Проходження місій в ГТА 5

Пошук

Проходження місій в ГТА 5

Проходження місій в GTA 5

Гра починається з передісторії, головні особи якої - Майкл Таунлі (Michael Townley; це потім у нього буде прізвище Де Санта, De Santa; так-так, чутки, що з'явилися ще після першого трейлера, не брехали) і Тревор Філіпс (Trevor Philips). Містечко Людендорф, Північний Янктон (США, недалеко від кордону з Канадою), 2004 рік. Основа сюжету - штат Сан Андреас (Лос Сантос і округ Блейн), 2013 рік.

Проходження місій в ГТА 5

Місія Свіже м'ясо (Fresh Meat) в гта 5Тревор собачиться з Франкліном, який намагається з'ясувати, що ж все-таки сталося з Майклом і китайцями. У підсумку, Тревор каже, щоб Франклін розбирався сам і звалює. Лестер надсилає нашому головному герою на телефон програму, за допомогою якої можна відстежити, де наш невдалий сім'янин.

Але, по факту, ми перемикається на Майкла і після кат-сцени починається відлік часу, за який нам потрібно дістатися Франкліном до мети.

І ось тепер ми починаємо використовувати додаток Trackify, щоб визначити, де Майкл. Для цього виймаємо телефон і включаємо додаток.

Коли доберетеся до будівлі.  Використовуйте укриття в перестрілці з ворогами. Потім, кидаємо Майклу пістолет і перемикається на нього, щоб прикривати Франкліна.

Коли на Франкліна накинеться противник з ножем, зробіть Майклом постріл, щоб врятувати друга.

І потім виходимо з будівлі і їдемо.

Проходження місії «Свіже м'ясо» на 100% (золото):
- Доберіться до Майкла за 3:30.
- Не використовуйте точку на карті (див. Нижче «Особливості та секрети»).
- Не вводьте персонажів більше 3 разів.
- Завершіть з точністю пострілів не менше 70%.
- Убийте 10 ворогів пострілом в голову.

Особливості і секрети:
- Сцена з падінням Тревора через паркан і подальший діалог - імпровізація акторів, цього не було в сценарії.
- Коли місія починається за Майкла, ви можете призупинити гру і відзначити на карті точку, щоб включити GPS і не шукати місце розташування за допомогою програми.
- Дана місія дуже схожа на місію «Небіжчик» (Dead Meat) з GTA Liberty City Stories.