Проходження GTA 5

Пошук

Випадкові події

Випадкові події - це ті самі динамічні завдання, про які розповідали розробники. Вони з'являються в заздалегідь запланованих місцях. Шукати їх не треба - вони "самі тебе знайдуть". Поза місії на радарі з'являється синя точка або миготлива синьо-червона крапка. Це і є випадкові події. Всього їх багато, але для проходження на 100% досить виконати 14 таких завдань. І під словом виконати мається на увазі певний результат.

Випадкові подіїНаприклад, людина кричить про допомогу - його гаманець украв кишеньковий злодій, і зараз переховується за рогом. Можна залишитися осторонь, але краще наздогнати хлопця і вгамувати. Тоді вкрадені гроші з'являються у вас. Це одна з таких сум: $ 200, $ 500 або $ 2000. Гравець може залишити всі гроші собі, але тоді місія не буде зарахований. А може повернути потерпілому, тоді той дасть гравцеві частину грошей (зазвичай 50 баксів), а в статистику "капне" ще частка відсотка. Випадкові події в GTA 5
Один з щасливих володарів повернувся гаманця,
а на задньому плані - невдалий злодюжка. Така ж історія з викраденій машиною або велосипедом. Їх теж бажано повертати законному власнику. Так, наприклад, повернувши велосипед потерпілому, через деякий час він надішле вам лист про те, що він багатий акціонер великої фірми і подарує вам акцій своєї компанії на $ 100 000. Продавши ці акції, тут же отримуємо одне з досягнень, що вимагає продати акції за суму , більш тієї, за яку ви купили їх. А у випадку, описаному вище, дохід у будь-якому випадку складе сто відсотків.
 Випадкові події в GTA 5
Одними з нападників можуть виявитися байкери The Lost на своїх фургонах.
Інший тип випадкової події в GTA 5 - пограбування інкасаторів. Нападаємо на двох хлопців у формі. Швидко відстрілюємо їх, хапаємо гроші і їдемо з місця злочину. В результаті отримає $ 5000 і дві зірки розшуку. Випадкові події в GTA 5
Інкасаторську машину. Є завдання, коли можна буде допомогти поліції. Наприклад, за злочинцем женеться коп. Можна допомогти останньому, і оглушити тікає, а можна розправитися з поліцейськими, отримати грошей від втікача і кілька зірок від поліції штату. Або ж зустріти справжню колотнечу нальотчиків і поліцейських. Можна допомогти перестріляти тих чи інших. Вбиваючи злочинців, не отримаємо нічого, але можна буде схопити гроші і вже самому тікати від поліції в ролі порушника закону. А можна допомогти бандитам, відстрілявши поліцейських, але отримавши рівень розшуку і частку в справі.

Крім того, є більш цікаві завдання. Так, наприклад, в одному з провулків жінка може покликати вас на допомогу людині, якій раптом стало погано. Відгукнувшись, і пішовши за нею ви натрапите на грабіжників, які віднімуть у вас 500 доларів. Однак як тільки вони побіжать, вихоплюємо зброю і перестрілювалися сміливців. Повернемо гроші, ще й зброю їх прихопимо.

Випадкові події

Або інша ситуація, коли на будівництві відбувається нещасний випадок: на стоїть під краном вантажівка з шофером у кабіні падають труби, які блокують двері. Машина ось-ось вибухне, і потрібно діяти: сідаємо в бульдозер і відштовхуємо труби подалі, давши водієві вийти.

Окреме місце займають автостопщики, які просять протагоніста довести куди-небудь. Наприклад, це дівчина в глушині, яка після серйозної вечірки хоче потрапити до хлопця на територію телевізійної вишки на півночі Лос Сантоса. Той працює там охоронцем, і по дорозі розвивається маленька драма, а на місці бойфренд попутниці приймає гравця за її коханця і лізе явно не з кращими намірами. Тут же можна вихопити зброю потяжелее і приструнити агресора. Правда, і поліція на хвіст сяде. Або, наприклад, хлопець, якого дружина виганяє з дому, а він спізнюється на важливий турнір з гольфу. Або ж наречена, яка передумала виходити заміж, і біжить, куди очі дивляться прямо з церкви. Можна врятувати молоду дівчину з лап байкерів The Lost, яка, як виявиться після погоні, доводитися родичкою комусь із байкерів, яка стягнула грошей. Що цікаво, виручивши їх в шкурі Тревора, будь-якого з них можна відвезти в ліси, де знаходиться табір альтруїстів. Там місцеві жителі дадуть за жертву $ 1000, а гравець отримає одне з досягнень. Правда, не всіх вийде продати мешканцям відокремленого містечка. Наприклад, попутницю, яку ми підбираємо близько розбитого автомобіля на трасі. Вона - налётчіца, якій не вдалося піти від поліцейської погоні. Поранена, а тому Тревор вирішує, що вона непридатна для продажу, про що заявляє в голос, і не доїхавши пару сотень метрів до вказаного місця, помре на пасажирському сидінні. Випадкові події в GTA 5
Гольфіст-невдаха.

Випадкові подіїБуде і динамічна місія, про яку говорили до релізу гри: гравцеві потрібно буде врятувати зірку від настирливих фотографів, відірвавшись від настирливих переслідувачів. Проте найцікавішою місією подібного характеру буде непримітне, по початку, порятунок двох грабіжників, які не спромоглися приготувати машину для відходу. Для початку цього завдання потрібно вибрати Франкліна, а потім знайти недалеко від будинку його тітоньки в нічний час парковку з прилеглими магазинами. Там зустрінемо двох невдачливих грабіжників, які попросять підкинути їх. Підбираємо, і відриваємося від поліції, а за сумісництвом слухаємо діалог. Спочатку один з пасажирів називає другого ірландським ублюдком, а другий розповідає про те, що він свого часу творив великі справи в Ліберті Ситі зі своїми дружками. ПАККО, чи це ти? І справді, він! Постарілий, поправив Пакко Макрірі, один з головних персонажів GTA 4, близький друг Ніко Белліка. У кінцівці "Четвірки" він дійсно відлітав до Лос Сантос, як і припускали. Тепер цей славний ірландець буде доступний нам, як член банди.