Проходження GTA 5

Пошук

Нерухомість в ГТА 5

  • Купити будь 5 об'єктів нерухомості, які приносять дохід.

У кожній частині четвертого покоління головним героям було не до бізнесу - скупкою дохідної нерухомістю та вибудовуванням власної фінансової імперії можна займатися в GTA: Vice City, GTA: San Andreas і GTA: Vice City Stories. У GTA 5 гравець знову може і навіть повинен зробити з героїв бізнесменів. Для цього в грі є 25 об'єктів нерухомості різного типу: бари, гаражі, ангари, кінотеатри і т.д. Три з двадцяти п'яти, окремі гаражі для автомобілів і мотоциклів, описані в окремій статті. А от про вертолітних майданчиках, пірсах і ангарах, призначених для зберігання транспорту і не приходять грошей, написано тут же. Всього об'єктів, що приносять дохід, 15 штук. Крім того після придбання деяких закладів певні послуги (наприклад, таксі або тюнінг) будуть безкоштовними. У список 22-ох (вже з вирахуванням гаражів) стриптиз-клуб "Vanilla unicorn", який хай і вважається дохідної нерухомістю, не входить. Так як стає доступним за сюжетом і є притулком докладніше про нього в стати "Притулку".

Частина закладів доступна всім трьом героям, інша частина - тільки певного протагоністу, і тільки кілька - Майклу або Франкліну. Однак власником може бути всього один. Після покупки заклад буде відзначено на радарі і карті зображенням з кольоровим (синій - Майкла, зелений - Франкліна, оранжевий - Тревора) будиночка і знака долара всередині. Для придбання потрібно під'їхати до вивіски DYNASTY 8. Само собою, потрібно мати достатньо грошей для оформлення угоди. Після цього з новим власником зв'язується менеджер або керуючий закладу, за багато з яких потрібно виконати кілька (іноді, як у випадку з аеродромом МакКензі, десяток) завдань, іменованих менеджментом.

Що стосується доступу до нерухомості, то він відкривається після місії "Нервовий Рон", але тоді купити можна буде тільки кілька об'єктів поза містом. Після місії "Возз'єднання друзів" доступними стає все (аби грошей вистачило) за винятком бару Tequi-La-La, водної станції і штрафмайданчики - у них інші умови "відкриття".

Порядок списку не обумовлено ні дорожнечею закладу, ні моментом, коли воно стає доступним для покупки.

 

Аеродром МакКензі / McKenzie Airfield

Купівля доступна для Тревора
Доступно для покупки після сюжетної місії "Нервовий Рон"
Адреса: Грейпсід, Пустеля Гранд Сенсора (McKenzie Field in Grapeseed, Grand Senora Desert)
Вартість: $ 150 000
Вид завдань: збір на землі і доставка по повітрю зброї
Дохід: $ 5000 за один збір на землі і $ 7000 за одну доставку по повітрю
Бонус: літак в ангарі і баггі поруч

Можна сперечатися, купуємо чи ангар на аеродромі або сам аеродром, але це, в принципі, рівносильно, так як біля злітної смуги тільки один ангар. Ніхто чужий не поткнеться. Після покупки в ангарі буде стояти літак (відповідна іконка на радарі і карті), а біля нього - баггі (іконка керма). Сівши в одне з транспортних засобів, активуємо завдання, пов'язане з збройовим бізнесом Тревора і його мексиканського колеги Оскара. Виконавши 5 наземних і 5 повітряних рейдів, отримаємо досягнення "Гонка озброєнь" ТФ Ідастріз "". Детальніше про гонку озброєнь - у відповідній статті. До слова, завершивши роботу з доставки та отримання зброї, використовувати літак і баггі можна в особистих цілях після завершення завдання. Після повернення просто забираємо ТС і їдемо / летимо куди треба. Не дивлячись на наявність ангара і вертолітного майданчика, повітряний транспорт Тревора будемо зберігати в іншому місці.

 


Таксопарк "Downtown Cab Co." / Downtown Cab Co.

