Проходження місій в ГТА 5

Пошук

Проходження місій в ГТА 5

Проходження місій в GTA 5

Гра починається з передісторії, головні особи якої - Майкл Таунлі (Michael Townley; це потім у нього буде прізвище Де Санта, De Santa; так-так, чутки, що з'явилися ще після першого трейлера, не брехали) і Тревор Філіпс (Trevor Philips). Містечко Людендорф, Північний Янктон (США, недалеко від кордону з Канадою), 2004 рік. Основа сюжету - штат Сан Андреас (Лос Сантос і округ Блейн), 2013 рік.

Проходження місій в ГТА 5

Місія Плани архітектора (Architect's Plans) в гта 5Просто перемикається на Франкліна, який стоїть поряд з Mile High Club, в центрі Лос-Сантоса. Нам потрібно слідувати за архітектором, не надто близько до нього наближаючись. Коли ввійдете в будівлю і попрямувати до ліфтів, теж зайдіть в ліфт (але не з ним), а, піднявшись на самий верх, йдемо відразу направо, щоб не зіткнутися з двома робочими (інакше вони поганятися за вами).

Якщо ви вб'єте або поб'єте архітектора, то у вас буде 2 зірки розшуку. Замість цього, направляємо приціл пістолета на чоловіка і він сам віддає нам портфель, без шуму і пилу.

Альтернативний варіант: відразу після початку місії підбігаємо до архітектора, б'ємо його і забираємо портфель. Позбавляємося від рівня розшуку і повертаємося в потрібну точку.

Проходження місії «Плани архітектора» на 100% (золото):
- Після викрадення портфеля, покиньте будівництво за 45 секунд.

Тепер найцікавіше - план пограбування.

Способи пограбування

А. Пожежні
Ставиться запальна бомба, яка вибухає і в FIB викликають пожежників. Лестер перехоплює сигнал виклику, а герої підміняють пожежників і входять в будівлю.

Це складний варіант. Якщо виберіть його, то вам буде потрібно викрасти пожежну машину, добути інвентар, і спочатку увійти до будівлі ФРБ по картці прибиральника, щоб встановити запальні бомби.

B. Злом
Злом системи за місцем. Герої прибувають по повітрю, на парашутах.

Більш простий варіант.

Набір банди

Для варіанту А.

Стрілки:
Густаво Мота.
Х'ю Уелш (якщо вибрати його, то він загине при вибуху в місії).
Деріл Джонс (якщо вибрати його, то він загине при вибуху в місії).
Паки Макрірі.

Для варіанту B.

Хакери:
Пейдж Харріс (рекомендовано).
Крістіан Фельтц.
Рікі Лакенс.

Стрілки:
Густаво Мота (рекомендовано).
Х'ю Уелш.
Деріл Джонс.
Паки Макрірі (доступна, якщо зустріли його у випадкових подіях).

Водії:
Едді Те (рекомендовано).
Карім Денс.
Таліана Мартінес (доступна, якщо зустріли її у випадкових подіях).

Так чи інакше, для даного пограбування вам буде потрібно зібрати досвідчену команду, тому краще вибирати тих членів банди, які вже були з вами на попередніх пограбуваннях і прокачали свій досвід.