Проходження місій в ГТА 5

Пошук

Проходження місій в ГТА 5

Проходження місій в GTA 5

Гра починається з передісторії, головні особи якої - Майкл Таунлі (Michael Townley; це потім у нього буде прізвище Де Санта, De Santa; так-так, чутки, що з'явилися ще після першого трейлера, не брехали) і Тревор Філіпс (Trevor Philips). Містечко Людендорф, Північний Янктон (США, недалеко від кордону з Канадою), 2004 рік. Основа сюжету - штат Сан Андреас (Лос Сантос і округ Блейн), 2013 рік.

Проходження місій в ГТА 5

Місія Афера (Monkey Business) в гта 5Нам потрібно добути небезпечний нейротоксин, який Управління збирається розпорошити у величезному мегаполісі, щоб всі заговорили про тероризм і уряд виділив їм грошей на боротьбу з ним.

Поки Тревор і Франклін шукають транспорт, Майкл на човні пливе до місця, а потім пірнає в воду. Слідуємо за Дейвом, в підводний тунель. Далі почнеться міні-гра: потрібно бути акуратним і розрізати металеву решітку. Запалюйте пальник лише тоді, коли точно націлені на зелену точку для різання, економте паливо.

На кожен прут потрібно близько 3 секунд плавлення.

Потім піднімаємося вгору і проникаємо в лабораторію. Перших супротивників можна вирубувати або в режимі скритності, або за допомогою ближнього бою. Коротше, вони не представляють особливої небезпеки.

Після того, як нейротоксин у вас, починає гриміти тривога. Кращим вибором зброї в нашому випадку стане дробовик, так як тут всюди вузькі коридори і бій буде на близькій відстані. Використовуйте укриття, кути, і спецспособоності Майкла.

Тому, використовуйте укриття по максимум і краще змініть дробовик на автомат.

Після цього, перевозимо Тревором на вертольоті контейнер. Будьте обережні і не трусіть його. Та ж сама обережність, але подвійно, буде потрібно при посадці вертольота і приземленні контейнера. Будь-яка серйозна тряска призведе до витоку токсину.

Наприкінці Тревор повертає Патріцію її чоловікові - Мартіну Мадрасо.

Проходження місії «Афера» на 100% (золото):

  • Оглушив 8 ворогів за допомогою Stun Gun.
  • Убийте 15 ворогів пострілом в голову.
  • Закінчите місію з точністю пострілів не менше 70%.
  • Закінчите завдання за 13:30.

Особливості і секрети:

  • Якщо пізніше послухати Weazel News, то з'ясується, що це нібито були ніякі не «небезпечні хімічні речовини», а всього лише новий рецепт для «дешевих духів».
  • Після того, як дружина повернеться до чоловіка, радіо автоматично налаштується на станцію Los Santos Rock Radio і пісню «If You Leave Me Now» («Якщо ти кинеш мене зараз»).