Купівля доступна для Франкліна
Доступно для покупки після сюжетної місії "Возз'єднання друзів"
Адреса: Східний Вайнвуд (East Vinewood)
Вартість: $ 200 000
Вид завдань: візництво VIP-клієнтів
Дохід: $ 2000 на тиждень
Бонус: безкоштовне таксі

Купівля таксопарку - не тільки до особливих унікальним завданням по візництвом особливих пасажирів, але ще й частина умови отримання досягнення "Таксі всі віки покірні", а також безкоштовне таксі, що дуже практично. На випадки потреби телефон оператора Downtown Cab Co. забитий в телефоні спочатку. Відзначимо, що у Франкліна після придбання таксопарку в телефоні буде два номери з назвою контори. Той номер, де жовто-чорний логотип, - номер оператора, а інший, з фото самого таксопарку, - номер керуючого закладом. Він подзвонить і попросить допомоги в обслуговуванні клієнтів. На парковці таксопарку стоять вільні таксі. Виконавши всього один виклик, гравець буде нагороджений досягненням "Таксі всі віки покірні".

 

Водна станція / Sonar Collections Dock

Купівля доступна для Майкла, Франкліна і Тревора
Доступно для покупки після сюжетної місії "Пограбування" Мерріуезер ""
Адреса: палетів Коув (Paleto Cove)
Вартість: $ 250 000
Вид завдань: збір ядерних відходів
Щотижневого доходу немає, максимальна виручка - $ 940 000
Бонус: батискаф і моторний човен з аквалангом на борту

Після будь-якого з двох варіантів місії "Пограбування" Мерріуезер "" для покупки стане доступна водна станція, у невеликого причалу якій з'явиться батискаф. На ньому потрібно буде зібрати бочки з ядерними відходами, розкинуті в водах океану навколо штату. У всякому разі, про це попросить якийсь професор. Поруч з батискафом буде пришвартована човен з аквалангом на борту, проте її поява прив'язане до завдання Ебігейл по збору частин затонулого судна. Після збору бочок і уламків і батискаф, і човен з аквалангом будуть доступні для вільного користування. Крім пірсу і водного транспорту в комплекс водної станції входить невелика будівля, втім, не що представляє великого інтересу. А перед сходами, провідний вниз до водної станції, частенько припаркований BF Injection.

 

Штрафмайданчик / Towing Impound

Купівля доступна для Франкліна
Доступно для покупки після "Останнє ласку", п'ятого завдання Тоні
Адреса: Ранчо (Rancho)
Вартість: $ 150 000
Вид завдань: буксирування автомобілів
Дохід: $ 500 за один відбуксирували автомобіль
Бонус: -

Під час чергової поїздки з Тонею за вказаною машиною подруга побіжно скаже про те, що Джейбіл може вилетіти з роботи, так як чи то втратив, чи то ще куди справ права, якщо новий володілець не буде до нього лояльний. Після п'яти одноманітних завдань штрафмайданчик можна буде купити, і знову доведеться займатися буксируванням ... На стоянці нічого, крім евакуатора (на ньому можна влаштувати веселі догонялки з патрульною машиною на хвості в буквальному сенсі), немає.

 

Звалище автомобілів / Car Scrapyard

Купівля доступна для Майкла, Франкліна і Тревора
Доступно для покупки після сюжетної місії "Возз'єднання друзів"
Адреса: Ель Бурро Хайтс, нефтерожденіе Муррьета (El Burro Heights, Murrieta Oil Field)
Вартість: $ 275 000
Вид завдань: доставка авто на металобрухт, захист від банд
Дохід: $ 150 за один автомобіль
Бонус: -

На сході Лос Сантосі є звалище, яку можна буде придбати. Дохід повністю залежить від кількості доставлених на брухт (подібним ми займалися ще в GTA 3) автомобілів. Крім того на звалище можуть напасти банди, від яких потрібно буде відбиватися.

 

Los Santos Customs

Купівля доступна для Франкліна
Доступно для покупки після сюжетної місії "Нервовий Рон"
Адреса: Шосе 68, Пустеля Гранд Сенсора (Route 68, Grand Senora Desert)
Вартість: $ 349 000
Дохід: $ 1600 на тиждень
Бонус: безкоштовний тюнінг

Гараж з тюнінгу, розташований в подібній глушині, коштує чимало і очікувано не приносить великий дохід. Але вся справа в бонус - всі модифікації транспорту для Франкліна будуть абсолютно безкоштовні, а на тюнінг, як відомо, можна витратити цілий статок, а з цією покупкою стан можна заощадити.

 

Smoke on the Water

Купівля доступна для Франкліна
Доступно для покупки після сюжетної місії "Возз'єднання друзів"
Адреса: вулиця Меланома біля плчяжа Веспуччі (Melanoma street, Vespucci Beach)
Вартість: $ 204 000
Вид завдань: доставка вантажу
Дохід: $ 9300 на тиждень
Бонус: -

Напевно помічали, як Франклін під час перемикань на нього виходить із закладу з численними зображеннями канабісу. Це аптека з продажу лікувальної марихуани, така відпускається за рецептами. Менеджмент зводиться до доставки вантажу за відведений час.

