Проходження GTA 5

Пошук

Триатлон в ГТА 5

  • Зайняти одне з трьох призових місць в 3 триатлону.

Після гламурних і дорогих триатлону в GTA: TBoGT вирішили повернутися до звичних по GTA: SA дисциплін у триборстві: плавання, велогонка і біг. Всі три тріатлону обов'язкові для досягнення 100%, проте досить зайняти одне з трьох призових місць. Але ж ми прагнемо стати кращими у всьому, чи не так ?!

Беручи участь в гонках або інших змаганнях наввипередки, потрібно пам'ятати:

  • Не можна допустити смерті свого персонажа і знищення транспорту.
  • Не можна використовувати зброю.
  • Можна зрізати (але не в завданнях Мері Енн!).
  • При можливості / необхідності можна підрізати суперників, зіштовхувати, але не бити.
  • Необхідно утримувати високу швидкість і бути уважним на поворотах і при маневрах.
  • Не в якому разі не варто нервувати, адже навіть якщо Вас обігнали, пам'ятайте, що противники - заскріптованних болванчики.

Кращого всього на роль того, кому доведеться брати участь у змаганнях, підходить, звичайно ж, молодий чорношкірий хлопець спортивної статури. І починати краще із сто процентною витривалістю (стан можна подивитися в статистиці в меню паузи), тоді Франклін навіть не думатиме видихатися під час змагання, і на відповідну шкалу під час запливу-заїзду-запливу не потрібно буде звертати увагу зовсім. Якщо пройшли сюжетну лінію, то, швидше за все, з витривалістю буде все в порядку.

Крім того перед участю потрібно освоїти всі техніки ведення "бою". З прискореним бігом все зрозуміло, а от з технікою їзди і прискорення на велосипеді, як і з технікою плавання, можна ознайомитися в сюжетній місії "Татова дочка", після якої буде доступний перший тріатлон. Другий - після проходження першого, третій - після проходження третього.

Отже, висуваємо до місця старту, яке на карті і радарі відзначено іконкою біжить. Там будуть розбито намет і встановлена надувна арка, там же буде купа народу. Просто підходимо до столу, де йде реєстрація (в будь-який час доби), і натискаємо зазначену на екрані клавішу. За мить герой вже буде одягнений в обтягуючий форму (після буде додана в гардероб) у лінії старту.

Є дві невеликі хитрощі, що стосуються гонки на велосипеді. По-перше, після запливу противники будуть сідати на ті велосипеди, на позиції яких вони йдуть. Тобто лідер перегонів буде мчати до першого велосипеда. Нам же потрібно сідлати найближчий і починати крутити педалі негайно. Тут друга виверт - противники, сівши на велосипед, будуть надягати шоломи, герою цього робити не потрібно. Не те, щоб ми не дотримуємося правил безпеки (вона перш за все, і кожен повинен про це пам'ятати!), Просто так ми обставимо всіх або надолужимо згаяне. Взагалі, плавання проходить спокійно, і все плавці зазвичай приходять одночасно. На старті велогонки потрібно отримати перевагу і зберегти його до кінця гонки.

Що стосується трафіку, то його на час тріатлону не буде - це все-таки легальні змагання на відміну від нічних вуличних гонок по місту. Тільки люди біля узбіччя будуть підтримувати спортсменів. А зверху буде парити гвинтокрила птах. До слова, можна включити вид з телевізійної камери, встановленої на вертольоті. Тільки управляти героєм стане трохи складніше. Та й цікавого там мало - лише біжучий рядок з "новинами" і цікавими "фактами" зі світу тріатлону.

 

1. Триатлон в Веспуччі / The Vespucci Beach Triathlon

Доступний для всієї трійці
Доступно для покупки після сюжетної місії "Татова дочка"

Перший триатлон буде доступний після примусового повернення Трейсі з яхти. Реєстрація та старт - за LS Customs, що біля аеропорту (у тому ж гаражі працює Хао). Заплив НЕ тривалий - всього лише потрібно буде перемахнути до пляжу, де будуть чекати велосипеди. На пляжі потрібно бути уважним - там багато дрібних перешкод. Краще їхати тільки по асфальтованій доріжці. Потім слід забіг, який закінчиться через пару кварталів. Легка розминка ...

 

2. Триатлон в Аламо Сі / The Alamo Sea Triathlon

Доступний для всієї трійці
Доступно для покупки після першого тріатлону

Перейдемо до нормальної тренуванні. Наступний старт - в Грейпсіде, по дорозі від трейлера Тревора до аеродрому МакКензі. В принципі, маршрут по довжині порівняємо з попереднім змаганням. Побарахтаемся в Аламо Сі да спочатку покатаємося, а потім і побігаємо в Сенді Шорс. Поруч з фінішем з'явиться старт третього тріатлону ...

 

3. Триатлон "Койот" ("Степовий вовк") / The Coyote Cross Country Triathlon

Доступний для всієї трійці
Доступно для покупки після другого тріатлону

А ось це дійсно змагання. Виснажливе змагання насправді - воно займе трохи менше півгодини, що у порівнянні з попередніми двома триатлону, які вигравали менш ніж за 10 хвилин (приблизно по 4 хвилини кожен), вже не розминка і тренування. Тут буде важко і гравцеві утримувати високий темп, тому потрібно набратися терпіння. Ми стартуємо в Сенді Шорс, повністю перепливаємо Аламо Сі, колесимо на велосипеді аж до Лос Сантоса, де будемо намотувати кола спочатку в північній частині, а потім і в центрі, і по сусідству з гольф-клубом. Там залишимо велосипед і помчить до фінішу, який розташований на парковці торгового центру "Кортц" (там проходила сюжетна місія "Розв'язка").

Ось такими (спочатку здалися легкою прогулянкою, а в кінці не простою випробуванням) були триатлону в GTA 5. Нагородою послужить і залік в список 100%, і титул чемпіона з триатлону, і три (у кожного персонажа своя форма, так що побігайте кожним, хай і після першої перемоги) одиниці одягу в гардероб.