Проходження місій в ГТА 5

Пошук

Проходження місій в ГТА 5

Проходження місій в GTA 5

Гра починається з передісторії, головні особи якої - Майкл Таунлі (Michael Townley; це потім у нього буде прізвище Де Санта, De Santa; так-так, чутки, що з'явилися ще після першого трейлера, не брехали) і Тревор Філіпс (Trevor Philips). Містечко Людендорф, Північний Янктон (США, недалеко від кордону з Канадою), 2004 рік. Основа сюжету - штат Сан Андреас (Лос Сантос і округ Блейн), 2013 рік.

Проходження місій в ГТА 5

Місія Розвідка великої справи (Surveying The Score) в гта 5Хлопці збираються в одному місці і віддаються мріям про великому справі. Федеральному сховище. Де зберігається величезна кількість золота. І починається розвідка.

Сідаємо в машину і стежимо за вхідними дверима банку та охороною. Потім оглядаємо чорний хід.

Потім перемикається на Тревора, їдемо до вертольота, а після цього слідуємо на вертольоті за броневиками, використовуючи камеру для стеження і запису.

Наприкінці вам буде потрібно низько пролетіти над будівельним майданчиком, де будують нову лінію метро (прямо посеред стоянки), щоб закінчити місію. Вам потрібно зависнути над дірою для зйомки.

Проходження місії «Розвідка великої справи» на 100% (золото):

  • Переслідуйте фургони на вертольоті без попередження про скорочення дистанції.
  • Проліт під мостом, переслідуючи фургони.
  • Проліт крізь тунель, переслідуючи фургони.
  • Знайдіть будівництво і дірку для метро протягом 20 секунд.
  • Пройдіть місію за 11:00.

Особливості і секрети:

  • Якщо почати цю місію Тревором (а не Франкліном або Майклом), то відкриється додаткова кат-сцена між ним і Леоном (колишнім керуючим клубу).