 

Бар "Pitchers"

Купівля доступна для Майкла, Франкліна і Тревора
Доступно для покупки після сюжетної місії "Возз'єднання друзів"
Адреса: Центральний Вайнвуд (Downtown Vinewood)
Вартість: $ 750 000
Вид завдань: доставка вантажу, піймання грабіжників, захист від банд
Дохід: $ 7100 на тиждень
Бонус: -

"Pitchers" знаходиться у вельми дорогому районі, і його вартість, як і дохід, буде солідною. Цей бар, як і кілька наступних, спеціалізується на випивці. У подібних закладу зайнятися буде чим - то доставка вантажу, то захист від банд, то з упіймання грабіжника.

 

Бар "Tequi-La-La"

Купівля доступна для Майкла, Франкліна і Тревора
Доступно для покупки після сюжетної місії "Возз'єднання друзів"
Адреса: кут бульвару Екліпс і Мілтон Роуд в Західному Вайнвуде (Eclipse Blvd & Milton Rd in West Vinewood)
Вартість: $ 2 000 000
Вид завдань: піймання грабіжників, захист від банд
Дохід: $ 16 500 в тиждень
Бонус: -

Якщо "Pitchers" дорогий заклад, то "Tequi-La-La" й поготів. Коштує воно не мало не багато два мільйони. Купити його може будь-який з трійці, однак тільки після завдання Найджела "Сувенір - Віллі" для Тревора.

 

Бар "Hookies"

Купівля доступна для Майкла і Франкліна
Доступно для покупки після сюжетної місії "Нервовий Рон"
Адреса: Північний Чумаш (North Chumash)
Вартість: $ 600 000
Вид завдань: піймання грабіжників, захист від банд
Дохід: $ 4700 на тиждень
Бонус: -

Бар на шосе у напрямку Лос Сантоса - палетів Бей.

 

Бар "The Hen House"

Купівля доступна для Майкла, Франкліна і Тревора
Доступно для покупки після сюжетної місії "Нервовий Рон"
Адреса: палетів Бей (Paleto Bay)
Вартість: $ 80 000
Вид завдань: піймання грабіжників, захист від банд
Дохід: $ 920 в тиждень
Бонус: -

Бар "The Hen House" - єдиний заклад, доступне для покупки в палеті Бей.

 

Кінотеатр "Допплер" / Cinema Doppler

Купівля доступна для Майкла
Доступно для покупки після сюжетної місії "Возз'єднання друзів"
Адреса: Пауер Стріт у Центральному Вайнвуде (Power Street in Downtown Vinewood)
Вартість: $ 10 000 000
Вид завдань: піймання грабіжників, захист від банд
Дохід: $ 132 200 в тиждень
Бонус: -

Саме Майклу, який по ходу сюжету стане співпродюсером фільму, більше за інших підходить роль власника кінотеатру. "Допплер" - найдешевший з кінотеатрів, хоча ця "дешевизна" відносна інших подібних закладів. Викласти доведеться 10 мільйонів.

 

Кінотеатр "Ten Cent" / Ten Cent Theater

Купівля доступна для Майкла
Доступно для покупки після сюжетної місії "Возз'єднання друзів"
Адреса: Текстиль Сіті (Textile City)
Вартість: $ 20 000 000
Вид завдань: піймання грабіжників, захист від банд
Дохід: $ 264 000 в тиждень
Бонус: -

"Десять центів" в два рази дорожче "Допплера" - 20 мільйонів, правда, і дохід в два рази більше.

 

Кінотеатр "TIvoli" / Tivoli Cinema

Купівля доступна для Майкла
Доступно для покупки після сюжетної місії "Возз'єднання друзів"
Адреса: бульвар Морнінгвуд (Morningwood)
Вартість: $ 30 000 000
Вид завдань: піймання грабіжників, захист від банд
Дохід: $ 142 300 в тиждень
Бонус: -

А ось "Тіволі" дорожче ще на десять мільйонів - 30. Тільки з доходом гірше.

