San Andreas, GTA 4 і «Епізод»), або могли зіграти тільки в міні-гру «закритий гольф» (в GTA: Vice City Stories і GTA: The Ballad of Gay Tony). У п'ятій частині розробники реалізували повноцінний симулятор.

Гольф в GTA 5

Гольф стає доступний після сюжетної місії «Труднощі». Єдине місце, де можна грати, - Los Santos Golf Club. Час роботи гольф-клубу - з 6 ранку до 6 вечора (06: 00-18: 00). Для гри потрібно заплатити $ 100 за одну людину (200, якщо граю двоє, 300 - троє). Безкоштовно може грати один з головних героїв після покупки закладу. Крім друзів можна грати з членами клубу. Доступно п'ятеро опонентів: Тодд Розенвайг (легкий рівень), Аарон Інграм, Джефф Міллер (обидва - середній), Гленн Метер і Кастро лага (обидва - важкий). Останній гольфіст буде доступний тільки за умови, що один з персонажів привезе його в гольф-клуб під час одного з випадкових події. Якщо, наприклад, граючи Тревором, відвезти його в табір альтруїстів, доступний він не буде.

Гольф в GTA 5

Головна задача (включена в список 100%) - перемогти опонента, і не важливо, будь він членом клубу або іншому. Також не важливо, скільки лунок буде задіяно. Всього є 9 лунок. Кожне поле детально опрацьовано, і має свій ландшафт і кількість прописаних ударів (це називається пар). Для досягнення поставленої задачі достатньо (з суперником легкого рівня) зробити за всю гру всього кілька берді - кількість ударів на один менше пара. Іншими словами, потрібно м'яч загнати у лунку нема за 4 прописаних удару, а за 3. У подробиці гри в гольф незнаючому вдаться на папері важко, та й основні терміни та правила легше розучити безпосередньо під час гри.

З порад можна виділити наступне:

  1. Початкове напрямок удару є найбільш оптимальним, однак напрямок польоту буде змінюватися під дією вітру.
  2. Рекомендована сила удару вказана на шкалі при ударі, головне не перестаратися.
  3. Потрібно уникати ударів у бік води і меж поля (неіграбельние позиції), а також у бік дерев (гілки перекривають шлях м'ячу) і пісочних пасток і не ясно-зелених ділянок (з піску і високої трави бити важко).
  4. Потрапивши на грін (ділянка з низькою травою навколо лунки), потрібно гарненько прорахувати силу і напрям удару.
  5. Удар з дуже близької до лунки відстані відбувається автоматично.

Гра в гольф навіть після першої перемоги (для 100%) затягує, і хочеться грати з більш досвідченими супротивниками. І ті, хто загорівся бажанням бути найкращим у цій справі, можна запропонувати перемогти всіх п'ятьох членів клубу, а також попрацювати над хол-ін-Уана (попаданням в лунку з першого удару, це можливо не на всіх ланках). Ну, і зіграти хоча б раз в гольф в GTA: Online повинен кожен. З гольфом, до слова, пов'язані й інші заняття і завдання: вже згадана покупка нерухомості і завдання «Сувенір - Марк» для Тревора.