Проходження GTA 5

Пошук

Інтернет в ГТА 5

  • Купити автомобіль через Інтернет.

Інтернет всередині гри, що вперше з'явився в «четвірці», був доопрацьований - додаткових можливостей і функцій стало в рази більше. Тепер можна було не тільки перевіряти пошту, але і дізнатися, що показують у кінотеатрах, продавати і купувати акції на біржі, вистежити продаються будинки для побічного завдання, читати особисті сторінки деяких персонажів і їх повідомлень і багато-багато іншого. А одна функція, покупка автомобіля, стала обов'язковою для 100%.

Купити автомобіль через Інтернет дуже просто. У пошуковій системі Eyefind потрібно вибрати розділ «Подорож і транспорт», а потім вибрати один з автомобільних сайтів. Вибираємо вподобану машину, зіставляємо ціну зі своїми фінансовими можливостями і вибираємо один із стандартних кольорів. Варто звернути увагу, що автомобіль можна купити тільки, якщо є окремий гараж - до притулку доставляти покупку не стануть. Гараж можна купити або отримати безкоштовно, якщо зареєструватися в Rockstar Games Social Club, зв'язавши його з аккаунтом PlayStation Network або Xbox Live. Крім того, потрібно мати на цьому гаражі вільне місце.

www.legendarymotorsport.net - дорогі автомобілі,
www.southernsanandreassuperautos.com - авто дешевше.

Крім автомобілів онлайн можна придбати катери і яхти, вертольоти і літаки, танк та іншу військову техніку. Однак для покупки персонаж повинен мати причал у яхт-клубу, вертолітний майданчик, ангар або гараж з вільними місцями, залежно від того, що хочете замовити. Також є сайт з широким вибором велосипедів.

www.elitastravel.com - літаки і вертольоти
www.docktease.com - катери і яхти
www.warstock-cache-and-carry.com - військова техніка
www.pandmcycles.com - велосипеди