 

Гольф-клуб Лос Сантоса / Los Santos Golf Club

Купівля доступна для Майкла, Франкліна і Тревора
Доступно для покупки після сюжетної місії "Возз'єднання друзів"
Адреса: Річман (Richman)
Вартість: $ 150 000 000
Вид завдань: -
Дохід: $ 264 500 в тиждень
Бонус: безкоштовна гра в гольф і можливість грати в будь-якому одязі

Найдорожча нерухомість в штаті. Однак її покупка здасться щоденною турботою, якщо скористатися нашими порадами по збагаченню. Після цього можна буде плювати не тільки на вартість гри, але і на дрес-код клубу.

 

Два ангара в аеропорту / Two hangars in airport

Доступно по одному ангару для Майкла і Франкліна
Доступно для покупки після сюжетної місії "Возз'єднання друзів"
Адреса: Нью Емпайер Вей, Міжнародний Аеропорт Лос Сантоса (New Empire Way, Los Santos International Airport)
Вартість: $ 1378000 за один ангар
Вид завдань: -
Доходу не приносить
Бонус: вільний доступ на територію аеропорту

Перед покупкою обов'язково займіться виконанням умов досягнення "Три героя" згідно наших порад, інакше після придбання герой не отримуватиме три зірки за в'їзд на територію аеропорту.

Ангари і наступні об'єкти (вертолітні майданчики і пірси) - нерухомість, що не приносить дохід, адже вона передбачена для зберігання транспорту. Подібне придбання - не з дешевих, але дуже практично. Тут будуть зберігатися як викрадені, так і куплені в Інтернеті, літаки і танки. Крім вільного доступу в аеропорт відкривається можливість безперешкодно викрасти будь-яке повітряне засіб біля злітних смуг і в інших ангарах. Звичайно, можна отримати пару зірок розшуку, але що буде простіше, ніж втекти від переслідування по повітрю?

 

Два вертолітні майданчики / Two helipads

Доступно по одній вертолітної майданчику для Майкла і Франкліна
Доступно для покупки після сюжетної місії "Возз'єднання друзів"
Адреса: Ла Пуерта (La Puerta)
Вартість: $ 419 850 за одну площадку
Вид завдань: -
Бонус: -

Як гаражі, ангари або пірси, вертолітні майданчики не мають ні доходу, ні менеджменту. Це місце для зберігання гвинтокрилої техніки. Сюди доставлять покупки на сайтах Elitas Travel і Warstock: будь то Buzzard Attack Chopper, Cargobob, Frogger або Maverick. Щоб отримати потрібний вертоліт, потрібно вибрати зі списку (відкриється після натискання зазначеної на екрані клавіші). До слова, вертолітні майданчики знаходяться поруч з яхт-клубом, там можна купити пірси для всіх трьох.

Для тих, хто задається питанням, чому одному ангару і вертолітної майданчику можна купити тільки Майклу і Франкліну, пояснимо. Після місії "Нервовий Рон" Тревор може зберігати свої літаки (і танки, до речі) в ангарі аеродрому в Сенді Шорс, а вертольоти - на майданчику поруч. Так що відвойований у байкерів з Lost MC аеродром заощадить Ті чимало грошей.

 

Три пірсу / Three slips

Доступно по одному пірсу для Майкла, Франкліна і Тревора
Доступно для покупки після сюжетної місії "Возз'єднання друзів"
Адреса: Ла Пуерта (La Puerta)
Вартість: $ 419 850 за один пірс
Бонус: -

Зовсім поруч із вертолітними майданчиками, через невелику бухту, розташований яхт-клуб. Тут можна купити кожному герою по одному пірсу для зберігання їх водного транспорту. Місцезнаходження відзначено на радарі і карті іконкою з якорем. Причал Майкла - найближчий до сходів, наступний - Франкліна, і третій від сходів - Тревора.

Всі заклади купуються персонажами в рівній мірі: приблизно по 5 об'єктів на людину. Місць зберігання кожного виду транспорту буде у всіх по одній одиниці. Звичайно, вартість і дохід будуть відрізнятися, але на увазі можливості сколотити капітал кожному на біржі, це не так принципово. Не важлива буде і сума, витрачена на цю нерухомість (понад 200 мільйонів доларів на всіх). Та й заклад окупається, приблизно потрібно сто тижнів ігрового часу, щоб вийти в абсолютний плюс, і не турбується про витрати на придбання. Але найголовніше не дохід, а те, що можна отримати доступ до цікавих бонусів і захоплюючим завданням з менеджменту, і те, що покупка 5 дохідних об'єктів наблизить до бажаних 100% в статистиці.

Карта нерухомості