Проходження GTA 5

Пошук

Пограбування магазинів в ГТА 5

  • Пограбувати будь-який з 19 магазинів.

У GTA 5 є невеликі магазини, іноді при заправках, де можна купити газовану воду та солодощі EgoChasers, P's & Q's (аналог M & M's), Meteorites (аналог MilkyWay), але головне не це. Торгових точок різних мереж в штаті всього 19, і в кожну можна увірватися і пограбувати. Процес схожий з тим, що був у старій-добрій GTA: Vice City. Керуючи Томмі, ми заходили в магазин, наставляли зброю на продавця і отримували вміст каси і кілька зірок на додачу.

 Пограбування магазинів в GTA 5
Пограбування магазину Rob's Liquor.

В "п'ятірці" все також, але з'явилася маса нюансів. Так, продавець, у якого виносять виручку, може вихопити свою зброю і почати пальбу. Правда, буває таке рідко. Зазвичай, наставивши на торгаша пістолет (можна і автомат, і навіть мініган), він підкориться і складе в торбу готівку. Часом продавець може неслухняний, жестом вказуючи нальотчика котиться куди подалі. Тоді варто зробити попереджувальний постріл. Зрозумівши, що грабіжник налаштований серйозно, NPC за прилавком віддасть гроші. Отримавши готівку і попрямувавши до виходу, будьте пильні - в останній момент працівник магазину може вихопити зброю і вистрілити в спину. Краще йти задом до виходу, а від копів утекти вийде швидко. Тільки є варіант отримати більше грошенят: змусивши спустошити касовий апарат, звернемо увагу на другу касу на прилавку поряд. Її касир навіть не відкриває. Стріляємо в неї, забираємо випали звідти гроші і змотують. Якщо вбити продавця, поліція буде зацікавлена в затриманні ще більше. Після серії з кількох нальотів кількість зірок розшуку буде збільшуватися. Ще одним противником під час пограбування може стати конкурент. Рідко, але буває, коли касир складає гроші, і хтось, а до приїзду поліції ще є час, починає стрілянину з боку виходу. Це інший нальотчик, але менш вдалий, що прийшов через кілька миттєвостей після Вашої появи. Якщо продавця в більшості випадків можна взагалі не чіпати, а від поліцейських можна і потрібно йти без перестрілки, то з розбійником компромісу годі й шукати - один, Ви або він, повинен буде померти.

Перше пограбування пройде без сучка і задирки, якщо не робити дурниць, і принесе тисячу-півтори, а також приблизно піввідсотка в облік 100.