Проходження GTA 5

Пошук

Польоти «на ножі» в ГТА 5

  • Виконати будь 8 з 15 польотів «на ножі».

На відміну від польотів під мостами, які вже були в GTA 4, польоти «на ножі» в серії вперше. Під час уроків в льотній школі наочно покажуть і розкажуть, як виконувати політ «на ножі». Якщо коротко, то це положення літака, при якому крила знаходяться у вертикальному положенні, перпендикулярно відносно горизонту. Для утримання в такому положенні потрібно відвести штурвал у протилежний від землі сторону, до неба. Тобто, якщо взяти вліво так, щоб праве крило було вгорі, ліве - внизу, то, отже, штурвал потрібно відводити вліво. Якщо ж ліве крило вгорі, праве - внизу, то вправо. Знову ж таки, правильній техніці виконання краще навчиться в льотній школі - у відповідному уроці інструктор чітко дає знати, коли становище літака вірне.

Для польотів «на ножі» краще використовувати літак для трюків або біплан, той, що, наприклад, коштує в ангарі аеродрому МакКензі. Багато хто використовує реактивний винищувач, але дістати його важко (потрібно вторгатися на військову базу) і під час виконання трюку можуть виникнути проблеми з управлінням. Польоти "на ножі" вимагають тренувань і не один раз приведуть до краху, а це неминуча загибель ...

Тому найбільш розумним буде наступне. Дійти в льотній школі до уроку, де вивчається політ «на ножі», потренуватися трохи і тут же, під час цього уроку, облетіти всі 15 місць (само собою, вертикальні прольоти мають бути виконані між будівлями) на навчальному літаку. Це не займе багато часу, а в разі краху відправить не в госпіталь (після чого доводиться знову шукати літак), а до початку уроку.

Повідомлення посередині екрану повідомить про те, що трюк виконаний, а також, скільки залишилося виконати. Всього їх 15, але для 100% достатньо виконати будь 8. А от виконання всіх польотів "на ножі" укупі з польотами під усіма мостами гарантує отримання досягнення «На волосок від загибелі».

Карта польотів "на ножі"