Проходження GTA 5

Пошук

Каскадерські стрибки у ГТА 5

  • Виконати будь 25 з 50 стрибків.

Каскадерські трюки в GTA 5 - це нове, підігнане під тематику Вайнвуда, назва для стрибків з трампліну, традиційної забави для GTA.

Але колишніх навичок, набраних у попередніх частинах, буде недостатньо на увазі кількох нововведень. По-перше, потрібно використовувати нову систему управління наземним транспортом в повітрі (за це відповідають стіки під час польоту), щоб приземлиться на всі чотири (або два для мотоциклів) колеса. По-друге, спеціальна здатність Франкліна уповільнювати час, будучи за кермом, дуже допоможе маневрувати в самий останній перед трампліном момент, не знижуючи швидкості. Тому саме Френкі кращий кандидат для виконання каскадерських стрибків. Ну, а нюанси начебто точного приземлення (у кожного стрибка своя зона приземлення, тому іноді потрібно використовувати не спорткар, а щось простіше) на всі колеса - цілком звичні. Повідомлення про вдало виконаному трюку з'явиться посередині екрана.

Успішне виконання стрибків буде підвищувати навички водіння персонажа. Для 100% достатньо завершити 25 стрибків, а для отримання досягнення "Випендрёжнік" потрібно виконати всі 50.

Карта каскадерських стрибків