Проходження GTA 5

Пошук

Польоти під мостами

  • Виконати будь 25 з 50 польотів під мостами.

Пройшли школу пілота в GTA: San Andreas, які виконали завдання, пов'язані з іграшковими вертольотами і літаками, в GTA: Vice City і, тим більше, тим, хто зміг підкорити повітря в GTA 3, освоїться в повітряному просторі Ліберті Ситі в GTA 4 було нескладно . Нескладно було і виконати небезпечні польоти під мостами, новим для серії завданні. Правда, подібним можна було займатися і в попередніх частинах, якщо гравцеві вистачало уяви (тільки воно обмежує величезний вибір розваг в тій же GTA: SA). У «четвірці» під польоти під мостами виділили досягнення.

У «п'ятірці» процес не перетерпів змін, і призвичаїлися в попередній частині легко впорається з польотами під мостами в GTA 5. Єдина проблема - плутанина, яка може виникнути з пошуком мостів. Тому краще виконувати строго послідовно. Щоб убити двох зайців одним пострілом, займайтеся польотами під мостами і польотами "на ножі" тоді, коли Майклу потрібно буде носити мантію епсілоністов 10 днів. Однак ці трюки можна доручити і Франкліну, і Тревору, професійному пілоту, якщо хто забув.

Для виконання зійде майже будь-яке повітряне транспортний засіб, але самий оптимальний варіант - вертоліт (в GTA 4 на них тільки й можна було розсікати під мостами). Для того, щоб політ був зарахований, потрібно виконати його чисто - не торкаючись землі або води.

Всього в GTA 5 є 50 мостів, під якими потрібно пролетіти. 25-ти достатньо для 100%, а все півсотні польотів під мостами разом з усіма 15 польотами "на ножі" потрібно виконати, щоб отримати досягнення "На волосок від загибелі".

Карта польотів під мостами