Проходження GTA 5

Пошук

Секс і стриптиз в ГТА 5

  • Скористатися послугами повії.
  • Подивитися приватний танець в стриптиз-клубі.
  • Зайнятися сексом зі стриптизеркою.
  • Сходити в стриптиз-клуб з одним.

Проституція не тільки найдавніша професія світу, а й невід'ємна частина будь-якої частини, починаючи з GTA 3. Нічні метелики не тільки брали участь у сюжетних і додаткових завданнях, але були доступні для плотських утіх. Гравцеві потрібно всього лише знайти на нічних вулицях міста дам легкої поведінки, посигналити і погодиться. У «п'ятірці» процедура не змінилася, традиції ламати не стали, їх дотримання навіть зробили обов'язковим для проходження на 100%. Стриптиз з'явився в серії теж давно - в GTA: Vice City. Правда, тоді це був просто танець напіводягнених дівчат.

Як зняти нічного метелика, знає, мабуть, кожен, хто грав хоч в одну частину серії. Якщо ні, читайте перший абзац. Проте в «п'ятірці» є поправка на те, в якому авто під'їхати до жриць любові. У спорткар або просто пристойний автомобіль вони сядуть, а ось розвалюхи будуть ігнорувати. Мабуть, оцінка платоспроможності, та й ризик отримати битою по голові після надання послуг менше. Від'їхавши в затишне місце, де немає автомобілів і людей, гравець побачить прейскурант. У ньому три послуги: за ХХ, ХХ і ХХ доларів. Перша послуга - оральний секс, друга і третя - це, швидше за все, класичний і анальний секс відповідно. Розрізнить, що під номерами 2 і 3 дещо складно, так як анімація для них ідентична (або майже ідентична). Все вірно, анімація статевого акту присутня. Тепер протагоніст з нічним метеликом не просто сидять на своїх місцях, а машина погойдується в такт зітхань. Повноцінно показані дії: ось вона сідає зверху, а по закінченню герой в екстазі трясе головою і тремтить (а з ним тремтить і джойстик). Правда, абсолютно всього показано не буде, як не буде і симулятора або міні-ігри. (Або все ж знайдуть в «п'ятірці» якусь подобу Hot Coffee?) Отримавши одну послугу, можна відмовитися від інших, а можна вибрати й інші, але після всіх трьох путана піде, запропонувавши заглядати ще.

Знайти даму для дозвілля праці не складе. Їх виділяють помітні вбрання і зухвалий вигляд.
До слова, з послугами повій пов'язаний забавний баг: одного разу під час статевого акту Майкл раптом «телепортувався» на вулицю, нічний метелик продовжувала звиватися над повітрям, сидячи на кріслі, тоді, як герой смирно стояв біля дверей, зате в кінці акта йому звично звело голову в блаженної судорозі.

Звичайно, запрошення на «чашечку гарячої кави» можна отримати від Урсули після одного з випадкових подій і від Ліз, однією з клієнтів приватного візництва. Але краще два наступних дії (подивитися приватний танець і зайнятися сексом зі стриптизеркою), обов'язкових для 100%, виконати за один похід в стриптиз-клуб.

Трохи про стриптиз-клубі. У всьому штаті він один - Vanilla Unicorn («Ванільний єдиноріг»), який розташований всього в декількох кварталах від першого будинку Франкліна. Зате який: затишне містечко з безліччю струнких танцівниць, які відрізняються один від одного і навіть мають свої власні імена. Вподобана дівчина покличе в кабінку для приватних танців, як тільки підійти до неї. Послуга коштує $ 40, а після одиночного танцю можна покликати ще одну танцівницю для парного танцю. Чіпати їх можна, і їм це навіть подобається, але от охоронець, періодично відповідний до кабінці, побачивши, що клієнт чіпає дівчат, попередить, що робити так не можна. Після декількох зауважень героя викинуть з клубу. Втім, іноді «наглядач» відходить від кімнатки. Тоді стриптизерку (або двох) можна чіпати в своє і її (або їх) задоволення.

Однак є варіант, коли можна буде не платити за танці і не бояться, що охорона викине на вулицю. Під час місії "Тиша і спокій", Тревор змінює затишні апартаменти Дебри і Флойда на стриптиз-клуб - Ти просто приїжджає і позбавляється від Леона, уже колишнього менеджера клубу. З цього моменту Тревор буде головним у закладі: охоронці будуть окликати по імені, мови про обмеження не буде, а дівчата будуть давати приватні танці безкоштовно.

Загалом, заволодівши клубом, замовляємо приватний танець і, натискаючи показані на екрані клавіші, спокійно гладимо спокусливе тіло танцівниці і фліртуємо з нею. Шкала симпатії буде підніматися досить швидко, і вже через півтора танцю дівчина почне симпатизувати героєві і запросить його до себе. Правда, не всі стриптизерки сплять зі своїми клієнтами - від деяких запрошення так і не дочекаєшся. Після згоди дівчина (на жаль, дві дівчини водночас не складуть компанію, а жаль ...) попросить зустріти її біля службового входу. Звідти прямуємо додому до нової подружки за вказаною адресою. Деякі живуть в безпосередній близькості від клубу, інші - на протилежному кінці міста. Нічого, крім споглядання фасаду, гравцеві не дістанеться. Зате завдання, зване в оригіналі Booty Call, буде зараховано. І перегляд приватного танцю теж. А значить, Ви на крок ближче до заповітної сотні.

Маленький приємний подаруночок у вигляді відвертого повідомлення з прикріпленою до нього фотографією сексуального характеру прийде від нової подружки після побачення на дому.

Ну, і щоб закрити цю тему в контексті проходження гри на 100%, потрібно згадати, що в обов'язкові умови з розділу «Різне» входить похід в стриптиз-клуб разом з другом. Тут нічого простішого немає: дзвонимо одному, підбираємо його і їдемо в Vanilla Unicorn., Де залишається просто приємно провести час. Ну, можна ще відразу за один захід змотатися в клуб, в кіно, в забігайлівку, де можна зіграти в дартс, а потім і в бар, щоб пропустити по чарочці.

Як і належить, на головній сцені, обладнаній жердиною, дівчата видають запаморочливі піруети. Підійшовши до стійки, можна кинути пару баксів.
Звичайно, секс, проституція, стриптиз і подібні теми, традиційно, звані «брудними», присутні і в інших видах: в біографії персонажів, в сюжетних місіях і додаткових завданнях. Але про це - у відповідних статтях.